برگزیده های پرشین تولز

با سرمایه 30 تا 100 میلیاردی چه کاری خوبه ؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Scrooch

Registered User
لایک‌ها
153
سلام بر دوستان . اخیرا یک زمین 5000 متری فروختیم که 30 تومن دستم اومده و یک زمین 12000 متری دیگه هم هست
که مشتری داره ولی فعلا دست نگه داشتیم تا اگر بیزینس خوبی پیدا شد بفروشیم . خودم کارم جوریه که به اندازه کافی گسترش
پردا کرده و پول بیشتری توش نمیشه گذاشت فایده ای نداره و میخوام ببینم یه کار خیلی سود ده که با پول سنگین بشه
انجام داد چیه ؟ علاقه به ساخت و ساز الان ندارم و بیشتر مثلا دنبال فروشگاه مثل مبلمان یا واردات کالا یا صادرات هستم
کارخونه آب معدنی هم بدم نمیاد کسی میدونه چطوره بیزینسش ؟
علاقه اصلی که خیلی میپسندم صاردات و واردات هست نظر صاحبنظران در این باره چیه ؟ الان زمان مناسبی برای این قضیه هستش ؟
یا کار بهتر پیشنهاد دارید ؟ دقت کنید نمیخوام سرمایه گذاری کنم که دوستان بگن برو دلار مثلا بخر یا خونه بخر یا سهام بخر
میخوام باهاش کار کنم و مشغول اون کار بشم و بتونم افزایش درامد ایجاد کنم . نظر اصلیم روی صادرات واردات هست ولی
نظر دوستانو میشنوم

Scrooch

Registered User
لایک‌ها
153
یکی دیگه از کارایی که برام جذابه مثلا یک برند چای یا قهوه هست که بتونم بیارم و تو ایران نماینده بشم
در کل میخوام کاره خیلی بزرگ و خاص باشه تا بشه روش زمان خوب گذاشت و بزرگش کرد . حقیقتش به خودم
قول دادم باید ماهی 5 تا 10 میلیارد درامد داشته باشم تا 2 سال دیگه . از اینکه بهش میرسم مطمینم ولی میخوام
مسیرو درست برم و از نظرات شما عزیزان بهره بگیرم . حتی میخواستم 30 تا دستگاه ماینر غول بگیرم
که هر کدوم نزدیک 1.500.000.000 پولشه اما باز دیدم این کار نیست سرمایه گذاریه
پیشاپیش ممنونم بابت راهنماییتون :)

nethanzo

Registered User
لایک‌ها
123
1- مبارکت باشه انشاالله بیشتر بشه
2- اگر چنین مبالغی در دست داری بیا برو زندگیتو بکن. به بطالت بگذرون. فقط یه بار دنیا میایی.
3- خدمت اقتصادی توی این مملکت یعنی خودزنی.
4- ماهی 5 تا 10 میلیارد درآمد واقعاً کمه. سعی کن بیشتر در بیاری. اصلاً همشو در بیار بزار همه ببینن!!!!!
ولی بدون شوخی میگم از چند روز زندگیت استفاده کن. تجربه کردم که میگم.

Scrooch

Registered User
لایک‌ها
153
1- مبارکت باشه انشاالله بیشتر بشه
2- اگر چنین مبالغی در دست داری بیا برو زندگیتو بکن. به بطالت بگذرون. فقط یه بار دنیا میایی.
3- خدمت اقتصادی توی این مملکت یعنی خودزنی.
4- ماهی 5 تا 10 میلیارد درآمد واقعاً کمه. سعی کن بیشتر در بیاری. اصلاً همشو در بیار بزار همه ببینن!!!!!
ولی بدون شوخی میگم از چند روز زندگیت استفاده کن. تجربه کردم که میگم.

