برگزیده های پرشین تولز

اپلیکیشن 100 گروه تبلیغاتی

mostafarousta

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان .
امروز یک اپلیکیشنی رو میخوام بهتون معرفی کنم دارای 100 لینک سوپر گروه های تبلیغاتی هست و تمام لینک ها سالم و بدون نقص هستن و همینطور در صورتی که لینکی از کار افتاده باشد با ارسال اون لینک به ما یک لینک سالم از یک سوپر گروه دیگر تحویل خواهید گرفت .
حالا داشت این سوپر گروه ها به چه دردی میخوره ؟
فکر کنید شما یک کانال یا یک گروه چت یا حتی یک گروه تبلیغاتی زدید و میخواید اعضای گروهتون رو ببرید بالا با چند بار تبلیغ در این گروه ها این امکان به راحتی برای شما فراهم خواهد شد . یا شاید بخواید برای مسابقات یا چالش های تلگرامی که تعدادشون هم کم نیست بازدید بفروشید یعنی از طریق بازدید هایی که برای افراد میفرستید کسب درآمد کنید الان تو تلگرام برای هزار بازدید از 2000 تومان تا 10000 تومان هزینه دریافت می کنن . حتی برای اینستاگرام و سایت هم میتونید از این طریق بازدید بگیرید .
این اپلیکیشن رو میتونید از مارکت "مایکت" دانلود کنید .
آدرس دانلود : https://myket.ir/app/com.puzzley.groohayetablighati34418/?lang=fa
اگر عضو مایکت نیستین ابتدا باید عضو بشین و بعد نصب برنامه رو بزنید تا بتونید دانلود کنید .
پیروز باشید .

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,995
گفتید که تبلیغ در سوپر گروه, ولی اینطوری که اکانت سرع بلوک میشه
راهی هم برای جلوگیری از مسدود شدن حساب تلگرام دارید؟

mostafarousta

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
گفتید که تبلیغ در سوپر گروه, ولی اینطوری که اکانت سرع بلوک میشه
راهی هم برای جلوگیری از مسدود شدن حساب تلگرام دارید؟
این گروه ها گروه های تبلغاتی هستن اگر به فاصله زمانی مناسب تبلیغ کنید ریپورت نخواهید شد اما برای اطمینان بیشتر اگر با یک خط جداگانه یا خطوط مجازی تبلیغ کنید بهتره الان تو سایت انجام میدم دوستانی هستن که خط مجازی میفروشن قیمتش هم 2000 تومن هست من خودم تهیه کردم و راضی بودم مخصوصا از استراتژی سایت انجام میدم که تا زمانی که شما محصولتون رو دریافت نکردید و نظر راجع بهش نداید پولتون رو امانت نگه میداره و به فروشنده نمیده یا اگر خط مجازی نخواستین با یک خط ایرانسل این کار را انجام بدید .

بالا