برگزیده های پرشین تولز

انجام پروژه های طراحی سایت و برنامه نویسی تحت وب

megalord

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
30
web-design-ads.jpg
با سلام وعرض ادب و احترام خدمت شما کاربران عزیز انجمن های پرشین تولز
بنده سیدمصطفی باقی با بیش از ۷ سال تجربه در زمینه طراحی سایت و برنامه نویسی تحت وب در خدمت شما هستم
تمامی پروژه های طراحی سایت، ربات های تلگرامی، پروژه های Python، PHP, Laravel, CodeIgniter, VueJs و سایر موارد مربوطه انجام میشود.
دوستانی که از طریق پرشین تولز پیغام میدن و یا تماس میگیرن حتما این مورد رو یاد آور بشن
(برای دوستانی که از پرشین تولز با بنده آشنا میشن تخفیفی بین ۲۰ الی ۶۰ درصدی در نظر دارم)
نمونه کار قوی ای به صورت آنلاین ندارم (بنا به دلایلی)
اما تقریبا در طراحی سایت و برنامه نویسی وب کاری نیست که نتونم انجام بدم.
قبلا هم یک پروژه ای داشتم که به نا حق ترند شد (اسکریپت بلاگ ریدر)

پر مورد پروژه ها باید عرض کنم که قرارداد ها به جز استان قم و تهران (در لزوم)؛ مدارک به صورت اینترنتی رد و بدل شده و در نهایت فایل قرارداد براتون به صورت پی دی اف ارسال میشود، صحت اعتبار برگه قرارداد بر اساس مدارک شناسایی و امضای الکترونیک خواهد بود.

روند پروژه:
پس از مذاکرات اولیه؛ به سراغ عقد قرارداد خواهیم رفت (قرارداد اولیه)
پس از تعیین کامل نیاز ها و لیست شدن کامل بخش های مورد نیاز قرارداد نهایی و تعرفه نهایی پروژه مقرر شده و نهایی میشود
ابتدا طرح گرافیکی پروژه طراحی شده و پس از تایید نهایی طرح پیاده سازی و نهایی خواهد شد
تمامی موارد و روند پرداخت نیز در برگه قرارداد ذکر خواهد شد و طرفین (بنده و شما) موضف به رعایت بند به بند قرارداد خواهیم بود.

دوستانی که نمونه کار آنلاین میخواهند میتوانند برخی آز آن ها را در لینک زیر مشاهده نمایند:

جهت ثبت سفارش و یا مشاوره اولیه رایگان میتوانید از طریق تلگرام با آیدی MostafaBaghi و یا شماره تلفن 09109360762 چه در واتس آپ و چه در تماس تلفنی اقدام نمایید.
با تشکر؛ موفق و پیروز و سربلند باشید...​

فایل های ضمیمه

• adidas.png
    adidas.png
    58.6 KB · نمایش ها: 12
  • balasamusic.png
    balasamusic.png
    55.2 KB · نمایش ها: 13
  • film-download.jpg
    film-download.jpg
    101.3 KB · نمایش ها: 12
  • photoblog.jpg