ممنونم بابت پاسختون .
1- سپاس از محبتت
2- دارم زندگیمو میکنم و اصلا از بطالت خوشم نمیاد . جوهره مرد کاره من تمام دنیارو هم بهم بدی بگی کار نکن نمیخوامش
با کاره که ادمای زیادی اشنا میشی حس لاسم بودن و شادابی و زنده بودن داری . کار جای خود تفریح جای خود
3- خدمات اقتصادی که به نفع خود آدم باشه چرا خودزنیه ؟ این همه آدم که 1000 برابر من دارن چی کار میکنن پس
4- این هدفمه دوست دارم باهاش برنامه خاصی انجام برم مثلا 30 % هزینه کسایی کنم که نیاز واقعی دارن
حتی تو برنامم هست زمین هایی دور افتاده تو تهران بگیرم واحد بسازم 40-50 متری و کلی ادم برن توش زندگی کنن
و با این کار لذت ببرم وقتی ببینم زندگی 200 300 نفرو مستقیم و 1000 نفرو غیر مستقیم آباد کردم
در ضمن واقعا ماهی 5 میلیارد هیلی عجیب نیست خیلیارو میشناسم خیلی سنگین تر از این در میارن
و در اخر چرا فکر میکنی از زندگیم استفاده نمیکنم ؟

nethanzo

Registered User
لایک‌ها
123
ممنونم بابت پاسختون .
1- سپاس از محبتت
2- دارم زندگیمو میکنم و اصلا از بطالت خوشم نمیاد . جوهره مرد کاره من تمام دنیارو هم بهم بدی بگی کار نکن نمیخوامش
با کاره که ادمای زیادی اشنا میشی حس لاسم بودن و شادابی و زنده بودن داری . کار جای خود تفریح جای خود
3- خدمات اقتصادی که به نفع خود آدم باشه چرا خودزنیه ؟ این همه آدم که 1000 برابر من دارن چی کار میکنن پس
4- این هدفمه دوست دارم باهاش برنامه خاصی انجام برم مثلا 30 % هزینه کسایی کنم که نیاز واقعی دارن
حتی تو برنامم هست زمین هایی دور افتاده تو تهران بگیرم واحد بسازم 40-50 متری و کلی ادم برن توش زندگی کنن
و با این کار لذت ببرم وقتی ببینم زندگی 200 300 نفرو مستقیم و 1000 نفرو غیر مستقیم آباد کردم
در ضمن واقعا ماهی 5 میلیارد هیلی عجیب نیست خیلیارو میشناسم خیلی سنگین تر از این در میارن
و در اخر چرا فکر میکنی از زندگیم استفاده نمیکنم ؟
آفرین به طرز فکر شما. امیدوارم به اندازه یک هزارم از محبت و لطفی که به کشور و هم وطنت داری در مقابل تلاشت دریافت کنی که بعید میدونم. اینم تجربه کردم که میگم.
یه احساس خاصی درونم میگه که از زندگیت استفاده نمیکنی

Scrooch

Registered User
لایک‌ها
153
آفرین به طرز فکر شما. امیدوارم به اندازه یک هزارم از محبت و لطفی که به کشور و هم وطنت داری در مقابل تلاشت دریافت کنی که بعید میدونم. اینم تجربه کردم که میگم.
یه احساس خاصی درونم میگه که از زندگیت استفاده نمیکنی

اتفاقا خیلی استفاده میکنم مسافرت زیاد میرم از پولم استفاده میکنم در واقع پول برای من کار میکنه من براش کار نمیکنم
سلامتی و اعصاب و روانمو نمیزارم که پول درارم . ولی خوب خیلی برام مهمه که اگر ادم تو موقعیت خوب قرار بگیره هوای دیگرانو داشته باشه
شما خودت استادی و میدونی وقتی مثلا یه بچه آرزوش داشتن یه کفش و توپه و اونو براش فراهم میکنی چه لذتی میبره و تو بیشتر از اون
حتی در نظر دارم بچه های کار رو تا جایی که میشه جمع کنم آموزش های خاص ببینن توسط مربی های مخصوص که درامدزایی بکنه براشون بعدا
مثلا تاتر آموزش کامپیوتر نقاشی و ... که بعدا بتونن پول درارن باهاش

s.david.s

کاربر فعال بورس و بانکداری
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
18,729
به به بوی پول میاد
bav3_154fs759111.gif

