برگزیده های پرشین تولز

ماه نورد

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
بنام خدا
با سلام

اینترنت هایی که به خط تلفن وصل هستند، آمار قطعی های سالیانهء آنها بیشتر از اینترنت های بیسیم است
شما می توانید با خرید این دستگاه از یک اینترنت پشتیبان، در مواقع ضروری استفاده نمائید
مطمئناً در مواقع ضروری Dialup سرعت کافی به شما ارائه نمی دهد

قیمت: صد هزار تومان
یعنی نیمی از مبلغی که بابت خرید آن به نصب کنندهء ایرانسل پرداخت کرده بودم

مودم وایمکس ایرانسل
IRANCELL WIMAX MODEM

qgV5B.jpg

مدل: W300
نام: Wimax Cradle
شرکت سازنده: HUAWEI
نوع اتصال: USB
سرعت پیشفرض: 128 کیلو (که می توانید خودتان بعدا به شرکت ایرانسل درخواست دهید که افزایش دهند)
سی دی نصب: دارد + (Firmware: Upgraded by Irancell)

وضعیت (دستگاه + سی دی): از نظر ظاهری و سخت افزاری و همچنین نرم افزاری، کاملا نو است

مزیت های داشتن این دستگاه: می توانید این دستگاه را بصورت مستقل استفاده نمائید و یا اینکه می توانید از این دستگاه، بعنوان یک دستگاهِ پشتیبان، برای اینترنتِ اصلیِ خودتان (که از خط تلفن گرفته اید) استفاده کنید. زیرا اینترنت هایی که به خطوط تلفن متصل هستند، معمولا در طی سال، قطعی زیاد دارند. و در برخی موارد، حتی ممکن است، بمدت یک روز کامل، اینترنت نداشته باشید! اینترنت وایمکس ایرانس، ممکن است ایرادات زیادی داشته باشد، ولی در این 5 سال، حتی یکبار هم اینترنتش قطع نشده است. مگر یکبار، که آنهم بدلیل این بود که برق شهر بصورت سراسری و بمدت زیاد رفت و باعث شد که این هم قطع شود! چون آنتن های شرکت ایرانسل، که در خیابان ها مستقر هستند، تا یک حدی می توانند با باطری کار کنند! مزیت دیگر اینکه، من در زمان خرید، مدت تقریباً زیادی منتظر ماندم و حدودا 200 هزار تومان برای مودم و مبلغ قابل توجه دیگری نیز برای هزینه نصب، پرداخت کردم و برای مدارک دادن، و ثبت نام کردن، کلی وقت گرفت. ولی در این حالت فقط 15 دقیقه برای انتقال مالکیت، وقت شما را خواهد گرفت و هزینهء نصب هم ندارید، و مبلغ 200 هزار تومان هزینهء مودم هم به 100 هزار تومان کاهش یافته است. مزیت دیگر اینکه، در این مدت، این مودم در یک اطاق در بسته قرار داشته و زیاد به آن دست نخورده است و به همین دلیل، همانطور که در تصویر می بینید تقریبا نو است.

شرایط خرید:

(1) شما باید ساکن تهران باشید و یا دسترسی نزدیک به تهران داشته باشید
(2) حدود 20 هزار تومان، هزینهء انتقال مالکیت است، که بنده از روی پول شما بر می دارم و پرداخت می کنم.
(3) در زمان مراجعه به منزل ما، باید (شناسنامه یا کارت ملی) خود را بهمراه (آخرین قبض تلفن ثابت خود) بهمراه داشته باشید، تا با هم به یکی از نمایندگی های ایرانسل مراجعه کرده و مالکیت را به شما منتقل نمائیم

موفق و پیروز باشید
خدانگهدار

taghi.karimi

Registered User
لایک‌ها
246
ما گفتیم شاید اینترنت بالنی گوگل رو میخواهید ارائه بدید:D

بالا