برگزیده های پرشین تولز

بازتاب اعتراض ایرانیان به فیلم 300 در رسانه های بین المللی

kouroshm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
در این جستار راجع به بازتاب اعتراض ایرانیان به کمپانی برادران وارنر برای فیلم ضد ایرانی 300 در رسانه های خارجی بحث میکنیم و پیوند به آن رسانه ها را در اینجا قرار میدهیم.

تارنگار خبری ام اس ان - بی سی (MSNBC) - سرویس خبری وابسته به ماکروسافت:

به ایرانیان در فیلم 300 بی حرمتی شده است (به نقل از اسوشیتد پرس AP) :
خشن و مخرب به صحنه کشیدن پارسیان "توهین آشکار" قلمداد میشود [ادامه ...]

.

ocarina3

Guest
لایک‌ها
0
خوب واقعاً خوشحالم که تونست این اعتراض ها اثر گذار باشه هرچند اندک...
شبکه خبر هم یک نقد اعتراضی داشت...
امیدوارم این تلاش ادامه داشته باشه...

Mahdy2021

Registered User
لایک‌ها
74
اینجا هم 50000 امضا بر ضد فیلم 300 !!!

http://www.petitiononline.com/wpci96c/petition.html

البته این خوده اعتراضه نه بازتابش ولی خب همه جا لینک میدیم که اگر کسی هنوز امضا نکرده بره و امضا کنه

kouroshm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اینم مقاله Time در همین مورد که ترجمه آن در روزنامه همشهری امروز چاپ شد.

(لینک ترجمه رو اینجا گذاشتم : http://forum.persiantools.com/t70288.html )

اینم مقاله اصلی :

http://www.time.com/time/world/article/0,8599,1598886,00.html

درسته! امروز هم تارنگار شبکه کیبل نیوز (CNN) پیوند به این خبر رو زیر عنوان 300 در مقابل 70 میلیون ایرانی در بخش اخبار هنری خود قرار داد که میتونید در اینجا پیوندش رو ببینید.

اینم تصویر:
2hn9fyf.jpg

mdibmehr2

Registered User
لایک‌ها
36
عزیزان من . با این کارها هیچ چیز از ارزشهای ایرانی و کوروش کبیر کم نخواهد شد .
نمی تونن هیچ غلطی بکنن از این کارای مسخره و خنده دار می کنن . مثل بچه ها .
ایرانی همیشه ایرانی بوده و بهترین تاریخ مال ایرانیان است و بس .
دیدن توی واقعیت هیچ غلطی نمی تونن بکنن گفتن بذار یه فیلم علیهشون بسازیم .
زنده باد ایرانی و ایران و کوروش کبیر .

mdibmehr2

Registered User
لایک‌ها
36
این کد رو توی وبلاگتون بذارید .
اعتراض به فیلم 300 .
<a href="http://300themovie.info">300 the movie</a>

leylax

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
29
این عدد 300 مال **** ایرانه؟

kouroshm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این کد رو توی وبلاگتون بذارید .
اعتراض به فیلم 300 .
<a href="http://300themovie.info">300 the movie</a>

مرسی، کار جدیدی از تارنمای لِگوفیش و پندار عزیز که میره تا مثل اون تارنمای خلیج فارس به یک بمب گوگلی قوی برای فیلم 300 تبدیل شه ... حتما" این پیوند رو در وبلاگ خودتون قرار بدین با همین شکلی که دوستمون گذاشتن یعنی عنوان پیوند 300 the movie باشه که بمب گوگلی کار خودشرو بکنه.

تارنگار بخش فارسی سرویس خبری بی بی سی با نقد فیلم 300 زیر عنوان "اکران فیلم 300: توهین به ایرانیان؟" گوشه ای از اعتراض ایرانیان به اکران این فیلم را به تصویر کشید که میتوانید در اینجا به فارسی بخوانید (در ایران ف ی ل ت ر شده - خواندن با استفاده از ف ی ل ت ر شکن).

شوربختانه هنوز سرویس بین المللی این تارنگار مطلبی را در این باره منتشر نکرده است. از شما دوستان عزیز خواهش میکنم که اعتراض خودتونرو به بی بی سی در این صفحه در باره عدم انتشار خبر در سرویس بین المللی ابراز بدارید (به اینگلیسی).

و یا اعتراض را به فارسی به آدرس پست الکترونیک [email protected] ارسال نمایید.

leylax

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
29
مرسی، کار جدیدی از تارنمای لِگوفیش و پندار عزیز که میره تا مثل اون تارنمای خلیج فارس به یک بمب گوگلی قوی برای فیلم 300 تبدیل شه ... حتما" این پیوند رو در وبلاگ خودتون قرار بدین با همین شکلی که دوستمون گذاشتن یعنی عنوان پیوند 300 the movie باشه که بمب گوگلی کار خودشرو بکنه.

تارنگار بخش فارسی سرویس خبری بی بی سی با نقد فیلم 300 زیر عنوان "اکران فیلم 300: توهین به ایرانیان؟" گوشه ای از اعتراض ایرانیان به اکران این فیلم را به تصویر کشید که میتوانید در اینجا به فارسی بخوانید (در ایران فیلتر شده).

شوربختانه هنوز سرویس بین المللی این تارنگار مطلبی را در این باره منتشر نکرده است. از شما دوستان عزیز خواهش میکنم که اعتراض خودتونرو به بی بی سی در این صفحه در باره عدم انتشار خبر در سرویس بین المللی ابراز بدارید.

فیلتره که!!!

Mahdy2021

Registered User
لایک‌ها
74
عزیزان من . با این کارها هیچ چیز از ارزشهای ایرانی و کوروش کبیر کم نخواهد شد .
نمی تونن هیچ غلطی بکنن از این کارای مسخره و خنده دار می کنن . مثل بچه ها .
ایرانی همیشه ایرانی بوده و بهترین تاریخ مال ایرانیان است و بس .
دیدن توی واقعیت هیچ غلطی نمی تونن بکنن گفتن بذار یه فیلم علیهشون بسازیم .
زنده باد ایرانی و ایران و کوروش کبیر .
متاسفانه تحریف تاریخ امکانپذیره!!!!!!!!

mdibmehr2

Registered User
لایک‌ها
36
لعنت به کسانی که الکی می رن 5 میدن بهش .

kouroshm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تارنمای خبری فاکس نیوز (FOX News) وابسته به حزب جمهوری خواه ایالات متحده در خبری زیر عنوان "مقامات ایران به خاطر تصویر خصومت آمیز در فیلم هالیوودی 300 ابراز عصبانیت کردند" نوشت:

ایران که در سال گذشته گوش خود را نسبت به اعتراضات راجع به کوشش خود در بازنویسی و تحریف تاریخ در کنفرانس هولوکاست کر کرده بود، اکنون بی تابانه و سراسیمه در پی چیزی به نام "ساخت فرهنگ دروغین و توهین" برای ایرانیان در فیلم هالیوودی 300 است! [ادامه...]
.

Mahmoud58

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
تارنمای خبری فاکس نیوز (FOX News) وابسته به حزب جمهوری خواه ایالات متحده در خبری زیر عنوان "مقامات ایران به خاطر تصویر خصومت آمیز در فیلم هالیوودی 300 ابراز عصبانیت کردند" نوشت:

ایران که در سال گذشته گوش خود را نسبت به اعتراضات راجع به کوشش خود در بازنویسی و تحریف تاریخ در کنفرانس هولوکاست کر کرده بود، اکنون بی تابانه و سراسیمه در پی چیزی به نام "ساخت فرهنگ دروغین و توهین" برای ایرانیان در فیلم هالیوودی 300 است! [ادامه...]
.

شما خوشتون میاد اینقدر لینک ادامه بزنید ؟!!! :blink: :blink: اگه مطلبی برای دیدن هست همین جا بگذارید ! :wacko:

kouroshm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شما خوشتون میاد اینقدر لینک ادامه بزنید ؟!!! :blink: :blink: اگه مطلبی برای دیدن هست همین جا بگذارید ! :wacko:

شما محبت بفرمایین تمام خبر ها رو به فارسی روان برگردان کنید من هم با کمال میل اینجا میزارمشون :D

AmirKhanTala

Registered User
لایک‌ها
4
این پست رو اینجا تکرار میکنم چون خواننده بیشتری داره.

فکر کنم مسئولان PMC هنوز متوجه نشده اند که چه خبره.برای همین از همه دوستان می خوام که با فرستادن ایمیلی به بی تفاوتی مسئولان این شبکه اعتراض کنند و ازشون بخواهند که حداقل به توهینی که این فیلم به ایرانیان کرده واکنشی نشان بدهند.
اینم ایمیلشون : [email protected]
همچنین به آدرس زیر هم که مربوط به برنامه TGIF شبکه طپشه ایمیلی بفرستید تا شاید امشب راجع بهش صحبتی بکنند.
[email protected]

(نمیدونم این کارها میتونه مفید باشه یا نه ولی به نظر من از دست روی دست گذاشتن بهتره)

Mahdy2021

Registered User
لایک‌ها
74
(نمیدونم این کارها میتونه مفید باشه یا نه ولی به نظر من از دست روی دست گذاشتن بهتره)
اول شما ثابت کن که از دولت آمریکا پول نمیگیرن بعد برو اعتراض کن

به احتمال 95% اینام جیره خوارن . من که چشم آب نمیخوره

البته مثل خلیج فارس برای ظاهرسازی شاید......

kouroshm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تارنمای خبری نیویورک سان (The New York Sun) در مقاله ای زیر عنوان تهران تکبر پارسیان را محکوم میکند نوشت:

با وجود اینکه دولت ایران فیلم 300 را به اتهام توهین به تمدن ایران محکوم کرد، این فیلم آنها را در بسیاری کلوپ های فیلم در سراسر کشور گنجانده است. اما موضوع اصلی کنایه فیلم است که **** کنونی ایران بیشتر از آن ترس دارد و آن رونسانس در این فرهنگ باستانی است. [ادامه...]

اینو من نگفتما برگردان کردم نگین حرف سی یا سی زده!
.

بالا