برگزیده های پرشین تولز

با چهار میلیارد و صد و دوازده میلیون چیکار میشه کرد؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
خوب تبريك و تسليت.
اما بفرماييد كه تاثير ميان مدت اين توافق بر روند بازار مسكن و ساخت و ساز صعوديه يا نزولي و يا ركودي. در هر صورت، چرا؟

والا تاثیر که بعد از انتخابات نزولی بود حتی در مناطقی از تهران قیمت مسکن تا 500 الی 700 - 800 اومد پایین ولی این خودش باعث میشه بره تو رکود ، من که به شخصه به شدت درگیر ساختم، چندین پروژه رو با مشارکت دوستان شروع کردیم ، به هر حال هیچ جیزی در ایران مثل مسکن امنیت سرمایه گذاری مثل زمین و ملک رو نداره، دوستانی هستند که فکر میکنن با خرید دلار و سکه سود کردن ولی سود اونهارو حتی اگر در پایین ترین قیمت خریده باشن و در بالاترین قیمت هم فروخته باشن باز هم به اندازه رشدی که در بازار ملک اتفاق افتاد سود نکردن، ضمن اینکه امنیت سرمایه گذاری در هیچ بازاری مثل بازار ملک و زمین نیست (البته از حق نگذریم سرمایه گذاری بلند مدت بر روی ارزهایی که مورد حمله آمریکا قرار می گیرند مثل دینار عراق برای بنده بسیار سود آور بود)
حالا در میان مدت به نظر من برای حداقل 2 سال آینده قیمت ملک ثابته و رونق خاصی در این بازار نخواهیم داشت ولی یه فوتهای کوزه گری وجود داره که در زمانهای مختلف باید چه چیزی ساخته بشه که هم نقش قولک رو داشته باشه و هم افزایش سرمایه باشه و هم خوش فروش باشه.

امیرحسین.

Registered User
لایک‌ها
60
خوب تبريك و تسليت.
اما بفرماييد كه تاثير ميان مدت اين توافق بر روند بازار مسكن و ساخت و ساز صعوديه يا نزولي و يا ركودي. در هر صورت، چرا؟

دقیقا رکودیه
همین یک هفته بازار خودرو از حرف اینکه تحریم ها از خودرو بر داشته شد چنان شوکی خورده که بیا و ببین !
مثلا یه ماشین 38 تومنی شده 36 تومن
بعید می دونم مسکن جون سالم به در برده باشه

sayyedm

Registered User
لایک‌ها
30
سلام
یه مورد دیگه برای سرمایه گذاری کارای تولیدیه
موردی که من خودم تجربه شو دارم:
میتونی یه کارخونه بزنی روغن زیتون و کنجد و بادوم و ... تولید کنی که سنتی(بدون تصفیه و ... ) و بهداشتی باشه
اگه سرمایه داشته باشی که خودت مواد اولیه رو وارد کنی که دیگه خیلی خوبه
یه مغازه هم توی بالای شهر اجاره می کنی روغنا رو با عنوان سنتی و کلی تبلیغ در مورد سلامتی قلب و ... که البته درست هم هست میفروشی و ملت میخرن و کلی دعات میکنن
البته برای فروشش غیر از مغازه راه های دیگه ای هم هست(کارخانجات تولید رنگ و لابراتوار های ساخت کرم و ...)
اینجوری به نسبت ابعاد کارت سود می کنی
من اگه 500 تومن سرمایه داشتم وارد این کار می شدم
در مورد اینکه سودش به اندازه ی بازار مسکن هست یا نه باید بررسی بشه
اگه مایل بودی میتونیم همکاری کنیم.

مورد دیگه:
چند نفر مهندس مخابرات و برق و اینا استحدام میکنی و پروژه های سنگین میگیری از صنایع نظامی.

البته حرفای بالا با دید پوبکی بود و اینکه پول زیاد بشه و ... اگه از یه افق بالاتر به قضیه نگاه کنی من خودم راه زیر رو می پسندم:
پولو میذاشتمش بانک یا یه کاری باش می کردم که زیاد وقتمو نگیره و خودم میرفتم حوزه علمیه درس می خوندم و مشغول خودسازی و کسب علم می شدم و سعی می کردم خدا رو بیشتر بشناسم و فلسفه و عرفان و ... بخونم و فضایل اخلاقی رو در خودم ایجاد کنم و در کنارش به ترویج مکتب شیعه کمک می کردم.

Last edited:

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
البته حرفای بالا با دید پوبکی بود و اینکه پول زیاد بشه و ... اگه از یه افق بالاتر به قضیه نگاه کنی من خودم راه زیر رو می پسندم:
پولو میذاشتمش بانک یا یه کاری باش می کردم که زیاد وقتمو نگیره و خودم میرفتم حوزه علمیه درس می خوندم و مشغول خودسازی و کسب علم می شدم و سعی می کردم خدا رو بیشتر بشناسم و فلسفه و عرفان و ... بخونم و فضایل اخلاقی رو در خودم ایجاد کنم و در کنارش به ترویج مکتب شیعه کمک می کردم.

