برگزیده های پرشین تولز

خرید لباس از سایتهای خارجی و فروش آن از طریق تلگرام و اینستا

sara97

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام بچه ها

یه سری کانال تو تلگرام و پیج توی اینستا هست که تصاویر لباسها رو میذارن و بعد اگه اون لباس رو بخوای سفارش میگیرن و حدودا سی تا چهل روز بعد به دستت میرسونند. در بعضی از این کانالها هزینه پست و هزینه گمرک هم قید شده. من یه سرمایه خیلی ناچیز دارم حدود ده میلیون. تحصیل کرده ام ولی بیکارم، به شدت به درآمد نیاز دارم. می خوام اگه ممکنه وارد این کار بشم. هیچ اطلاعاتی هم ندارم. دارم تحقیق میکنم. لطف کنید راهنمایی ام کنید. لطفا اگه کسی اطلاعاتی داره، دقیق و با ذکر جزییات بگه. تاجایی که من گشتم از سایتهایی خرید میکنند که ارسال به ایران دارند. الان راجع نحوه پرداخت، تهیه مستر کارت و ویزاکارت و اینکه کارت بازرگانی میخواد یا نه سوال دارم. من چیزی نمیدونم. به کمکتون نیاز دارم. ممنونم بچه ها.

kavosi

Registered User
لایک‌ها
11
سلام بچه ها

یه سری کانال تو تلگرام و پیج توی اینستا هست که تصاویر لباسها رو میذارن و بعد اگه اون لباس رو بخوای سفارش میگیرن و حدودا سی تا چهل روز بعد به دستت میرسونند. در بعضی از این کانالها هزینه پست و هزینه گمرک هم قید شده. من یه سرمایه خیلی ناچیز دارم حدود ده میلیون. تحصیل کرده ام ولی بیکارم، به شدت به درآمد نیاز دارم. می خوام اگه ممکنه وارد این کار بشم. هیچ اطلاعاتی هم ندارم. دارم تحقیق میکنم. لطف کنید راهنمایی ام کنید. لطفا اگه کسی اطلاعاتی داره، دقیق و با ذکر جزییات بگه. تاجایی که من گشتم از سایتهایی خرید میکنند که ارسال به ایران دارند. الان راجع نحوه پرداخت، تهیه مستر کارت و ویزاکارت و اینکه کارت بازرگانی میخواد یا نه سوال دارم. من چیزی نمیدونم. به کمکتون نیاز دارم. ممنونم بچه ها.
اگه خاستین میتونم کمکتون کنم

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,210
با این قیمت دلار خرید اینترنتی از سایت های خارجی بعید می‌دونم بصرفه باشه

sajad-tnt

Registered User
لایک‌ها
5,011
تاجایی که اطلاع دارم کلا واردات البسه ممنوع شده، البته دقیق نمیدونم

spiderman2007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
146
دوست عزیز واردات لباس و لوازم تحریرو و خیلی کالاهای دیگه ممنوع شده
برای خرید از بازار باید اقدام کنی
تهران و قشم و کیش و بانه و... باید بری بگردی جنس خوب پیدا کنی
اگه جنس خوب و خوشگل پیدا کنی منم میخوام

sara97

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوست عزیز واردات لباس و لوازم تحریرو و خیلی کالاهای دیگه ممنوع شده
برای خرید از بازار باید اقدام کنی
تهران و قشم و کیش و بانه و... باید بری بگردی جنس خوب پیدا کنی
اگه جنس خوب و خوشگل پیدا کنی منم میخوام
ممنونم

engineer805

Registered User
لایک‌ها
370
اگه تاحالا تجربه اینکارو بخصوص فروش تلگرامی و اینستا رو ندارید اول تحقیق کنید و راهنمایی بگیرید چون امکان ضرر شدید وجود داره

بالا