شما بهترین کاری که میتونی بکنی اینه که از دفاتر مشاوره ای استفاده بکنی . هزینه ای رو میگیرن و مشاوره اختصاصی بهت میدن
برای صادرات و واردات باید با کسی که چندین سال تجربه سرمایه های سنگین رو داره ، مشورت بکنی و قطعا توی پی تی کسی رو پیدا نمیکنی این حجم رو کار بکنه:p
صد نفر اینجا بیان پیشنهاد بدن فایده ای نداره چون حرف های عملی نمیزنن

اما موضوع دیگه اینه که با 30 میلیارد که ماهی 5 تا 10 میلیارد سود واقعی در نمیاد . ته تهش سالیانه 5 یا 6 تومن سود خالص بده :rolleyes:
شما که خودت اینکاره ای باید بهتر این موضوع رو بدونی

در هر صورت هر پیشنهادی داده بشه ، به احتمال خیلی زیاد برای شما اجرایی نباشه . هرکی کار و تخصص خودش رو میگه . من میگم باهاش ملک مسکونی بخر ، رهنشون بده ، رهنشون رو بیار تو بورس ( سبد گردان یا صندوق ) و تامین سرمایه :D
این کار خودمه و پیشنهادم قطعا اینه چون اگه کار بهترین تو دست و بالم داشتم بازدهی بیشتری داشته باشه اونکارو میکردم:rolleyes:
ولی برای همشون باید زمان خالی داشته باشی !

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
حدودا 11 سال پیش، 4 میلیارد تومان توی پی تی رکورددار بود که این استارتر عزیز رکوردش رو شکست. تبریک میگم.

s.david.s

کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
18,729
حدودا 11 سال پیش، 4 میلیارد تومان توی پی تی رکورددار بود که این استارتر عزیز رکوردش رو شکست. تبریک میگم.

4 میلیارد با دلار 3 تومنی
40 میلیارد با دلار 30 تومنی
تاریخ تکرار میشه
51.gif

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633

s.david.s

کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
18,729
4 میلیارد با دلار 920-950 تومنی:دی ( 2009 بوده )
آره قبل از دست گل مموتی بود :p
4 میلیارد اون موقع 120 میلیارد الان:rolleyes:
30 میلیارد واقعا رقم زیادی نیست . الان یدونه واحد 150 متری منطقه متوسط تهران 7-8 میلیارده . یعنی 30 تومن ، 4 تا واحد توی منطقه متوسط روبه بالا تهران میشه . 100 تومن هم 12 واحد
یعنی با این رقم میشه یدونه زمین محله متوسط روبه بالا 600 متری خرید و یه آپارتمان 10 واحدی تمیز از توش دروورد
ولی پی تی قطعا جای مشورت در مورد این سرمایه ها نیست و شخص باید از مشاورین سرمایه گذاری درست وحسابی استفاده بکنه یا از تخصص و تجربه خودش :p
تازه نه ماهی 5 تا 10 میلیارد ! با 100 تومن سالی 15 الی 20 تومن سود واقعی بده ، طرف نخبست :rolleyes:

Last edited:

behnood_merani

Registered User
لایک‌ها
205
آره قبل از دست گل مموتی بود :p
4 میلیارد اون موقع 120 میلیارد الان:rolleyes:

30 میلیارد واقعا رقم زیادی نیست . الان یدونه واحد 150 متری منطقه متوسط تهران 7-8 میلیارده . یعنی 30 تومن ، 4 تا واحد توی منطقه متوسط روبه بالا تهران میشه . 100 تومن هم 12 واحد
یعنی با این رقم میشه یدونه زمین محله متوسط روبه بالا 600 متری خرید و یه آپارتمان 10 واحدی تمیز از توش دروورد
ولی پی تی قطعا جای مشورت در مورد این سرمایه ها نیست و شخص باید از مشاورین سرمایه گذاری درست وحسابی استفاده بکنه یا از تخصص و تجربه خودش :p
تازه نه ماهی 5 تا 10 میلیارد ! با 100 تومن سالی 15 الی 20 تومن سود واقعی بده ، طرف نخبست :rolleyes:
برای ما 1 میلیارد هم زیاده چه برسه 30 !
خوش به حال شما مایه دارا حال میکنیدا

