برگزیده های پرشین تولز

بررسی آنتی ویروس Kaspersky ٠

amaska

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

oghab mobarez

Registered User
لایک‌ها
3
سلام دوستان
کاسپر من از موقعی که نسخه7.0.0.125.رو روی نسخه 6 نسب کردم 5دقیقه به 5 دقیقه این ارور رو میده که توی بلک لیست رفته

با اینکه کی 2009 رو بروس میکنم 172 روز هم اعتبار میده بازم این پیغام میاد
چیکار کنم

g0dsend313

Registered User
لایک‌ها
310
سلام
ببخشید ، دیر شد
جدیدترین کلید ها برای آخرین ورژن از نسخه های 7 و 8 کاسپراسکای آنتی ویروس و اینترنت سکیوریتی
لینک دانلود مستقیم
پسورد:[email protected]

در صورت بروز هر گونه مشکل : (در صورت آنلاین بودن)
[email protected]

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697

momo000000

Registered User
لایک‌ها
385
اقایون اکتیو کد کاسپر 8.0.0.506 کار نمیکنه گیر کردیما کمک کنید (کیفیندرش هم خرابه)

momo000000

Registered User
لایک‌ها
385
دستت درد نکنه
عالی بود
امیدوارم بازم کلید جدید پیدا کنی برامون
این کاسپر یک دفعه می زنه همه کلیدا رو با هم می فرسته تو بلک لیست .
بازم ممنون

من که نتونستم دانلودش کنم نمیدونم تو چی گرفتی که اینقدر خوشحالی
:blink::blink::blink::blink:ماهی قزل الا............

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
بچه ها کسی key برای کسپر 7.0.1.321 داره؟؟

tack

Registered User
لایک‌ها
0
بچه ها کاسپر من لعنتی جدیدا خیلی نافرم شده

نمیدونم با تروجان ها قرار داد بسته انواع اقسام اونارو جذب میکنم 8 هم هست اخرین اپ ها رو هم دارم باید همه چی رو با Malwarebytes' Anti-Malware تا خاطر جمع بشم به کاسپر دیگه اطمینانی نیست !!!! مخصوصا برای وب گردی

g0dsend313

Registered User
لایک‌ها
310
بچه ها کاسپر من لعنتی جدیدا خیلی نافرم شده

نمیدونم با تروجان ها قرار داد بسته انواع اقسام اونارو جذب میکنم 8 هم هست اخرین اپ ها رو هم دارم باید همه چی رو با Malwarebytes' Anti-Malware تا خاطر جمع بشم به کاسپر دیگه اطمینانی نیست !!!! مخصوصا برای وب گردی

سلام
از نظر من ورژن 7 خیلی کار آمد تر از ورژن 8 ، در آخرین ورژن ظاهر نرم افزار تغییر کرده ظاهر ویستا اضافه شده ولی در عوض خیلی از امکانات آنتی ویروس حذف شده (من از آنتی ویروس استفاده می کنم و فقط آنتی ویروس رو توصیه می کنم )

Malwarebytes' Anti-Malware هم در کنار آنتی ویروس کاسپراسکای توصیه میشه چرا که کارش کماکان با آنتی ویروس فرق داره و اختصاصا برای مبارزه با نوعی مشخص ساخته شده
ولی برای نمونه مقایسه کار کاسپراسکای 8 و 7 (چه آنتی ویروس چه اینترنت سکیوریتی ، از نظر ویروس یابی)
برای نمونه ویروس autorun ( از اونجایی که روی اکثر سیستم های دانشگاه ما مشغول به فعالیت شرافتمندانه هست براحتی می شه تستش کرد)
اصلا کاسپر 8 حتی آپدیت شده نتونست بشناسه!!!در صورتی که من هم فایل autorun و هم فایل اجراییش رو می دیدم!!!
در حالیکه کاسپر 7 (آنتی ویروسش رو من تست کردم) چه شما فایل های ویروسی رو ببینید و چه نبینید می تونه اونها رو پیدا کنه و نابودشون کنه

tack

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
از نظر من ورژن 7 خیلی کار آمد تر از ورژن 8 ، در آخرین ورژن ظاهر نرم افزار تغییر کرده ظاهر ویستا اضافه شده ولی در عوض خیلی از امکانات آنتی ویروس حذف شده (من از آنتی ویروس استفاده می کنم و فقط آنتی ویروس رو توصیه می کنم )

Malwarebytes' Anti-Malware هم در کنار آنتی ویروس کاسپراسکای توصیه میشه چرا که کارش کماکان با آنتی ویروس فرق داره و اختصاصا برای مبارزه با نوعی مشخص ساخته شده
ولی برای نمونه مقایسه کار کاسپراسکای 8 و 7 (چه آنتی ویروس چه اینترنت سکیوریتی ، از نظر ویروس یابی)
برای نمونه ویروس autorun ( از اونجایی که روی اکثر سیستم های دانشگاه ما مشغول به فعالیت شرافتمندانه هست براحتی می شه تستش کرد)
اصلا کاسپر 8 حتی آپدیت شده نتونست بشناسه!!!در صورتی که من هم فایل autorun و هم فایل اجراییش رو می دیدم!!!
در حالیکه کاسپر 7 (آنتی ویروسش رو من تست کردم) چه شما فایل های ویروسی رو ببینید و چه نبینید می تونه اونها رو پیدا کنه و نابودشون کنه

:eek: عجیباً قریبا !!!!

8 یه کم نوب تشریف داره :lol:

zxcvmohsen

Registered User
لایک‌ها
25
سلام دوستان
شما این قضیه رو قبول دارید که اگه از این key های موجود (که عمومی و هک شده هستن) استفاده کنیم و آنتی ویروس اونو قبول کنه؛ با این حال مخصوصا یه سری ویروس رو یا تشخیص نمی ده یا اگه پیدا کنه عمل مناسب (گارانتی - کلین - پاک کردن ) رو انجام نمی ده
این مساله رو یه مغازه دار تو پایتخت بم می گفت، خودش کسپر اصل می فروخت و در جواب من که گفتم سریالشو راحت از تو نت پیدا می کنم اینو گفت
هر چی کلنجار رفتیم حرف همدیگه رو قبول نکردیم
می گفت مثلا ویندوز!!! تا به نت وصل شی می فهمه نسخه ی اصل مایکروسافت نیست و دزدیه اما کاریت نداره بجاش یه بلایی سر سیستمت میاره که سر یه ما مجبور شی دوباره نصبش کنی!! گفتم برو عمو...

g0dsend313

Registered User
لایک‌ها
310
بازم سلام
بعد از مدتی به دلیل مشغله زیاد وقتی پیدا کردم که بتونم برای دوستان عزیز جدیدترین کلید ها رو جمع آوری کنم

لینک کلید ها:
PHP:
http://www.4shared.com/file/76299223/ad84d5f0/kav_7.html
http://www.4shared.com/file/76299229/4d513cee/kis_7.html
http://www.4shared.com/file/76299237/b3f220a8/kav_8.html
http://www.4shared.com/file/76299250/7bcc128d/kis_8.html

g0dsend313

Registered User
لایک‌ها
310
سلام دوستان
شما این قضیه رو قبول دارید که اگه از این key های موجود (که عمومی و هک شده هستن) استفاده کنیم و آنتی ویروس اونو قبول کنه؛ با این حال مخصوصا یه سری ویروس رو یا تشخیص نمی ده یا اگه پیدا کنه عمل مناسب (گارانتی - کلین - پاک کردن ) رو انجام نمی ده
این مساله رو یه مغازه دار تو پایتخت بم می گفت، خودش کسپر اصل می فروخت و در جواب من که گفتم سریالشو راحت از تو نت پیدا می کنم اینو گفت
هر چی کلنجار رفتیم حرف همدیگه رو قبول نکردیم
می گفت مثلا ویندوز!!! تا به نت وصل شی می فهمه نسخه ی اصل مایکروسافت نیست و دزدیه اما کاریت نداره بجاش یه بلایی سر سیستمت میاره که سر یه ما مجبور شی دوباره نصبش کنی!! گفتم برو عمو...

اصلا همچین چیزی صحت نداره!!!
بنده شخصا از کار همه کلید ها چه اولیه و چه جدیدا راضیم و همیشه تونسته کامپیوتر رو سالم نگه داره
دقت کنید اولین کلید های هک شده طوری بودن که تفاوت کمی با کلید اصلی داشتن واین مسئله موجب شد که به کاسپراسکای کلید های هک شده رو بشناسانند و بعنوان ویروس اونو پاک کنند
تو جدیدترین سری هک شده کمتر کاسپراسکای می تونه تشخیص بده
البته بعد از گذشت مدتی کلید های جدید وارد بلک لیست میشه
در مورد ویندوز ، هیچ تفاوتی نداره ، تنها تفاوت حمایت نکردن شما از microsoft هست و این تو کشورهایی که جهان سوم هستند چندان تفاوتی نداره
مهم ارزش کار هست !!!

Last edited:
بالا