دوست عزیز برای داشتن اخلاق و شناختن خدا لزومی به رفتن به حوزه علمیه نیست ، برای رسیدن به خواسته خدا شما میتونید از حدمت به مردم شروع کنید (خدمت میتونه در نرسوندن ازار و اذیت به مردم و خیرخواهی باشه و کمک به افراد نیازمند باشه)

sayyedm

Registered User
لایک‌ها
30
دوست عزیز برای داشتن اخلاق و شناختن خدا لزومی به رفتن به حوزه علمیه نیست ، برای رسیدن به خواسته خدا شما میتونید از حدمت به مردم شروع کنید (خدمت میتونه در نرسوندن ازار و اذیت به مردم و خیرخواهی باشه و کمک به افراد نیازمند باشه)
درست می فرمایید. اما فکر میکنم تحصیل یه سری علوم که جایی جز حوزه یادشون نمیدن خیلی عالیه
بگذریم
نظرتونو در مورد اون دو تا پیشنهاد نگفتین

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
نظرتونو در مورد اون دو تا پیشنهاد نگفتین

پیشنهاد اول که خودتونم میگین باید بررسی بشه، پیشنهاد دوم هم من با صنایع نظامی کار نمیکنم چون مسافرت زیاد میرم برام دردسر میشه.

MosafereDonya

Registered User
لایک‌ها
33
با سلام
پیشنهادی که بنده می تونم بهت بدم ، اینه که روی کارهای جدید و بی رقیب سرمایه گذاری انجام بدی ...

ما یک گروه تحقیقاتی هستیم که کارهای ایده های خوبی برای شما داریم ...

اگر این امکان برای هر کسی هست تا بیش از 500 میلیون سرمایه گذاری کنه ، بنده می تونم ایده ای رو بهش پیشنهاد بدم که حدود یک میلیارد در طی یه بازه 3 تا 4 ساله فقط سود کنه
( با گردش مالی (Cash Flow)حدود 5 میلیارد ) ... التبه به تلاشی که در این راه انجام میشه هم ، بستگی داره و اینکه چقدر اصولی و با برنامه جلو بری ...

این رو هم بگم که ایده های ما تا 20 سال به صورت انحصاری در ایران برای شما خواهد بود. بازار رو هم مهیا کردیم ، چند تا پروژه هم آماده قرارداده ....

در ضمن تمامی طرحها و ایده های ما ثبت شده و به تایید مراجع ذی صلاح هم رسیده ...

صاحب کسب و کار هم خودتون هستید .... این ایده ها قابلیت اجرا در خارج از کشور رو داره ، اما باید واقعا با برنامه و قوی وارد شد ...

این ایده ها 100 علمی و عملی هستند و هر کسی با شیندن آنها این موضوع رو متوجه میشه ...

در صورت تمایل از طریق همین سایت یا ایمیل [email protected] با بنده در ارتباط باشید.
موفق و پیروز باشید.

سلام
اگر نمی خواید بقول معروف طرح های شما لو بره، حداقل برای جذب سرمایه گذار معرفی و تعریف کلی می تونه مفید باشه
بطور مثال من حتی نمی دونم موضوع پروژه ها و حیطه علمی یا کاربردی دقیقا چطور دسته بندی می شه؟ و توضیحات کامل تر مثل نوع کار ائم از خدماتی، تولیدی، واسطه ای و غیره

با دیگران مهربان باشیم

MosafereDonya

Registered User
لایک‌ها
33
سلام
...

سلام
نظر جالب و جدی بود، موافقم با اصل موضوع یادگیری شیوه صحیح یادگیری زندگی در تمام ابعاد.. که جایی جز دین اسلام یافت نمی شه

حالا اگر هرشخص با هر تخصص و گرایشی، وقت اختصاص بده و مثل ده ها کلاس خصوصی و آزاد و باشگاه، ساعتی هم علوم زندگی یاد بگیره واقعا خیلی خوبه

متشکرم از نظر مفیدتون

با دیگران مهربان باشیم

taralius

Registered User
لایک‌ها
2,393
ایده قوی موجود هست . قدرت انجامش هم هست از لحاظ تکنیکال در این جد میتونم توضیح بدم یک کارخانه نیمه ckd بالای 1.5 برای ابزارآلات و برندینگ و تبلیغات هزینه.
کسی دوست داشت جلسه حضوری و باقی قضایا...

hsoft

Registered User
لایک‌ها
88
دوستان کار تولیدی با سرمایه 20 تا 30 میلیون که بازدهشم خوب باشه کسی سراغ داره ؟

021nima

Registered User
لایک‌ها
376
اگه ملک یا زمین پرسود خواستی من سراغ دارم الان به شدت ارزون شده اما چند وقت دیگه شدید گرون میشه و چند ساله دیگه عضو شهر میشه و شدیدتر گرون میشه

hsoft

Registered User
لایک‌ها
88
کارگاه تولید مبل

داداش تولید مبل علاوه بر سرمایه نیاز به تجربه و اینکه نجار ماهر باشی میخواد
به همین راحتی نیست اول باید بری دوره نجاری ببنینی و کلی فوت کوزه گری

امیرحسین.

