برگزیده های پرشین تولز

دانلود انتخابی فایل های داخل فایل rar

frog

Registered User
لایک‌ها
36
چطور می تونم فایل های داخل یه فایل rar رو به صورت انتخابی از اینترنت دانلود کنم !؟

یه فیلم 2*700 مگا بایتی داشتم دانلود می کردم ،7 پارت بود و هر پاتر 200 مگابایت . پارت 6 اون پاک شده بود و کسی هم نبود که همون رو واسم آپلود کنه . قبلش چک نکرده بودم .

الان می خوام که سی دی دوم رو از جایی دیگه دانلود کنم ولی همه جا همون پارت های 200 مگی هستند برای همین فایل 4 که 200 مگابایت هست شامل 100 مگ از سی دی اول هست که می خوام موقع دانلود دیگه اون قسمتش رو دانلود نکنم .

راهی هست !؟

=====

و یه سوال دیگه که البته می دونم جوابش منفیه ، ولی خوب ف او قسمت 6 ام که نیستش رو نمیشه یه طوری از یه جایی دیگه دانلود کنم و با این فایلهای که دانلود کردم مچ کنم که مجبور نشم دوباره 800 مگابایت رو دانلود کنم !؟

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
چطور می تونم فایل های داخل یه فایل rar رو به صورت انتخابی از اینترنت دانلود کنم !؟

یه فیلم 2*700 مگا بایتی داشتم دانلود می کردم ،7 پارت بود و هر پاتر 200 مگابایت . پارت 6 اون پاک شده بود و کسی هم نبود که همون رو واسم آپلود کنه . قبلش چک نکرده بودم .

الان می خوام که سی دی دوم رو از جایی دیگه دانلود کنم ولی همه جا همون پارت های 200 مگی هستند برای همین فایل 4 که 200 مگابایت هست شامل 100 مگ از سی دی اول هست که می خوام موقع دانلود دیگه اون قسمتش رو دانلود نکنم .

راهی هست !؟

=====

و یه سوال دیگه که البته می دونم جوابش منفیه ، ولی خوب ف او قسمت 6 ام که نیستش رو نمیشه یه طوری از یه جایی دیگه دانلود کنم و با این فایلهای که دانلود کردم مچ کنم که مجبور نشم دوباره 800 مگابایت رو دانلود کنم !؟
سلام
با برنامه dap میتونید
یه قسمت داره zip preview تا اونجا که یادمه rar رو میتونه اینکارو کنه
فقط دانلود یه قسمت از داخل فایل تا اونجا که یادمه قابلیت resume نداره و باید بزاری یهو کارو تموم کنه
میری تو این بخش لیست فایل هارو میاره فایل مورد نظر رو انتخاب میکنی و extract رو میزنی
حالا شاید برنامه حرفه ای ترم باشه
ولی من اینو سراغ دارم

frog

Registered User
لایک‌ها
36
ممنون عزیز ، من خودم با FDM هم کار می کنم همچین چیزی داره ، منتها فقط واسه ZIP . یه امتحانی بکنیم ببنیم چطوره .

ممنون ف همین خوبه کارم رو راه میندازه .

بالا