برگزیده های پرشین تولز

انجمن گربه ها =ورود برایه دوستداران گربه ها=

bobby1988

Registered User
لایک‌ها
28
901216-1.jpg
.
عجب گربه ي خوشگليه :blink:
شبيه گربه وحشي هاي اسكاتلندي ميمونه.
يه دونه از اينا رو به 100تا از اين نژاد داراي ضعيف ساختگي ترجيح ميدم.

بيچاره رو بهش پوشك بستن. فكر نكم ماشين زده باشتش، به احتمال خيلي زياد لگد محكم خورده به پشت و ستون فقراتش.

amirrezan95

Registered User
لایک‌ها
9,192
گربه ی خودته ؟
چه آروم و مظلومه ....

.

آره
من گربه تا حالا زیاد داشتم (از نوزادی بزرگ میشن بعد میرن وارد اجتماع میشن :دی) البته تو باغ خونه هستن و برا خودشون حال میکنن..(اینجا خونه ها یه باغی هم دارن که باغها با فنس از هم جا شده و گربه ها توشون جولون میدن غذاشون هم با ماست...)

فرزاد از teh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
45
عجب گربه ي خوشگليه :blink:
شبيه گربه وحشي هاي اسكاتلندي ميمونه.
يه دونه از اينا رو به 100تا از اين نژاد داراي ضعيف ساختگي ترجيح ميدم.

بيچاره رو بهش پوشك بستن. فكر نكم ماشين زده باشتش، به احتمال خيلي زياد لگد محكم خورده به پشت و ستون فقراتش.

اخ جونم چه نازه پاهاش چي شده؟:(

فرزاد از teh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
45
آخی ی ی ی :heart: چقدر نازه
انشالا که خوشبخت شده:happy:

من وقتي گربه ها احساس آرامش ميكنن خيلي خوشم مياد اينجور موقعه ها گربه ها شروع به خور خور ميكنن:wub::rolleyes:

farzanehhh

Registered User
لایک‌ها
4
همیشه دوست داشتم ملکه ی گربه ها باشم!! چشمامم مثل گربه ها درست می کردم و از کوچیکی هم دیوونه ی گربه ها بودم
تنها چیزی که منو واقعا می کشه دیدن یه گربه ی پرشینه که بهش نمی تونم دست بزنم!! خیلی دوسشون دارم خیلیی زیاد

فرزاد از teh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
45
همیشه دوست داشتم ملکه ی گربه ها باشم!! چشمامم مثل گربه ها درست می کردم و از کوچیکی هم دیوونه ی گربه ها بودم
تنها چیزی که منو واقعا می کشه دیدن یه گربه ی پرشینه که بهش نمی تونم دست بزنم!! خیلی دوسشون دارم خیلیی زیاد

واي چقدر حرفهاتودوست داشتم ملكه گربه ها بودن با اون همه ناز و اطوارهايه گربه ها خيلي قشنگه و رومانتيكه:rolleyes::wub:

Last edited:

gorbebaz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
در شهر مونیخ در کشور آلمان یک گربه پس از 16 سال مفقودی دوباره پیدا شده است . این گربه پس از 16 سال در جنگلی در 40 کیلومتری محل زندگی صاحب خود دوباره پیدا شده است.به گزارش گروه خواندنی های باشگاه خبرنگاران، داشتن حیوانات خانگی در کشورهای اروپایی و آمریکای شمالی امری بسیار عادی است و صاحبان این حیوانات به دلایل مختلفی به این حیوانات وابسته می شوند. در این میان تعدادی از این حیوانات در طول سال گم شده و دیگر هرگز پیدا نمی شوند. در شهر مونیخ در کشور آلمان یک گربه پس از 16 سال مفقودی دوباره پیدا شده است . این گربه در سال 1996 میلادی از خانه صاحب خود خارج شده و پس از آن هرگز دوباره مراجعه نکرد. نهایتا در روزهای اخیر این گربه در جنگلی در فاصله 40 کیلومتری خانه صاحب خود توسط تعدادی گردشگر پیدا شده و به دلیل نداشتن شرایط جسمی مناسب به یک مرکز درمانی مخصوص حیوانات منتقل می شود. نهایتا از طریق خالکوبی پشت یکی از گوشهای این گربه صاحب آن مشخص شده و گربه به آنها تحویل می شود. صاحب این گربه می گوید: در ابتدا این گربه از وضعیت مناسب جسمانی برخوردار نبود اما کم کم در حال بهبود بوده و از این که دوباره به خانه خود بازگشته خوشحال است./باشگاه خبرنگاران
91-01-743.jpg

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,241
4yajuyo.gif

gorbebaz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
:eek:مگه گربه 16 سال عمر میکنه ؟!
گربه وقتی به سن میانسالی میرسه کندتر میشه تو خیابونم خطرات زیادی هست که باعث میشه نهایتش همون 3 الی 5 سال یا یه کم بیشتر عمر کنه و بالاخره کشته بشه ولی عمر عادی گربه اگر بلایی سرش نیاد تا 20 سال میرسه
ولی خب یه جورایی فکر کنم این گربه تو جنگل بهش خوش گذشته که تو این مدت سالمو سرحال مونده !

farzanehhh

Registered User
لایک‌ها
4
یه سوال؟ میشه گربه رو گیاه خوار کرد؟

memol1985

Registered User
لایک‌ها
2,006
کسی گربه واگذاری داره؟ 🙄 🙄

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,668
کلا با گربه داشتن موافق نیستم بخاطر بیماری هایی که با انسان مشترک هستن ...

اما یکسال قبل سه تا بچه گربه گوگولی رو ول کرده بودن تو خیابون هر لحظه ممکن بود بمیرن ...

نگه داشتمشون یه دونه شو دادم یه خانواده دو تا هم دادم یه خانواده دیگه ، اون خانواده ای که دو تا داشتن یکیشون رو دارن یکی هم رفته بوده تو موتور و ...

کلا مثل چیزیه که آدم پیدا میکنه ، بهتر بهش دست نزنی تا بعد عذاب وجدان نگیری ...

یه توصیه هم میکنم به دوستان ، نگهداری گربه راحت نیست لطفا به هیچ عنوان از مادرشون جداشون نکنید و اگر گربه میخواید گربه بی سرپرست پیدا کنید ...

طبیعت گربه وحشی بودنشه زیاد که با ادما خو میگیرن و رها میشن صدمه میبینن ...

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,909
بالا