برگزیده های پرشین تولز

تشکر از زحمات مدیران و همکاران بازنشسته

new24

Registered User
لایک‌ها
300
همیشه شاد باشید

خسته نباشید،عاقا به اینا حقوق بازنشتگی هم میدین؟(بیمه کردینشون؟)

.:smr:.

Registered User
لایک‌ها
4,964
تشکر میکنم ! بگو خب !

تنهای خسته بیکار خال خالی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
54
هی
خوب شد که نیستید که ببینید چی دارن سرمون میارن :(

tango11

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
واقعا تاپبک جالبی بــود منم به نوبه خودم از کلیه دوستانی که برای همچین فضای صمیمانه ای زحمت کشیدند تشکر میکنم!!

Sir Pendar

Registered User
لایک‌ها
2,560
لیست بلند و بالایی بود اما نام عزیزی فراموش شده بود که به دلیل ناملایمتی ها از سمت اش برکنار شد...

همه عزیزان مدیر در ارتقای سطح کیفی پرشین تولز بسیار مثمر ثمر بودند و از یکایک آنها متشکرم ، و تشکر ویژه ای از دوستان عزیزم H-C و l'avocat می کنم و امیدوارم فرصت بهره گیری از تجربیات و هنر این عزیزان بار دیگر فراهم شود .

modj.ir

Registered User
لایک‌ها
136
لیست بلند و بالایی بود اما نام عزیزی فراموش شده بود که به دلیل ناملایمتی ها از سمت اش برکنار شد...

همه عزیزان مدیر در ارتقای سطح کیفی پرشین تولز بسیار مثمر ثمر بودند و از یکایک آنها متشکرم ، و تشکر ویژه ای از دوستان عزیزم H-C و l'avocat می کنم و امیدوارم فرصت بهره گیری از تجربیات و هنر این عزیزان بار دیگر فراهم شود .

خود mozmar زننده تاپیک توو لیست نیست، ظاهرا این لیست فقط مدیران و همکاران هستند نه مدیر ارشد و ادمین

pilot

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
1,253
امروز چند تا از مدیران و همکاران قدیمی فروم بازنشسته شدند.

Mehdi
hamedsullivan
sasan s
Ari@n
H+R
jerii
lilyrose
JVD
behnam666

از همه این عزیزان به خاطر زحمات زیادی که برای این فروم کشیدند، تشکر و قدردانی میکنم و برای تک تکشون آرزوی موفقیت دارم.
از ببن این عزیزان، دوستان خوبم، مهدی و حامد و ساسان عزیز،جزو قدیمی ترین و با سابقه ترین مدیران این فروم بودند و سالهای زیادی به عنوان مدیر در این فروم فعالیت کردند که جا داره تشکر ویژه ای ازشون بکنم.

Bhrzk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,968

Mehdi
hamedsullivan
sasan s
Ari@n
H+R
jerii
lilyrose
JVD
behnam666

از همه این عزیزان به خاطر زحمات زیادی که برای این فروم کشیدند، تشکر و قدردانی میکنم و برای تک تکشون آرزوی موفقیت دارم.
از ببن این عزیزان، دوستان خوبم، مهدی و حامد و ساسان عزیز،جزو قدیمی ترین و با سابقه ترین مدیران این فروم بودند و سالهای زیادی به عنوان مدیر در این فروم فعالیت کردند که جا داره تشکر ویژه ای ازشون بکنم.

منم ضمن تشکر از زحمات تمام عزیزانی که در این لیست اعلام شدند ، امیدوارم در تمام مراحل زندگی موفق باشند.

Sir Pendar

Registered User
لایک‌ها
2,560
برای مدیر عکاسی و مدیر سینما عزیز که انصافا این بخش ها با حضورشون رونق گرفت آرزوی سربلندی می کنم و امیدوارم روزی برسه تا بار دیگر از تجربیات شون استفاده کنیم .

Last edited:

Rip

همکار بازنشسته
لایک‌ها
1,104

Mehdi
hamedsullivan
sasan s
Ari@n
H+R
jerii
lilyrose
JVD
behnam666

برای این عزیزان آرزوی موفقیت و شادکامی در تمامی مراحل زندگی رو دارم

به خصوص دوست عزیزم حمید رضا که واقعا دوسشون دارم

Sir Vahid

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
4,575

Mehdi
hamedsullivan
sasan s
Ari@n
H+R
jerii
lilyrose
JVD
behnam666

به تموم این بچه های گل خسته نباشید می گم...

یه تعدادیشون واقعا خیلی حیف شد رفتن!

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,272
این تاپیک یکی از دلگیرترین تاپیک های این فروم هستش، چون همه اش آدم میاد می بینه کسایی که جزء مهمی از علاقه آدم به پی تی به خاطر وجود اونهاست از مسؤولیت شون بازنشسته میشن، و نگران میشه که نکنه این بازنشستگی همراه با خداحافظی یا کمرنگ شدن بچه های قدیمی فروم باشه.
sigh.gif

یه خسته نباشید اساسی من میگم خدمت همه عزیزان بازنشسته شده، به خصوص آرین و جواد و حامد عزیز و به شدت امیدوارم که باز هم همه شون رو توی فروم ببینیم. در کنار خسته نباشید، یه تشکر اساسی و ویژه هم من باید بکنم از مدیر بخش عکاسی lilyrose گرامی، به خاطر تمام زحمت هایی که برای بخش من بهشون دادم و تمام حمایت هایی که از من داشتند. خانم دکتر براتون آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم همیشه همراه پی تی باشید.

این گل ها هم یکی یه دونه برای تمام عزیزان بازنشسته شده:
c84h3k5fckocybxghxqg.gif

بالا