برگزیده های پرشین تولز

بازم کنکور--->کاردانی به کارشناسی لطفا راهنمائی بکنید ممنونم

reza.analog

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام خدمت دوستان
من امسال می خوام کنکور کاردانی به کارشناسی سراسری رشته الکترونیک شرکت بکنم
چند تا مشکل اساسی دارم
1- دروس اصلی و متغیر هر امسال کنکور رو دقیق اطلاع ندارم( حتی به سایت های اطلاع رسانی هم مراجعه کردم)
2- نسبت به بودجه زمانی که در اخیتار دارم ( حدود3 ماه) نمی تونم برنامه زیزی دقیقی داشته باشم

ممنون میشم دوستان منو راهنمائی بکنند
موفق باشین

aliopamp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با سلام خدمت دوستان
من امسال می خوام کنکور کاردانی به کارشناسی سراسری رشته الکترونیک شرکت بکنم
چند تا مشکل اساسی دارم
1- دروس اصلی و متغیر هر امسال کنکور رو دقیق اطلاع ندارم( حتی به سایت های اطلاع رسانی هم مراجعه کردم)
2- نسبت به بودجه زمانی که در اخیتار دارم ( حدود3 ماه) نمی تونم برنامه زیزی دقیقی داشته باشم

ممنون میشم دوستان منو راهنمائی بکنند
موفق باشین

منظورت از دروس اصلی ومتغیر چیه ؟

reza.analog

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
همونطورئیکه می دونید کنکور دانشگاه سراسری و ازاد و جامع علمی کاربردی توی یه سری دروس مشترک هستند
مثلا سراسری و ازاد و جامع علمی کاربردی تحلیل الکترونیکی - تحلیل الکتریکی - دیجیتال رو مشترک توی کنکورشون دارند
ولی مثلا مخابرات - ماشین الکتریکی - الکترونیک صنعتی وابزاردقیق توی کنکورشون هر سال متفاوت ارائه میشه

حالا موندم
1- سرفصل دروس کنکور سال 86 از کجا پیدا بکنم؟؟؟؟؟؟؟
2- جواب این وابسته به پاسخی که شما به گزینه 1 می دید
پیشا پیش از کمکتون ممنونم
موفق باشین

mohandes_milad

Registered User
لایک‌ها
34
با سلام
همونطورئیکه می دونید کنکور دانشگاه سراسری و ازاد و جامع علمی کاربردی توی یه سری دروس مشترک هستند
مثلا سراسری و ازاد و جامع علمی کاربردی تحلیل الکترونیکی - تحلیل الکتریکی - دیجیتال رو مشترک توی کنکورشون دارند
ولی مثلا مخابرات - ماشین الکتریکی - الکترونیک صنعتی وابزاردقیق توی کنکورشون هر سال متفاوت ارائه میشه

حالا موندم
موفق باشین

اقا سوال خیلی خوبی پرسیدی
منم همین سوال رو دارم ، اگه کسی میدونه دروس تخصصی الکترونیک در دانشگاه سراسری دقیقا چی هست رو بگه ، ببنیم عمومی از چه درسایی میاد ؟

reza.analog

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
اقا من دروس تخصصی رشته الکترونیک و عمومی اون رو برای دوره کاردانی اسکن شده( از دانشگاه کش رفتیمش!!!!!!!!) دارم حجمش زیاده :blush:
مشکل من اینکه من خودم دقیق نمی دونم امسال از دورس تخصصی کدوم قسمت ها کنکور میاد؟؟؟
به غیر PDFهای سایت پارسه هیچ جائی برای اطلاع رسانی نیست( واقعا که>>>>؟؟؟؟؟؟)
خوب پارسه هم فقط لیست دقیق درس مدار رو دقیق داده( اونم اونجوری که بوش میاد معلومه مال کنکور ازمایشی خودشه) این مشکل جدی باعث میشه هر سال دروس عمومی نشه خیلی خوب نمره اورد

دوستان باتجربه لطف بکنید راهنمائی؟؟؟؟؟؟؟؟؟:blush:
موفق باشید

mohandes_milad

Registered User
لایک‌ها
34
سلام
اقا من دروس تخصصی رشته الکترونیک و عمومی اون رو برای دوره کاردانی اسکن شده( از دانشگاه کش رفتیمش!!!!!!!!) دارم حجمش زیاده :blush:
مشکل من اینکه من خودم دقیق نمی دونم امسال از دورس تخصصی کدوم قسمت ها کنکور میاد؟؟؟
به غیر PDFهای سایت پارسه هیچ جائی برای اطلاع رسانی نیست( واقعا که>>>>؟؟؟؟؟؟)
خوب پارسه هم فقط لیست دقیق درس مدار رو دقیق داده( اونم اونجوری که بوش میاد معلومه مال کنکور ازمایشی خودشه) این مشکل جدی باعث میشه هر سال دروس عمومی نشه خیلی خوب نمره اورد

دوستان باتجربه لطف بکنید راهنمائی؟؟؟؟؟؟؟؟؟:blush:
موفق باشید

آقا اگه برات ممکنه اون اسکن شده هارو اینجا قرار بده :D تا ببینیم جواب دوستان چیه

reza.analog

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
ببینم PDF اونا حجمش اگه معقول باشه:rolleyes: حتما:blush:
اگه خواستی می تونی از کتابخونه و یا واحد اساتید بخش برق دانشگاهتون گیرشون بیاری ( بجنی تا تعطیل نشده)
:)

reza.analog

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بابا کسی نیست اینجا ما رو راهنمائی بکنه ای ول دوستان:blink:

jahanifar

Registered User
لایک‌ها
0
با سلام

حالا موندم
موفق باشین

با سلام همين سوال رو من هم دارم
ميخواستم ببينيم براي درس مخابرات كارداني به كارشناسي از چه منبعي ميشه استفاده كرد
يك چيز مثل كتابهاي همين مدرسان شريف باشه كه هم تست و هم درس داخلش باشه خيلي عالي ميشه

pedram_zzx

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
salam lotfan sar fasl haye dorose kar dani be kar shenasi reshteye bargh elekteronik ra be man etelae dahid
emsala konkoor daram va shadidan niaz be in amar daram
mamnoon az lotfetoon:)

English Lord

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
97
اگه منظورتکاردانی به کارشناسی فنی هست
خب مرد حسابی اگه رشته ات برق یا الکترونیک هست که نیازی به سوال پرسیدن نیست

سری کتاب های مهندش شادکام انور چاپ گسترش علوم پایه و یا مدرسان شریف بهترین سری هستند یا همون منبع

car20

Registered User
لایک‌ها
2
درود بر دوستان خوبم
براي امتحان كارداني به كارشناسي بايد توجه داشته باشيد كه دروس الكترونيك يك و دو مهمترين درس با بيشترين ضريب مي باشند و به همين خاطر من سرفصل هاي اين درس را در ابتدا خدمت دوستان مي نويسم تا كم كم درس هاي ديگر را هم خدمت دوستان بگم . (

ديود هاي نيمه هادي ( زنر ، شوتكي ، وركتور ، قدرت ، تونل ، فتو ديود ها و .... )
كاربردها ي ديود ها و پيكربندي هايشان ( يكسوسازي نيم موج ، تمام موج ، جابجا كننده ها و برش دهنده ها )
ترانزيستور دو قطبي يا همون بي پولار هاي خودمون ( تغذيه ، پيكربندي ها ي بيس مشترك ، كلكتور مشترك ، اميتر مشترك )
ترانزيستور هاي اثر ميداني يا همون فت ها ( jfet ها , mosfet ها تغذيه و پيكربندي )
مدل سازي ترانزيستور ها ( مدار هيبريد ترانزيستور ، مدل re ، تغييرات پارامترهاي ترانزيستور ها و.. )
تحليل سيگنال كوچك بيپولار ها
تحليل تقويت كننده هاي ترانزيستور هاي اثر ميداني
تقويت سيگنال هاي بزرگ ( كلاس A ، تقويت كننده هاي قدرت ، كلا س B ، پوش بول ، توان راندمان )
OPAMP ها و در راس آنها Opamp 741
اگر بازهم چيزي در دفاتر و يادداشت هايم پيدا كردم حتما خدمت دوستان عرض مي كنم .
شما فعلا الكترونيك رو شروع كنيد تا ببينيم چي مي شه .:blush:

ErfanEa

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
10
توی این pdf سرفصلها کامل نوشته شده .
مشاهده پیوست bargh.pdf
این رو یکی از دوستام برام میل کرده بود . نمیدونم از کجا اورده .

بالا