s.david.s

کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
18,729
برای ما 1 میلیارد هم زیاده چه برسه 30 !
خوش به حال شما مایه دارا حال میکنیدا
نه اینا که مثال بود
افتک پولداره ، ما که صبح به صبح پورتفو رو باز میکنیم کل بازار قرمزه
scar.gif

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,668
من بودم تو شهر خودم یه فروشگاه بزرگ میزدم کل هزینش ۵ میلیارد با ساختمونشه نمایندگی رفاه هم میگرفتم واسش عالی میشد قطعا سود خوبی داشت

behnood_merani

Registered User
لایک‌ها
205
نه اینا که مثال بود
افتک پولداره ، ما که صبح به صبح پورتفو رو باز میکنیم کل بازار قرمزه
scar.gif
کلا نمیدونم واقعا تو بورس سود میکنی یا چون کار خودته این مدلی هواشو داری

Scrooch

Registered User
لایک‌ها
153
مرسی از عزیزان بابت پاسخاشون . ببینید عزیزان چند نکترو بگم خدمتتون یکی اینکه این رقم واقعا پول زیادی نیست
متاسفانه ارزش پول ما نابود شده . قبلا همین زمین ارزشش متری 200 هزار بود تا همین 3 سال پیش یعنی جمعا میشد
مبلغ 1 میلیارد . تو سه سال 30 برابر شد . یعنی حساب کنید میبینید رقم عجیبی نیستش . این قدر آدم میشناسم که زمیناشون
اصلا قیمت نداره یعنی برو بالای 600 700 میلیارد بابت یک قطعه زمین تازه . پول خیلی بی ارزش شده
الان 30 میلیارد میشه 1 میلیون دلار حتی بخوای مهاجرت کنی یه خونه تقریبا خوب هم نمیتونی بخری . خونه خیلی معمولی بهت میدن
پس همونطور که میبینید چیزی نیست . حتی تو ترکیه هم باهاش نمیشه خونه خوب خرید .
بعضی نکاتو دوستان توجه نمیکنن خدمتتون گفتم خودم میخوام توش بیزینس کنم نه فروشگاه رفاه یا بورس یا از این دست
نظرتون راجع به راه اندازی یک باشگاه خیلی خفن چیه ؟
لطفا همه نظر بدن . باشگاهی که توش مثلا 20 تا دستگاه پی اس 5 بزاری + باشگاه بیلیارد + بدن سازی + استخر سونا جکوزی
یعنی باشگاهی که بتونه درگیر کنه مشتریو هم قبلش بیاد پس اس بازی کنه هم بیلیارد هم ورزششو بکنه و هم استخرشو بره
حتی استخر فضای باز هم داشته باشه . شاید چیزی حدود 100 میلیارد با تجهیزو زمین خوب و دکوراسیونش هزینه بر باشه
به نظرتون خوبه ؟

Last edited:
  • Like
Reactions: bmw

s.david.s

کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
18,729
کلا نمیدونم واقعا تو بورس سود میکنی یا چون کار خودته این مدلی هواشو داری
نه بابا خوبه فقط از اواسط 98 تا الان غیر عادی شده بود
scar.gif

یه بخشیشو در رفتم ، یه بخشیشو نه با ضرر سنگین ،فک کنم الان 11 درصد شده باشه ، حضور دارم . منتظرم ریزش شارپش تموم بشه ، دوباره خورد خورد نوسان بگیریم و جلو بریم
اگه چیزی بد باشه توصیه نمیکنم . همیشه هم گفتم بازار یه سود منطقی میده . کسی که آموزش دیده باشه و کم کم بدون اینکه جوگیر باشه جلو بره و معامله داشته باشه و با دید بلند مدت میتونه انتظار سود معقول داشته باشه
قطعا سود 1000% و 2000% سود در سال معقول نیست
bav3_154fs759111.gif