Registered User
لایک‌ها
60
داداش تولید مبل علاوه بر سرمایه نیاز به تجربه و اینکه نجار ماهر باشی میخواد
به همین راحتی نیست اول باید بری دوره نجاری ببنینی و کلی فوت کوزه گری

موافقم
بهترین و سود آور ترین کار فروش مبل هست ( از تولید خیلی بیشتر سود داره )

hsoft

Registered User
لایک‌ها
88
موافقم
بهترین و سود آور ترین کار فروش مبل هست ( از تولید خیلی بیشتر سود داره )

100 درصد سود آوره
نظرتون در مورد تولید فیلتر هوا استاندارد با دستگاه اتومات چیه؟
حدود 30 40 تومن سرمایه میخواد
ولی من ترسم از بازار فروشش و اشبا شدنشه تو بازار

امیرحسین.

Registered User
لایک‌ها
60
100 درصد سود آوره
نظرتون در مورد تولید فیلتر هوا استاندارد با دستگاه اتومات چیه؟
حدود 30 40 تومن سرمایه میخواد
ولی من ترسم از بازار فروشش و اشبا شدنشه تو بازار

سلام

سعی میکنم به بهترین شکل راهنماییتون کنم
تولید همیشه از واردات سودش بیشتره ( تو زمینه های خاص مثل فیلتر )
واردات مثل این میمونه شما یه میوه فروشی داشته باشین
تولید مثل باغ میوه هست که هزاران میوه فروشی از شما خرید دارن
فیلتر خیلی تکنولوژی پیچیده ای توی ساخت نداره و بیشتر کاغذش مهمه که اونم 100% وارداتیه
تو هر زمینه ای که میخواین وارد شین سعی کنین اول فروش رو داشته باشین بعد اگر خوب بود واردات بعد اگر دیدین بازار کشش داره تولید
اینا مراحلیه که شما لازم دارین چون سرمایه فروش کمتر از واردات و واردات کمتر از تولیده
به فکر یک شبه میلیونر شدن نباشید چون نمیشه و یه راه حداقل 10 ساله باید طی بشه
------------------------
فیلتر هوای چی رو میخواین تولید کنین ؟
با 30-40 میلیون میشه !

MosafereDonya

Registered User
لایک‌ها
33
دوستان کار تولیدی با سرمایه 20 تا 30 میلیون که بازدهشم خوب باشه کسی سراغ داره ؟

سلام
اهل خطر ( ریسک ) هستید؟
بازده خوب یعنی چقدر برای شما؟
اهل تجارت هم هستید؟

با دیگران مهربان باشیم

hsoft

Registered User
لایک‌ها
88
سلام

سعی میکنم به بهترین شکل راهنماییتون کنم
تولید همیشه از واردات سودش بیشتره ( تو زمینه های خاص مثل فیلتر )
واردات مثل این میمونه شما یه میوه فروشی داشته باشین
تولید مثل باغ میوه هست که هزاران میوه فروشی از شما خرید دارن
فیلتر خیلی تکنولوژی پیچیده ای توی ساخت نداره و بیشتر کاغذش مهمه که اونم 100% وارداتیه
تو هر زمینه ای که میخواین وارد شین سعی کنین اول فروش رو داشته باشین بعد اگر خوب بود واردات بعد اگر دیدین بازار کشش داره تولید
اینا مراحلیه که شما لازم دارین چون سرمایه فروش کمتر از واردات و واردات کمتر از تولیده
به فکر یک شبه میلیونر شدن نباشید چون نمیشه و یه راه حداقل 10 ساله باید طی بشه
------------------------
فیلتر هوای چی رو میخواین تولید کنین ؟
با 30-40 میلیون میشه !

ممنون دوست عزیز بابت راهنماییت
نظر شما اینه که من قبل تولید اول برم تو کار فروش و از تولید کننده جنس بخرمو تو بازار بفروشم درسته؟
بعد هم اگه بازار کشش داشت برم تو کار تولید؟

در جواب سوالتون بگم من هدف تولید فیلتر هوای انواع خودروهاست سنگین سبک مدل پایین مدل بالا
ولی تو بازار انواع اقسام حرفای متفاوت میشنوی که مسلا بازار اشبا شده
دلال از تولید کننده ارزون تر میده
ضرر میکنی و از این جور حرفا
به خاطر این میخواستم ببینم اگه از دوستان کسی تو این کاره بیاد مراحل و بازار رو یکم توضیح بده تا بتونیم از حرفاش نتیجه گیری کنیم که آیا بازار این کار خوبه برای ورود یا با ورود ضرر کننده میشیم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا