برگزیده های پرشین تولز

بیوگرافی و عکس های میلاد کی مرام

elhamamiran

Registered User
لایک‌ها
24
milad-ki-maram-min1.jpg

میلاد کی مرام بازیگر سینما و تلویزیون محبوب کشورمان در چهارم اردیبهشت ماه سال ۱۳۶۵ در بندر انزلی متولد شد. یک برادر و یک خواهر دارد و آخرین فرزند خانواده است. میلاد کی مرام دارای مدرک فوق دیپلم الکترونیک است و فوق لیسانس روانشناسی نیز دارد. آغاز فعالیت او در بازیگری از سال ۱۳۷۵ در تئاتر شهر انزلی بوده است. او در کلاس های مسعود کیمیایی نیز شرکت کرده و از شاگردان ایشان بوده است.
میلاد کی مرام عضو باشگاه والیبال هنرمندان است و به تیم فوتبال ملوان بندر انزلی نیز علاقه مند است.

همسر میلاد کی مرام
میلاد کی مرام در حال حاضر مجرد است و ازدواج نکرده است.
milad-ki-maram-2-min.jpg
فعالیت های هنری میلاد کی مرام
اولین کار حرفه ای خود را با بازی در سریال خواستگاران به کارگردانی گلاب آدینه درسال ۱۳۸۶ شروع کرد. میلاد کی مرام در این باره گفته است: من در رستوران رادان یوسف آباد مشغول کار بودم که یک روز خانم گلاب آدینه را درآن جا دیدم. ایشان برای خرید آمده بودند و من پشت صندوق بودم همانجا شرایط خودم را به خانم گلاب آدینه گفتم. ایشان گفتند من در حال ساخت سریالی به نام خواستگاران هستم اگر می خواهی می توانی بیایی و تست بدهی.

میلاد کی مرام در این مورد می گوید: درس عجیبی برای من بود. من رفتم تست دادم و به جای یک نقش، ۲۰ نقش متفاوت را در آن فیلم بازی کردم. من مدیون خانم گلاب آدینه هستم.

میلاد کی مرام در سال ۱۳۸۷ در مجموعه تلویزیونی شب هزار و یکم به کارگردانی علی بهادر نیز ایفای نقش کرده است. او هم چنین بازی در سریال های شاید برای شما هم اتفاق بیفتد، نابرده رنج، بچه های نسبتا بد به کارگردانی سیروس مقدم، سیب ترش و چرخ فلک به کارگردانی اپیزود کامران را در کارنامه بازیگری خود دارد.

در سال ۱۳۸۹ اولین کار سینمایی خود را در فیلم کوچه ملی به کارگردانی مهرشاد کارخانی آغاز کرد. او در این باره می گوید: از آقای کارخانی ممنونم که به من اعتماد کردند زیرا همین اعتماد باعث شد که آقای حسن حجاریان فیلم را ببیند و بازی من را به آقای آهنگر پیشنهاد بدهد. آقای آهنگر من را برای فیلم ملکه انتخاب کرد.

میلاد کی مرام در سال ۱۳۹۲ در فیلم روزگاری عشق و خیانت به کارگردانی داوود بیدل ایفای نقش کرد. بعد آز ان در همان سال با بازی در فیلم سینمایی خط ویژه و برف توانست خود را میان مخاطبان سینما مطرح کند.

سال ۱۳۹۳ سالی پرکار برای میلاد کی مرام بوده است او در سال ۱۳۹۳ در چهار فیلم سینمایی هاری، مستانه،صفر و ۳۶۰ درجه بازی کرد. او سابقه بازی در فیلم های سینمایی غیر مجاز، امکان مینا و آبنبات چوبی را ر کارنامه بازیگری خود دارد.

در سال ۱۳۹۵ در فیلم ملی و راه های نرفته اش به کارگردانی تهمینه میلانی ایفای نقش کرد. در همان سال با بازی در فیلم حریم شخصی به کارگردانی احمد معظمی خوش درخشید.

او در سال ۱۳۹۶نیز در فیلم های سینمایی امیر به کارگردانی نیما اقلیما و روسی به کارگردانی امیر حسین ثقفی بازی کرد.

او در فیلم کوتاه حول حالنا به کارگردانی ابراهیم شیبانی نیز نمایش خوب و ماندگاری را در کارنامه بازیگری خود ثبت کرده است.

میلاد کی مرام در نمایش خانگی در سریال ممنوعه، هم اکنون در حال ایفای نقش است. ممنوعه داستان سه نسل را به صورت همزمان و پیوسته روایت می کند. از دغدغه های امروز جوانان می گوید تا آسیب مسائل روز خانوادگی و اجتماعی.

بالا