برگزیده های پرشین تولز

افزایش فروش | فروش بیشتر | پول | ثروت | کارآفرینی

agahi90

Registered User
لایک‌ها
20

افزایش فروش | فروش بیشتر | پول | ثروت | کارآفرینی

سلام دوست خوبم

با کارهاتون مجبورم کردید تا این مقاله رو براتون ارسال کنم البته حق میدم که اطلاع نداشته باشید. حق میدم

5_tools_to_amp_up_your_websites_conversion_flow_image.jpg

چند بار با خودتون فکر کردید باوجود این همه تبلیغ در دنیای واقعی و اینترنت چرا باز هم فروش محصولات و خدماتم کمه ؟؟؟ ... چرا ...؟؟؟ دیگه خسته شدم خدایا ...

- فروشم کمه

- رکوده

- پول ندارم

- چیکار کنم

- مشتری ندارم

چند بار از این کلمات استفاده کردید... ؟

online_business_opportunities_image.jpg

بنظر شما در دنیای اینترنت میتوانید سریعتر و بیشتر تبلیغ داشته باشید یا دنیای واقعی ؟ البته که دنیای مجازی ... شما در دنیای مجازی یک عکس منتشر میکنید و چند ثانیه بعد هزاران نفر آنرا میبینند.

اگه تا الان فروشت بالا نرفته چون قوانین رو نمیدونی و هیچ وقت نرفتی دنبالش تا یاد بگیری:

آیا به من ملحق میشی؟

آیا دارم تضمین می کنم که یک شبه می تونی فروشت رو بالا ببری و میلیونر بشی؟

نه، دوست من! ھرگز!!!

ھیچ فرمولی وجود نداره که بتونه یک شبه و با یک بار استفاده فروشت رو افزایش بده و تو رو میلیونر کنه.

می دونم که ھمه ی ما آرزو داشتیم که چنین چیزی وجود داشت.

ولی این به این معنی نیست دست رو دست بگذاری و هیچ کاری انجام ندی... اون وقت دیگه هیچ اتفاقی نخواهد افتاد مثل بقیه کسبه باید بشینی بگی رکوده وضع اقتصادی خرابه اما ملت تو همین رکود دارند میلیونی میفروشن بسه دیگه افکار منفی و منفی بافی رو بگذار کنار نیاز بشر رکود بردار نیست اینو باور کن

Stocksy_txp76168eccTB3100_Small_162604.jpg

اگه کسبه و بازاری جماعت میگن رکوده من نمیگم دروغ میگن البته که راست میگن ولی بیا درست نگاه کنیم این افراد یاد گرفتن کارشون رو سنتی انجام بدن دیگه نمیدونن طرف نشسته خونه داره از دیجیکالا خرید میکنه داره از بامیلو خرید میکنه یا تبلیغات رو میبینه و مستقیم به طرف زنگ میزنه و میفرستن در خونشون حالا گرفتی چی میگم.

اما دوست من، در این ایمیل به شما یاد میدم در دنیاز مجازی در زمان حداقل 5 ماه به فروش رضایت بخش بررسی ولی بالا غیرتا انجام بده فقط خوندن این ایمیل دردی رو دوا نمیکنه با این روشها گوشه ی کوچکی از پتانسیلی که دنیای مجازی برای کسب درآمد و افزایش فروش داره رو بھت نشون خواهم داد.

first_image2_1_.jpg

اگر قدم به قدم با من بیای حله :

1- اول اینکه تصمیم بگیر به خلق ا.. راست بگی قانون اول

2- تبلیغ محصول و خدمات خودت رو حداقل تو 50 تا سایت رایگان ثبت کن

3- تو چند تا سایت معتبر تبلیغات تان را با پرداخت مبلغی جزئی در صفحه اول قرار دهید

4- صفحه اول سایت ها بازدیدشان زیاد است مثل این میمونه که آگهی شما صفحه اول روزنامه باشه

5- متنی رو که تو یه سایت زدی همونو تو سایت بعدی کپی نکنید ... اسپم میشه

6- ساده و کامل به مردم توضیح بده چی داری میفروشی

7- چون تو ایران همه از طریق گوگل جستجو کنند قوانین گوگل رو رعایت کن

google_com.jpg

8- قسمتی از قوانین رو که در اینجا لازم داریم قدم به قدم میگم 100 % رعایت کن و گرنه وقت خودتو هدر نده

9- گوگل میگه یه متن باید حداقل 300 کلمه باشه یعنی حداقل 300 کلمه راجع به محصول بنویس

10- اگه بیشتر توضیح بدی گوگل عاشقت میشه بعضی ها تا 1500 کلمه هم مینویسند

11- عکس عکس عکس محصولی که تصویر نداره ملت اصلا نگاه نمیکنند و گوگل هم پیشنهاد نمیده

12- کلید واژه , خودتو بگذار جای خریدار بنظرت مردم از چه کلمه های برای رسیدن به محصول شما استفاده میکنند حداقل 5 الی 7 کلمه کلیدی خوب بنویس

13- قرار بود راست بگیم نه ... پس خودتو درست معرفی کن اسم واقعی بنویس خریدار زنگ زد گفت علی آقا سلام نگی من سالارم

14- چند تا شماره تلفن مغازه یا موبایل کاریتو بنویس حدالامکان ایرانسل نباشه ... چیکار کنم اسمش بد در رفته

15- آدرس رو دقیق بنویس... چرا ...خریدار شما رو نمیبینی فقط نگاه میکنه ببینه کی درمورد خودش کامل توضیح داده... کی کارش درسته... خریدار به کسی اعتماد میکنه که همه چیز رو درمورد کسب و کارش گفته باشه جا و مکان واقعی باشه ما که نمیخواهیم یک بار بفروشیم... با بیشتر مشتری ها ممکنه سال ها کارکنید.

16- اعتماد ملت رو جلب کن ... تو سخت کوش باش و مهربان خوشبختی خودش بدنبال شما خواهد بود.

سعی کنید تبلیغات خودتان را درسایت ها ماهی 1 بار بروز رسانی کنید یعنی برید سایت رو باز کنید و تاریخ آگهی رو بروز کنید خیلی راحت.

بعد از سایت های تبلیغاتی دست رو دست نگذار کار تموم نشده رقیبات دارند خودشون رو به هر دری میزنند تا به چند نفر بیشتر خودشون و محصولات رو معرفی کنند

شبکه های اجتماعی : تلگرام – لینکدین - کلوب – اینستاگرام – فیس بوک – گوگل پلاس - توئیتر و ...

Advert1.jpg

Telegram.jpg

linkedin.jpg

cloob.jpg

Instagram.jpg

Facebook.jpg

Google_Plus.jpg

twitter.jpg

اگه وقتشو ندارید سایت های هستند که با پرداخت فقط 10 هزار تومان این کار رو براتون انجام میدن

سایت آگهی90 این کار رو برای شما انجام میده

Untitled.jpg

تنھا کاری که لازمه انجام بدی اینه که دقیقا و مو به مو به مواردی که گفتیم عمل کنی تا به نتیجه برسی!

منتظر خبر ھای خوب تو دوست عزیز و ھمراه گرامی ھستم...

AtLast.jpg

Last edited:
بالا