تورم رو 30% فرض بکنی ، با سهامداری و سرمایه گذاری معقول و اصولی چیزی در حدود 40 تا 55% سود میکنی . یه چیز نرمال و معقول
حالا این رشدی که داشت و بعضی جاها خارج شدیم و کلا سبد رو دوباره چیدیم تهش این شد که علی الحساب سود بیشتری بردیم که برای دوران رکود بعدش میره و باز به همون بازده 40 تا 55 درصد در سال میرسیم
نمیدونم شاید یکی بتونه ماهی 10% همیشگی برآیند حسابش رشد بکنه ولی من با همین راضی ام
bav3_154fs759111.gif

من چون پایه سرمایه از رهنه ، دغدغه تورم رو هم روی بخشی از کل سرمایه ندارم
در کل کسی که علاقه داشته باشه و بتونه ریسکش رو قبول بکنه و آموزش هم دیده باشه و کم کم ضرر بکنه تا تجربه کسب بشه ، سرمایه گذاریه خوبیه

bestmovie

Registered User
لایک‌ها
1,439
اون قضیه کارخانه آب معدنی اگه با کسی که قبلا یه مقدار تو این جور کارا تجربه داشته کار کنی سود دهی خوبی داره
اون قضیه واردات صادرات من تجربه ندارم ولی یه سری چیزها هست که نیاز عمومی هست ولی وارد کننده یا تولید کننده چندانی نداره
اگه بتونی از یه شرکت خوب چینی که برند هم نباشه ولی کیفیت داشت باشه وارد کنی سود دهی خوبی داره که اینم باز نیازمند کسی هست که یه مقدار تجربه داشته باشه
مثلا یه ماشین ریش تراش هست تو دیجی که یکسال 15 هزار کامنت خورده و اکثر خریدار ها هم راضی هستند شما ببین توی یه سایت چند نفر خرید کردند که این همه کامنت دادند
یه نکته دیگه اینکه اون یه تیکه باقی مانده زمین رو نفروش ، بذار واسه بچه هات حداقل :)

Scrooch

Registered User
لایک‌ها
153
اون قضیه کارخانه آب معدنی اگه با کسی که قبلا یه مقدار تو این جور کارا تجربه داشته کار کنی سود دهی خوبی داره
اون قضیه واردات صادرات من تجربه ندارم ولی یه سری چیزها هست که نیاز عمومی هست ولی وارد کننده یا تولید کننده چندانی نداره
اگه بتونی از یه شرکت خوب چینی که برند هم نباشه ولی کیفیت داشت باشه وارد کنی سود دهی خوبی داره که اینم باز نیازمند کسی هست که یه مقدار تجربه داشته باشه
مثلا یه ماشین ریش تراش هست تو دیجی که یکسال 15 هزار کامنت خورده و اکثر خریدار ها هم راضی هستند شما ببین توی یه سایت چند نفر خرید کردند که این همه کامنت دادند
یه نکته دیگه اینکه اون یه تیکه باقی مانده زمین رو نفروش ، بذار واسه بچه هات حداقل :)

آب معدنیو خیلی دوست دارم برام جذابه . واردات و صادراتم خیلی لذت میبرم چون اگر خوب پیش بری سود وحشتناک داره
بچه خودش باید تلاش کنه پول دراره به من ربطی نداره من ماهیگیریو یادش میدم اما دستش ماهی نمیدم
ماهی بدی اونو از توانایی ماهیگیری انداختی . پس من 1000 میلیاردم باشته باشم راه و روش پول دراوردنو نشونش میدم
شاید به پول الان 50 میلیون سرمایه دادم بهش . فکر نکنید خسیسم اصلا 1000 برابرشو توی مارای خیر دوست دارم خرج کنم
اما بچه به عرضه که فقط پول منو بخوره کار بلند نباشه یا جنم و تعهد کار نداشته باشه به درد نمیخوره

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا