برگزیده های پرشین تولز

خرید DVD Writerبا قابلبت lightscribe

m.b.z

Registered User
لایک‌ها
54
سلام
من فردا یا پس فردا میخوام یک دی وی دی رایتر بگیرم که دارای قابلیت لایت سکریب باشه .
میخواستم یک مشاوره از دوستان بگیرم ببینم قیمتهاش چنده و کدوم مارکها کیفیت بهتری دارن.
متشکرم

1eng.ir

Registered User
لایک‌ها
1,504
من الان 2 ساله که Asus دارم، به طور میانگین روزی 2-3 تا رایت هم باهاش داشتم، تا الان که بهم گیر نداده :D
الان 20 یا 22 ایکس فکر کنم 29 باشه

mhaf

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
314
دوست عزیز به نظر من بهترین لایت اسکرایب مال لایتون باشه
اما فکر کنم لایتون الان تو بازار نیست
شما همون اسوس رو بگیر
یه چیزی
هرگز سراغ سامسونگ نرو

m.b.z

Registered User
لایک‌ها
54
سلام
دیروز رفتم پاساژ ایران و ایسوس مدل Asus DRW-2014L1T رو خردیم.قیمتش هم 30 هزار تومن.:p
ولی یه چیز جالب فکر کنم این دفعه بار همشون ایسوس بود چون از هر کسی میپرسیدم میگفت فقط ایسوس دارن.
ممنون از راهنمایتون:happy:
فقط یه نکته روی سی دی Nero نوشته که فیروایر دستگاه رو آپدیت کن .ولی آپدیتی که روی رایتر هست همون ورژن 1.2 هست که که توی سایت خود ایسوس وجود داره. جریان چیه؟:blink:

mhaf

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
314
سلام
دیروز رفتم پاساژ ایران و ایسوس مدل Asus DRW-2014L1T رو خردیم.قیمتش هم 30 هزار تومن.:p
ولی یه چیز جالب فکر کنم این دفعه بار همشون ایسوس بود چون از هر کسی میپرسیدم میگفت فقط ایسوس دارن.
ممنون از راهنمایتون:happy:
فقط یه نکته روی سی دی Nero نوشته که فیروایر دستگاه رو آپدیت کن .ولی آپدیتی که روی رایتر هست همون ورژن 1.2 هست که که توی سایت خود ایسوس وجود داره. جریان چیه؟:blink:
جریان اینه که فعلا نیازی به آپدیت نداری تا آ‍دیت جدید بیاد
شما از اون سی دی استفاده نکن به دردت نمیخوره
اون نرو مال کشورهاییه که کپی رایت اجرا میشه نه ایران که میتونی با 300 تومن آخرین ورژن نرو رو بخری

بالا