برگزیده های پرشین تولز

اعمال کردن آی پی دلخواه روی کل مودم ADSL

nasimparsi

Registered User
لایک‌ها
124
با درود
دوستان آیا امکانش هست که آی پی تور رو روی کل مودم اعمال کنیم؟ به صورتی که آی اس پی متوجه نشه که به چه سایتی می ریم یا از کجا داده دریافت می کنیم؟

Adobe Audition

Registered User
لایک‌ها
89
سعی کنید استفاده نکنید شخصا سرورهاشونو تست کردم واقعا الوده هستند شاید هم خودشون اطلاع دارند و عمدا malware و.. بسمت کاربرهای متصل شده به شبکه میفرستند در کل اصلا توصیه نمیکنم اگر شما میبینید خیلیها متصل میشوند اکثرا *** اختصاصی دارند و... خیالشون راحته در کل شبکه کاملا تمیزی نیست

اینطور نیست که بیکار باشند ببینند شما الان داری در شبکه چیکار میکنی ...بیشتر با نرمافزارهای سفارشی شده کاربرهارو مانیتور میکنند و گزارش دهی به مدیر شبکه و...شما باید بدونی که استفاده از DNS امن و پرایوت بسیار بسیار مهمه :)

nasimparsi

Registered User
لایک‌ها
124
سعی کنید استفاده نکنید شخصا سرورهاشونو تست کردم واقعا الوده هستند شاید هم خودشون اطلاع دارند و عمدا malware و.. بسمت کاربرهای متصل شده به شبکه میفرستند در کل اصلا توصیه نمیکنم اگر شما میبینید خیلیها متصل میشوند اکثرا *** اختصاصی دارند و... خیالشون راحته در کل شبکه کاملا تمیزی نیست

اینطور نیست که بیکار باشند ببینند شما الان داری در شبکه چیکار میکنی ...بیشتر با نرمافزارهای سفارشی شده کاربرهارو مانیتور میکنند و گزارش دهی به مدیر شبکه و...شما باید بدونی که استفاده از DNS امن و پرایوت بسیار بسیار مهمه :)
نرم افزار tor که به شدت امن هست!
DNS اگر DNS کارت شبکه منظورتون هست اگر DNS کومودو یا گوگل 8.8.8.8 یا 8.8.4.4 تنظیم کنیم خوبه؟

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,995
شخصا سرورهاشونو تست کردم واقعا الوده هستند شاید هم خودشون اطلاع دارند و عمدا malware و.. بسمت کاربرهای متصل شده به شبکه میفرستند
میشه بیشتر توضیح بدی چطور تست کردی؟ اون هم مثل وب معمولی وارد سایت آلوده ای بشی همینه
اکثرا *** اختصاصی دارند و...
اگه بخواد خرابکاری کنه، وی پی عن اختصاصی هم کاربردی نداره
اینترنت ماهواره ای رو با نت مخابرات یکسان میدونی؟!!

Adobe Audition

Registered User
لایک‌ها
89
نرم افزار tor که به شدت امن هست!
DNS اگر DNS کارت شبکه منظورتون هست اگر DNS کومودو یا گوگل 8.8.8.8 یا 8.8.4.4 تنظیم کنیم خوبه؟
خب خیلیها همینطور فکر میکنند...ولی همانطور که گفتم سرورهاشون قبلا الوده بوده بنده تجربه استفاده برای مدتی داشتم و سرورهاشونو مانیتور هم کردم متاسفانه الوده به بدافزار بودند و یا عمدا..... ممکنه هم است الان مشکلی نداشته باشند ولی خودم اطلاعی ندارم
وقتی یکی به شبکه مقداری اشنا باشد و قصد استفاده از شبکه خاصی هرچند مثلا مخفی هم داشته باشد خب با احتیاط اینکارو انجام میدهد....
خیلیها هم همانطور که گفتم بنابر احتیاط اول به چیز پی ان خودشان متصل میشوند و بعد به این شبکه ها که این خیلی بهتر از مستقیم وصل شدن است

شما به هر dns سرورهایی که متصل بشوی بهرحال مانیتور میشوی....مگر همانطور که گفتم سرور شخصی و امن داشته باشی... و این مرحله اول امنیت در شبکه بین المللیست
و بعد استفاده از چیز پی ان
راه های پیچیده تری هم برای رمزنگاری پی در پی با اتصال چندین سرور به یکدیگر وجود دارد که امنیت کاربرهایش را بسیار بهتر میکند

میشه بیشتر توضیح بدی چطور تست کردی؟ اون هم مثل وب معمولی وارد سایت آلوده ای بشی همینه

اگه بخواد خرابکاری کنه، وی پی عن اختصاصی هم کاربردی نداره

اینترنت ماهواره ای رو با نت مخابرات یکسان میدونی؟!!
خیر....اون که بعلی ولی مسئله استفاده از وبسایتهای این شبکه ها نیست منظورم الوده شدن بعد از متصل شدن است

شمابا وی پی ان اختصاصی که سرور هم کاملا کانفیگ امنیتی خوبی داشته باشد به این شبکه ها متصل بشوی و استفاده کنی آنوقت میشود گفت مشکلی پیش نمیاد....

اینترنت ماهواره ای امن است؟ برای کاربر عادی و بصورت دیفالت خیر

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,995
بالا