برگزیده های پرشین تولز

برنامه تبدیل VHS به DVD

alfons

Registered User
لایک‌ها
7
بهترین برنامه برای تبدیل فیلم VHS به DVD چیست ؟

من فقط یک TV Card دارم . آیا برای این منظور کافیست ؟

raminonline

Registered User
لایک‌ها
787
منظور شما از tv card گیرنده تلویزیون آنالوگ یا دیجیتاله دیگه. فکر نمیکنم این ربطی به تبدیل vhs داشته باشه.
شما میخوای فیلم های VHS رو به فایل دیجیتال کامپیوتر تبدیل کنی. حالا نوع فایل هرچی میتونه باشه.
برای این کار شما کارت کپچر نیاز داری. یعنی دستگاهی که ورودی صدا و تصویر داره و به کامپیوتر وصل میشه. همینطور دستگاه ویدئو هم لازم داری.
یعنی عوض اینکه از ویدئو به تلویزیون بزنی میزنی به کارت کپچر.
کامپیوتر هم از طریق نرم افزار مخصوص کارت کپچرت اونو تبدیل به فایل های کامپیوتری میکنه که بعدا میتونی به dvd تبدیلش کنی.

alfons

Registered User
لایک‌ها
7
برای این کار شما کارت کپچر نیاز داری. یعنی دستگاهی که ورودی صدا و تصویر داره و به کامپیوتر وصل میشه. همینطور دستگاه ویدئو هم لازم داری.

متشکر بخاطر پاسختون .

این کارتی که من دارم ورودی تصویر و صدا داره ولی توی سی دی درایورش برنامه ای برای کپچر کردن ندارد .

بهمین دلیل خواستم ببینم که اگر برنامه کپچر رو خودم دانلود کنم میتونم بعد از وصل کردن دستگاه ویدئو تبدیل رو انجام بدم ؟

مساله اصلی من اینست که تعداد زیادی کاست وی اچ اس از قدیم دارم که میخوام اونهایی رو که با ارزش هستند تبدیل کنم و

از بیخودیها هم خلاص بشم . بهمین دلیل خیلی گشتم که یک کارت کپچر برای قرض کردن پیدا کنم چون برای خریدن بصرفه نیست چون

فقط یکبار میخوام استفاده کنم و مصرف دیگه ای برای من ندارد . یکی از دوستانم این تی وی کارت رو داشت و به من قرض داده .

raminonline

Registered User
لایک‌ها
787
تا اونجا که من میدونم این دستگاهها با نرم افزار همراهشون تمام قابلیتشون رو میشه استفاده کرد. چون باید نرم افزار دستگاه رو بشناسه (به هر حال چند تا دانلود کن و تست کن ببین پیدا میکنه دستگاتو)
ولی به نظرم اگه ورودی تصویر داره برنامه کپچر و تلویزیونش یکیه یعنی در قالب یه برنامه میتونه دو کار رو انجام بده. معمولا داخل همون سی دی همراه یه پی دی اف manual هست. یه نگاه بنداز و بخش کپچرش رو بخون. (اگه نرم افزار خاصی لازم داشته باشه اونجا مینویسه)

arasharya

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من دو تا کارت کپچر اسکار و av grabber گفتنم وقتی می خوام کپچر کنم در تمام نوارهای VHS ی که دارم تصویر به شدت می لرزه که نمونه اش را گذاشتم، در عین حال تصویر در تلویزیون صاف نشان داده می شود و لرزشی ندارد

http://uupload.ir/view/y76d_20190117_103124.mp4/

در نرم افزار virtualdub هم هر چی تنظیمات بود دست کاری کردم و درست نشد ، با همه فیلم ها همین مشکل را دارم
تمام سیستم های PAL , PAL 60 , PAL_B , SECAM , ..... را هم امتحان کردم باز هم درست نشد
سایر نرم افزارها مثل VHS to DVD و .... هم امتحان کردم در همه همین مشکل وجود دارد
از فیلترهای deinterlace هم استفاده کردم ولی درست نشد
لطفا راهنمایی بفرمایید

memol1985

Registered User
لایک‌ها
2,006
بالا