برگزیده های پرشین تولز

بهترین خمیردندان چیه ؟

seminar

Registered User
لایک‌ها
44
خمیر دندون کرست مخصوص سیگاری ها
عالی هست

P-khakestari

همکار بازنشسته
لایک‌ها
290
بله ظاهرا مسواک زدن با نمک بهتر هست.
دو روز دندون درد بدی داشتم.با مربی باشگاه که صحبت میکردم گفت من نمیدونم چی درد دندونو آروم میکنه ولی خودم با نمک مسواک میزنم.
عرض ب خدمتتون که مسواک زدن با نمک بخاطر سطح زبر نمک ب مرور دندانها رو سائیده میکنه. بنابراین به هیچ وجه توصیه نمیشه.
البته آبکشی دندانها با آب نمک مشکلی نداره
این رو از یکی از دوستان که دندانپزشک هست پرسیدم چندوقت پیش همدوره خدمتم بود.

MEHRAN.H

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
24
باسلام . متاسفانه من ناراحتی دندان و لثه دارم . دندانپزشکم بهم 2 نوع خمیر دندان کارخانه KIN اسپانیایی یکی مخصوص
لثه و دیگری هم مخصوص دندانهای اسیبدیده و حساس رو تجویزکرد . حدودا 3 - 4 سال پیش بود که رفتم پیشش . اون موقع
این خمیردندان مخصوص دندانشو میخریدم 16000 تومن و خمیر مخصوص لثه رو هم میخریدم 21000تومان . از حدود 1تا1.5
سال پیش دیدم که این خمیر دندان داره کمیاب میشه وچونکه با مسخره بازیهای کم شدن و پیدا نشدن یه سری چیزا ی لازم ومهم
اشنا بودم خوشبختانه زرنگی کردم و چندتا ازاین خمیر دندونا خریدم . در این رابطه همه چی به ظاهرخوب بود ومنم مشکل خمیردندان
نداشتم غافل ازاینکه چه مشکلی میخواد سرم بیاد توفکر یه سری دیگه از کمبودا ونایابی ها بودم و درگیری اونا روداشتم . متاسفانه مدتی پیش
موجودی خمیردندانهام تموم شدو هرچی گشتم و شاید 30 تا داروخانه یا بیشترو زیرو روکردم نهایتا بهم گفتن که خیلی وقته برامون نیاوردن .
منم ایرانیش که خمیر دندانهایی باسم وی وان و مریدنت و چند تا هم خمیر دندانهای خارجی مثل سیگنال صورتی که مخصوص دندانها و
لثه های حساسه رو با یکی دوتا مارکهای دیگه استفاده کردم . متاسفانه اون ایرانیهاش بدجوری بخصوص لثه هامو تحریک و ناراحت کرد و اون
یکی ها هم مثل خمیر دندانهای تجویزی دندانپزشکم نبود و نهایتا دیدم که به مشکل وحساسیتم خوب جواب نمیدن . نهایتا رفتم پیش دندانپزشک
و اونم دندانا و لثه هامو معاینه کردو گفت متاسفانه وضعشون تعریفی نداره و لثه هامم حسابی ملتهب شده و گفت دیگه اصلا از اون خمیر دندانها
نباید استفاده کنم و بهم توپید که دیگه بدون هماهنگی با اون از هیچ چیز دیگه ای نبایداستفاده بکنم . واقعیت منم بخاطر اینکه پول دندانپزشک
ندم و احتمالا یه خمیر دندان ارزونتری رو پیدا کنم دست به این ازمایشها زدم که واقعا این کارام اشتباه بود وبس . خلاصه دو جور خمیر دندان از
کارخانه SENSODYN واسم نوشت که قیمت هردوتاشو از یه داروخانه ای که داشت پرسیدم هرکدومش بالای 100 تومن بود .یکیش حدود110 تومن بود
و فک کنم اون یکی هم بالای 120 تومن . بازم اشتباه کردم ونخریدمشون . هیچی دیگه نهایتا هم اینجوری شد که الان ازساعت 6 صبح گذشته و من از ناراحتی ازار
دهنده بخصوص لثه هام تا حالا یک دقیقه خوابم نبرده و منتظرم یه سه چهار ساعت دیگه بگذره و برم سریع اون داروخانه و جیرینگی دویست وبیست یا سی
هزارتومان و اخ کنم خدمت اقای دکترداروخانه و ........ بقیشو خودتون خوب میدونین . خب این پست باعث شد یه مدتی زمان بگذره و منم یه مقدار از در
دندون و لثه هامو فراموش کنم . حالا جالب اینه که داشتم دنبال قیمت های خمیر دندونا میگشتم که یه دفه به این تاپیک جالب تقریبا 5 سال پیش برخوردم
و دیدم برو بچه ها هم نسبت به انتخاب بهترین خمیر دندان نظرات زیبای خودشونو ارایه میدادن و واقعا که اون موقع قدرت انتخاب تا حد خیلی زیاد تری نسبت
به امروز رو داشتن . واقعا تو این کمتر از 5 سال چقد وضع دارو یه چیزای اینجوری بخصوص خارجیش چقدر متفاوت شده اخه دارو که چیزی نیست ادم بیخیالش
بشه و بتونه نخره و بگه حالا فعلا نمیگیرم و هرموقع وضعم خوب شد میخرمش!!! ببخشید اگه سرتونو درد اوردم . یا حق

فایل های ضمیمه

• KIN - 2.jpg
    KIN - 2.jpg
    74.1 KB · نمایش ها: 8
بالا