برگزیده های پرشین تولز

استراق سمع

electro-learn

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام

من ميخوام يك دستگاه استرق سمع براي دريافت صدا از يك اتاق ديگه كنم
مشگل سيم ندارم و ميشه قشنگ سيم كشي كرد فقط ميخوام قشنگ صداها رو بتونه بگيره و بشه از توي صدادها چيزي فهميد حالا نميدونم بايد ميكرفونش خوب باشه يا بلند گوش
نميشه يك راهنمايي من رو بكنيد بگيد بايد چه ميكرفوني بخرم و چه مداري رو بايد ببندم

يك مدار استراق سمع تلفن هم ميخوام كه هر وقت كسي شروع به صحبت كرد خودش شروع به كار كنه

با تشكر

arashkhan

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
7
با سلام

من ميخوام يك دستگاه استرق سمع براي دريافت صدا از يك اتاق ديگه كنم
مشگل سيم ندارم و ميشه قشنگ سيم كشي كرد فقط ميخوام قشنگ صداها رو بتونه بگيره و بشه از توي صدادها چيزي فهميد حالا نميدونم بايد ميكرفونش خوب باشه يا بلند گوش
نميشه يك راهنمايي من رو بكنيد بگيد بايد چه ميكرفوني بخرم و چه مداري رو بايد ببندم

يك مدار استراق سمع تلفن هم ميخوام كه هر وقت كسي شروع به صحبت كرد خودش شروع به كار كنه

با تشكر

خیلی ساده بگم : یک میکروفن دهنی دوسیم بگیر به اون سر خط وصل کن. اون ورش رو هم بزن به ورودی mic کامپیوتر. بقیه اش حله.

اما اگه بودن کامپیوتر می خوای بهتره از یک اپمپ 741 با lm386 استفاده کنی. نقشه اش رو می کشم برات می ذارم همینجا.

electro-learn

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خیلی ساده بگم : یک میکروفن دهنی دوسیم بگیر به اون سر خط وصل کن. اون ورش رو هم بزن به ورودی mic کامپیوتر. بقیه اش حله.

اما اگه بودن کامپیوتر می خوای بهتره از یک اپمپ 741 با lm386 استفاده کنی. نقشه اش رو می کشم برات می ذارم همینجا.

خيلي ممنون فقط ميخوام بدونم اين ميكرفني كه ميگين دو سيم ميتونه صداي يك اتاق 20 متريرو بگيره قشنگ يا نه ؟

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
خوب چرا يه هدفون وايرلس نميگيري؟
دو تا قسمت داره. يه هدفون و يه ترانسميتر كه اكثرا رو اين قسمت دومشون ميكروفون هم هست كه صدا رو وايرلس ميفرسته رو هدفون.

electro-learn

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مشگل من اينه كه فاصله ام از محل دوره ولي سيم كشي داره و يك سيم از اون محل اومده جاي ما

xpin

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
33
برای شنود در فواصل دور مثل ابرارهایی که پلیس ها استفاده می کنند باید چیکار کرد ؟

ebrahim666

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
برو یک کیت استراق سمع بگیر صدای اتاق بغلی رو هم برات می گیره.

بالا