برگزیده های پرشین تولز

خطای Access to Google Cloud Platform disabled

X2Maxer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
با سلام
مدتی است که استفاده از جیمیلم برای من دردسر ساز شده به دلیل خطای زیر:

<<<
Access to Google Cloud Platform disabled
It looks like your Google Account is associated with a country or territory where this Google Product is not available. Accordingly, pursuant to Google's Terms of Service, this Google Product is restricted for your Google Account.
If you think this was a mistake, you can request to verify your account.

ترجمه:
ظاهراً «حساب Google» شما با کشور یا منطقه‌ای مرتبط است که این «محصول Google» در آن دردسترس نیست. بنابراین، طبق شرایط خدمات Google، این «محصول Google» برای «حساب Google» شما محدود شده است.
اگر فکر می‌کنید اشتباهی رخ داده است، می‌توانید برای درستی‌سنجی حسابتان درخواست کنید.
>>>

فکر میکردم اگر مدارکم رو برای گوگل ارسال کنم مشکل برطرف میشه و قبول می کنن اما مشخص شده چون این محدودیت به خاطر کشور ایران هست و ارسال مدارکم بی فایده بود.

از دوستان کسی راه حلی برای این مشکل داره ؟ واقعا کلافه شده از بس روی گوشیم این خطا رو پشت سر هم نمایش میده. جیمیلم قدیمه و کل اطلاعاتم روشه.

اگر کسی راه حل قطعی برای رفع این مشکل داره حاضرم بابتش هزینه ای هم پرداخت کنم.

ممنون

X2Maxer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
بخاطر تحریم هست و کسی نمیتونه برای شما کاری انجام بده مگر تحریم ها برداشته بشه.
سلام
اخه بحث اینه اگر به دلیل تحریمه چرا برا بقیه اکانتم این اتفاق نیوفتاده یا برای سایر افراد داخل کشور!

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
سلام
اخه بحث اینه اگر به دلیل تحریمه چرا برا بقیه اکانتم این اتفاق نیوفتاده یا برای سایر افراد داخل کشور!
جیمیل تحریم نیست این google cloud که شما استفاده کردید احتمالا تحریم کردن از منتی که فرستادید این تعبیر میشه که google cloud تحریمه. احتمالا تو اکنتتون کشور ایران انتخاب کردید یا شماره ایران دادید و بستن. اینکه چرا برای بقیه اتفاق نیوفتاده ممکنه آدرس خارج داده بودن و از فیلترشکن استفاده کردن. حالا من با cloud آشنایی ندارم ولی این سرویس ها معمولا تا جایی که مجانی هست کاری ندارن ولی وقتی زیاد استفاده میشه یا به آستانه پولی شدن میرسن میان سرکشی میکنن و میبندن.

X2Maxer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
تا حالا از این سرویس استفاده نکردم نمی کنم! اصلا باهاش کاری ندارم.
مشکل اینه که با بستن google cloud دیگه نمی تونم از گوگل مپ استفاده کنم! یا اینکه مدام خطا از گوگل پلی سرویس میاد که نیاز لاگین کردین دارید!! خیلی کلافه کنندس.
کاش به جا مدارک خودم مدارک یکی‌ دیگه رو‌ میفرستادم که این مشکل برطرف میشد البته الان نمی دونم میشه مجدد مدارک فرستاد یا نه!

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
تا حالا از این سرویس استفاده نکردم نمی کنم! اصلا باهاش کاری ندارم.
مشکل اینه که با بستن google cloud دیگه نمی تونم از گوگل مپ استفاده کنم! یا اینکه مدام خطا از گوگل پلی سرویس میاد که نیاز لاگین کردین دارید!! خیلی کلافه کنندس.
کاش به جا مدارک خودم مدارک یکی‌ دیگه رو‌ میفرستادم که این مشکل برطرف میشد البته الان نمی دونم میشه مجدد مدارک فرستاد یا نه!
api گوگل مپ میخوادش؟ برای طراحی سایت میخواید؟ از جایگزینها نمیشه استفاده کرد مثل openstreetmap؟

X2Maxer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
api گوگل مپ میخوادش؟ برای طراحی سایت میخواید؟ از جایگزینها نمیشه استفاده کرد مثل openstreetmap؟
بله به دلیل api گوگل این مشکل بوجود میاد دارم بر روی iOS از گوگل مپ استفاده میکنم.
روی دیوایس های اندرویدی هم مشکلی که گفتم بوجود میاد.

zarnoosheh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام وقت همگی بخیر
من هم دقیقا همین مشکل رو 3 ماه که دارم، کسی تونسته راه حلی براش پیدا کنه؟

Access to Google Cloud Platform disabled
It looks like your Google Account is associated with a country or territory where this Google Product is not available. Accordingly, pursuant to Google's Terms of Service, this Google Product is restricted for your Google Account.
If you think this was a mistake, you can request to verify your account.

بالا