برگزیده های پرشین تولز

shahreabi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
چگونه بدون نگرانی یک بار برای همیشه تدریس کنید؟

خیلی‌ها می‌گفتند امکان ندارد ولی من در کمتر از 5 دقیقه توانستم این ایده را پیاده کنم.
یا با این کتاب مدرس خانگی شوید یا پول تان را پس بگیرید.​

در برخوردهایی که با مدر ثابسان، مشاوران و معلمان مدارس داشتم متوجه نارضایتی 90 درصد آنها از کارشان شدم. معلم‌ها همیشه از این گله‌مندند که حقوقت آموزش و پرورش خرج زندگیشان را نمی‌دهد. مدرسانی هم که خصوصی تدریس می کنند ابتدا باید کلی هزینه کرده و بروشور چاپ می‌کنند و بعد از کلی تبلیغات باید بنشینند و منتظر باشند که آیا کسی با آنها تماس بگیرد یا نه.

متاسفانه هیچ کدام از این افراد باور نداشتند که می شود خیلی راحت‌تر از این‌ها از تدریس کسب درآمد کرد. به هیچ وجه نیازی نیست که بروشور چاپ کنید و افرادی رو برای پخش استخدام کنید و کلی هزینه اضافی دیگر بکنید تا کسی مهارت شما را ببیند و در کلاستان ثبت نام کند. فقط کافیست یک بار کلاس خصوصی برگزار کنید و اون دروس ،مهارت و یا هر تخصصی که دارید را آموزش داده و از کلاس خود فیلم تهیه کنید. به همین سادگی می‌توانید با راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی و روش‌هایی که در این محصول به شما آموزش داده می‌شود از اون فیلم کسب درآمد کنید. حتی وقتی که در خواب هستید اون محصول برای تان پول خواهد ساخت.

چه کسانی به این محصول نیاز دارند

مدرسان، معلمان، مشاوران و اساتید و هر شخصی که دارای هر مهارتی است

کسانی که کسب و کاری دارند و می‌خواهند درآمد آنلاینی هم از کسب و کارشون کسب کنند.

کسانی که کسب و کاری دارند و می‌خواهند اون رو گسترش بدهند.

حتی اشخاصی که کسب و کاری ندارند و میخوان تازه شروع کنند می‌توانند.

modares-1.png
پیش نیاز این محصول چیست؟
این محصول به هیچ پیش‌نیازی احتیاج ندارد و کلیه افرادی که در کار با کامپیوتر مبتدی هستند هم می‌توانند این محصول را تهیه کنند و از آن استفاده کنند.

بعد از خرید چه چیزی دریافت می‌کنم؟
یک فایل Pdf

90 روز مشاوره رایگان پا به پای شما تا راه اندازی کسب و کارتان

هدیه ویژه.

محتویات این ایبوک چیست؟
  • چگونه کسب و کار اینترنتی خود را بسازیم؟
  • چه تجهیزاتی نیاز داریم؟
  • چگونه فیلمهای آموزشی بسازیم؟
  • چگونه روی فیلمهای خود صداگذاری کنیم؟
  • چطور پادکستهای آموزشی درست کنیم؟
  • به چه روشی ایبوک بسازیم؟
  • از چه راه‌هایی محصولاتی که ساخته ایم را بفروشیم و کسب درآمد کنیم؟
modares-1.png

بالا