برگزیده های پرشین تولز

دبلیو950 چه طوره؟

se-k750i

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
1. دبلیو 950 بخرم یا ام 600 ؟
2. فرقشون چیه؟ (چون اختلاف قیمت دارن):D
3. صداش چه طوره؟(خیلی مهم)
لطفا" صداش رو با پی 990 و پی 910 مقایسه کنید! من اینا رو داشتم و از صدای پی 910 خیلی راضی بودم ولی از پی 990 نه!:cool:
4. قیمتش الان چنده؟:rolleyes:
5. با چه گارانتی؟
6. هر چیز دیگه که به نظر تون میرسه که ممکنه به درد من بخوره در مورد دبلیو 950 (و ام 600)

:) ;)

Amiin

کاربر فعال سینما
کاربر فعال
لایک‌ها
7
1.خودت میدونی بستگی به نیازت داره ! اگه 4 گیگ حافظه و کیفیت پخش خوب برات مهمه W950 !
2.طراحی، صدا، 4 گیگ فلش.
3.من با این گوشی کار نکردم که در این مورد نظر بدم. ولی توی تاپیک "همه چیز درباره ی W950" به کم بودن ولوم اسپیکر این گوشی اشاره کرده بودن.
6.یه ریویو ازشون بخون. تاپیک "همه چیز درباره ی W950" رو هم بخونی خوبه.

R E Z A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
این 2 تا گوشی میشه گفت برادرای همدیگه هستن!! 2 گوشی از سریهای مختلف ولی با قابلیتای فوق العاده شبیه هم.

من فقط تفاوتهاشون رو میگم که زیاد هم نیستن:

1- w950 مموری نمیخوره و حافظه داخلی داره که 4 گیگ هم هست و خیلی هم خوب و کافیه! برعکس M600 مموری میخوره.

2- w950 یه گوشی با قابلیت EDGE هست ولی اون یکی EDGE نداره.

3- w950 قابلیت WAP و xHTML داره ولی M600 نداره.

مهمترین تفاوتهاشون همین 3 تا بودن!! بستگی داره شما برات داشتن EDGE مهم باشه یا نه؟! یا مثلا WAP و xHTML؟!

من اگر جای شما بودم این شک رو بین همون P990 و P910 میکردم! چون اون 2 تا گوشی از همه نظر شاخ تر از این 2 تا هستن. مخصوصا P990 که فقط مشکل صدا داره و یه کمی صداش کمه وگرنه فوق العادست. قیمتاشون هم دقیقا نمیدونم. این رو هم بگم که صدایی که P910 و K750 دارن تو هیچ گوشی پیدا نمیشه! شک نکن!

R E Z A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
راستی اینم بگم که این 2 تا گوشی هیچ کدوم دوربین هم ندارن!!

Amiin

کاربر فعال سینما
کاربر فعال
لایک‌ها
7
این رو هم بگم که صدایی که P910 و K750 دارن تو هیچ گوشی پیدا نمیشه!
توی se ها تا جایی که میدونم W900 و W550 صدای بلندتری دارن. توی برندهای دیگه هم که بهتر از اینا زیاد هست...

se-k750i

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
1.خودت میدونی بستگی به نیازت داره ! اگه 4 گیگ حافظه و کیفیت پخش خوب برات مهمه W950 !
2.طراحی، صدا، 4 گیگ فلش.
3.من با این گوشی کار نکردم که در این مورد نظر بدم. ولی توی تاپیک "همه چیز درباره ی W950" به کم بودن ولوم اسپیکر این گوشی اشاره کرده بودن.
6.یه ریویو ازشون بخون. تاپیک "همه چیز درباره ی W950" رو هم بخونی خوبه.

مرسی از اینکه جواب دادی..
1 بله اینا مهمه!:rolleyes:
2 صدای کدوم بهتره؟ برای من کیفیت صدای اسپیکر و هندزفری خیلی مهمه!!!:cool:
3. اگه صداش مثل پی 990 باشه اصلا خوب نیست..:wacko:

se-k750i

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این 2 تا گوشی میشه گفت برادرای همدیگه هستن!! 2 گوشی از سریهای مختلف ولی با قابلیتای فوق العاده شبیه هم.

من فقط تفاوتهاشون رو میگم که زیاد هم نیستن:

1- w950 مموری نمیخوره و حافظه داخلی داره که 4 گیگ هم هست و خیلی هم خوب و کافیه! برعکس M600 مموری میخوره.

2- w950 یه گوشی با قابلیت EDGE هست ولی اون یکی EDGE نداره.

3- w950 قابلیت WAP و xHTML داره ولی M600 نداره.

مهمترین تفاوتهاشون همین 3 تا بودن!! بستگی داره شما برات داشتن EDGE مهم باشه یا نه؟! یا مثلا WAP و xHTML؟!

من اگر جای شما بودم این شک رو بین همون P990 و P910 میکردم! چون اون 2 تا گوشی از همه نظر شاخ تر از این 2 تا هستن. مخصوصا P990 که فقط مشکل صدا داره و یه کمی صداش کمه وگرنه فوق العادست. قیمتاشون هم دقیقا نمیدونم. این رو هم بگم که صدایی که P910 و K750 دارن تو هیچ گوشی پیدا نمیشه! شک نکن!

چرا این قدر اختلاف قیمت دارن؟( w950 شده 600ولی m600 فکر کنم 400 باشه) بخاطر همین 4 گیگه؟
1 من در مورد مموری 4 گیگ حرفی ندارم.
2 EDGE چیه؟
3 مهم نیست.

مهمترین چیز برای من کیفیت و بلندی صدا و سرعت (مثلا سر هر چیزی بیخودی گیر نکنه! که با این 4 گیگ غیر ممکنه!) دوربین هم اصلا مهم نیست.

se-k750i

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فکر میکنید پی 990 بجز دوربین و قیافه چه برتری نسبت به اینا داره؟

daneshmand

Registered User
لایک‌ها
22
چرا این قدر اختلاف قیمت دارن؟( w950 شده 600ولی m600 فکر کنم 400 باشه) بخاطر همین 4 گیگه؟
1 من در مورد مموری 4 گیگ حرفی ندارم.
2 EDGE چیه؟
3 مهم نیست.

مهمترین چیز برای من کیفیت و بلندی صدا و سرعت (مثلا سر هر چیزی بیخودی گیر نکنه! که با این 4 گیگ غیر ممکنه!) دوربین هم اصلا مهم نیست.
EDGE برای اتصال به اینترنت پرسرعت هست به شرطی که از طرف سرویس دهنده ارائه بشه.
انگار ایرانسل بعضی وقتا اون سرویس رو هم امتحان کرده.

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410

نه اتفاقا...اون که میبینید گیر میکنه و کند کار میکنه و از این چیزها N91 هست( در واقع هارد دیسک باعث این موضوع هست)

این از حافظه فلش استفاده میکنه که هم سرعتش بالاتره هم قطعه مکانیکی نداره...هم مصرف باتری خیلی کمتره و خیلی مزایا دیگر

R E Z A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
نه اتفاقا...اون که میبینید گیر میکنه و کند کار میکنه و از این چیزها N91 هست( در واقع هارد دیسک باعث این موضوع هست)

این از حافظه فلش استفاده میکنه که هم سرعتش بالاتره هم قطعه مکانیکی نداره...هم مصرف باتری خیلی کمتره و خیلی مزایا دیگر

کاملا درسته. الان داداش من N91 داره. N91 هم دقیقا مثل M600 هست و 4 گیگ هارد داره و سرعتش به همین خاطر پایینه. ولی گوشیهایی که مموری جانبی میخورن سرعت به مراتب بالاتری دارن. اون 4 گیگ رو اگر من گفتم خوبه از نظر حجمش گفتم وگرنه مطمئنا مموری جانبی هم سریعتر هم مطمئنتر.

و اما در مورد مزایای P990 خواسته بودی. این گوشی جدای از زیبایی ظاهری که داره که خیلی هم مهم هست و همینطور قیمت به مراتب مناسبتری که نسبت به گوشیهای هم رده خودش داره خیلی مزایای دیگه داره. دوربین 2 مگاپیکسل که البته شما گفتی این موضوع رو نگم ولی واقعا دلم نیومد چون این مورد اتفاقا یکی از نقطه های قوت این گوشی و به هیچ وجه نباید موقع خریدش نادیده گرفته بشه. رابط کاربری که این گوشی داره واقعا هیچ گوشی نداره. کیبورد داخلی این گوشی واقعا موقع اس ام اس زدن بی نقصه. من در عرض چند ثانیه یه اس ام اس طولانی رو میتونم براحتی باهاش تایپ کنم. تمام دکمه ها از هم جدا هستن و نیازی نیست مثلا شما برای زدن حرف S اول 3 بار حروف P - Q - R رو مرور کنی تا برسی به S و میتونی مستقیما حرف S رو تایپ کنی و این خیلی مهمه. طرز باز و بسته شدن Flip این گوشی فوق العادست. تفاوت زیادی با flip گوشی P910 کرده. تو گوشی P910 اگر دقت کنید این flip کاملا روی LCD سوار میشه و خیلی مواقع محکم بستن flip باعث صدمه به گوشی میشه. صفحه LCD گوشی P990 حالت VGA داره که باعث میشه کیفیت تصویر فوق العاده باشه. این گوشی تمام حالتهای ممکن برای مرور وب رو بجز قابلیت EDGE رو داره که البته داشتن 3G کافیه. اینا یه سری از مزایای این گوشی بود.

البته حرف شما رو هم نسبت به صدای اسپیکر این گوشی قبول دارم که متاسفانه معلوم نیست چرا از همون اسپیکرهای سری P910 توی این سری هم استفاده نکردن که مطمئنا این نقص هم با گذشت زمان برطرف میشه.

se-k750i

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

مرسی سونی اریکسون جان...

se-k750i

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کاملا درسته. الان داداش من N91 داره. N91 هم دقیقا مثل M600 هست و 4 گیگ هارد داره و سرعتش به همین خاطر پایینه. ولی گوشیهایی که مموری جانبی میخورن سرعت به مراتب بالاتری دارن. اون 4 گیگ رو اگر من گفتم خوبه از نظر حجمش گفتم وگرنه مطمئنا مموری جانبی هم سریعتر هم مطمئنتر.

و اما در مورد مزایای P990 خواسته بودی. این گوشی جدای از زیبایی ظاهری که داره که خیلی هم مهم هست و همینطور قیمت به مراتب مناسبتری که نسبت به گوشیهای هم رده خودش داره خیلی مزایای دیگه داره. دوربین 2 مگاپیکسل که البته شما گفتی این موضوع رو نگم ولی واقعا دلم نیومد چون این مورد اتفاقا یکی از نقطه های قوت این گوشی و به هیچ وجه نباید موقع خریدش نادیده گرفته بشه. رابط کاربری که این گوشی داره واقعا هیچ گوشی نداره. کیبورد داخلی این گوشی واقعا موقع اس ام اس زدن بی نقصه. من در عرض چند ثانیه یه اس ام اس طولانی رو میتونم براحتی باهاش تایپ کنم. تمام دکمه ها از هم جدا هستن و نیازی نیست مثلا شما برای زدن حرف S اول 3 بار حروف P - Q - R رو مرور کنی تا برسی به S و میتونی مستقیما حرف S رو تایپ کنی و این خیلی مهمه. طرز باز و بسته شدن Flip این گوشی فوق العادست. تفاوت زیادی با flip گوشی P910 کرده. تو گوشی P910 اگر دقت کنید این flip کاملا روی LCD سوار میشه و خیلی مواقع محکم بستن flip باعث صدمه به گوشی میشه. صفحه LCD گوشی P990 حالت VGA داره که باعث میشه کیفیت تصویر فوق العاده باشه. این گوشی تمام حالتهای ممکن برای مرور وب رو بجز قابلیت EDGE رو داره که البته داشتن 3G کافیه. اینا یه سری از مزایای این گوشی بود.

البته حرف شما رو هم نسبت به صدای اسپیکر این گوشی قبول دارم که متاسفانه معلوم نیست چرا از همون اسپیکرهای سری P910 توی این سری هم استفاده نکردن که مطمئنا این نقص هم با گذشت زمان برطرف میشه.

دوست عزیز SCORPIONx جان کاملا موافقم .
بله 4 گیگ برای این گوشی عالیه و نیازی به حافظه جانبی اصلا نیست!
زیبایی p990 رو هیچکس نمیتونه انکار کنه! قیمتش هم که چندان تفاوتی با اونا نداره! من چند روز پیش واسه یکی گرفتم 550 تومن... (البته از تهران نخریدم) دوربین هم که گفته بودم برای من مهم نیست یعنی استفاده ای نداره برای من!در مورد کیبورد هم اینو بگم که مثل بقیه گوشی های سری p کیبورد عالی داره..(مگه m600 و w950 ندارن؟:blink: ) , کیفیت صفحه نمایش هم که خداست...!!!! ( مگه صفحه نمایشش با اونا فرق میکنه؟)

کاملا حق با شماست این مزایا رو که میدونم داره ولی همین کیفیت صدای پایین باعث میشه که من از خرید این گوشی صرف نظر کنم!(من اصلا تا حالا با m600 و w950 کار نکردم و نمیدونم در چه صطحی هستن..ولی p990 رو آره کار کردم و میدونم چه جوره)

اگه کسی قیمت رو داره لطف کنه به من اطلاع بده
با تشکر از همه دوستان

se-k750i

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
EDGE برای اتصال به اینترنت پرسرعت هست به شرطی که از طرف سرویس دهنده ارائه بشه.
انگار ایرانسل بعضی وقتا اون سرویس رو هم امتحان کرده.

ببخشید شما رو جا انداختم :) :p

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
دوست عزیز SCORPIONx جان کاملا موافقم .
بله 4 گیگ برای این گوشی عالیه و نیازی به حافظه جانبی اصلا نیست!
زیبایی p990 رو هیچکس نمیتونه انکار کنه! قیمتش هم که چندان تفاوتی با اونا نداره! من چند روز پیش واسه یکی گرفتم 550 تومن... (البته از تهران نخریدم) دوربین هم که گفته بودم برای من مهم نیست یعنی استفاده ای نداره برای من!در مورد کیبورد هم اینو بگم که مثل بقیه گوشی های سری p کیبورد عالی داره..(مگه m600 و w950 ندارن؟:blink: ) , کیفیت صفحه نمایش هم که خداست...!!!! ( مگه صفحه نمایشش با اونا فرق میکنه؟)

کاملا حق با شماست این مزایا رو که میدونم داره ولی همین کیفیت صدای پایین باعث میشه که من از خرید این گوشی صرف نظر کنم!(من اصلا تا حالا با m600 و w950 کار نکردم و نمیدونم در چه صطحی هستن..ولی p990 رو آره کار کردم و میدونم چه جوره)

با تشکر از همه دوستان

کیفیت صدا منظورتون اسپیکره یا هندزفری؟
کیفیت صدای p990 با هندزفری hpm-70 خیلی خوبه. با ds970 هم همینطور.
m600 یه برتری واضح داره نسبت به w950 ، اینکه کی بورد qwerty داره. در مقابل w950 شماره گیر داره که دوستانی که داشتن می گن که خیلی کار کردن باهش سخته.
به نظر من w950 به ششصدو خورده ای هزار تومن اصلاً نمی ارزه. می تونید یه m600 بگیرید با یه مموری 2گیگ با یه ds970 ، جمعاً کمتر از 500 تومن! (البته اون اولا a2dp ام600 رو ظاهراً عمداً مشکل دار کرده بودن، اگه خواستید ds970 رو بگیرید اول تحقیق کنید ببینید مشکلش برطرف شده یا نه)
درضمن یه تفاوت دیگه بین w950/m600 با p990 اینه که دوتای اول اسکرین هاشون 2.6 اینچیه، 990 ولی 2.8 اینچی! مطمئن باشید، حداقل موقع پخش ویدئو (که در حد ipod video هست کیفیتش روی این سه تا)، اون 0.2 خیلی تفاوت ایجاد می کنه;)

کلا اگه دوربین و wifi و EDGE براتون مهمه، و مموری ارزون قیمت می خواید، p990 رو بگیرید،
اگه موارد بالا براتون مهم نیست و زیبایی و قیمت کمتر مهمتره، m600 رو بگیرید
20.gif

Amiin

کاربر فعال سینما
کاربر فعال
لایک‌ها
7
زیبایی p990 رو هیچکس نمیتونه انکار کنه!
متاسفانه با وجود قابلیت های بالای این گوشی من از دیزاین این گوشی و هم خانواده هاش متنفرم. ولی با دیزاین W950 و M600 خیلی حال می کنم :)

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410
کیفیت صفحه نمایش هم که خداست...!!!! ( مگه صفحه نمایشش با اونا فرق میکنه؟)

با تشکر از همه دوستان

همون طوری که فرهادعزیز گفت صفحه نمایش P990 از m600 , w950 از نظر فیزیکی بزرگتره ( 2.76 اینچ در مقابل 2.6 اینچ)

ضمن اینکه من با M600 هم کار کردم( 7-8 روز پیش 1 دونه برای یکی از اشناها خریدم...خودم هم که p990 دارم :happy: )....به نظرم کیفیت صفحه نمایش P990 بهتره یعنی تاچ اسکرینش به نظرم نرم تر اومد و همین طور خود صفحه نمایش یکم به نظر میرسه کیفیت بهتری داره( شاید هم توهم زدم و هردو یکی هستن:blink: ) ...به هر حال..

قیمت M600 مشکی با سیتادل 360 تومن...

M600 سفید با گارانتی معمولی 365 تومن...

W950 هم با گارانتی معمولی 530 تومن و با سیتادل فکر کنم 600 تومن...

P990 هم با گارانتی معمولی 507 تومن بود :)

امیدوارم مفید باشه :blush:

Dariush

Registered User
لایک‌ها
4
متاسفانه با وجود قابلیت های بالای این گوشی من از دیزاین این گوشی و هم خانواده هاش متنفرم. ولی با دیزاین W950 و M600 خیلی حال می کنم :)

درسته جا داره سونی در آینده روی طراحی سری p بیشتر کار کنه. این طراحی کسانی رو دودل هستند برای خرید این گوشی معمولا پشیمون میکنه.

se-k750i

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کیفیت صدا منظورتون اسپیکره یا هندزفری؟
کیفیت صدای p990 با هندزفری hpm-70 خیلی خوبه. با ds970 هم همینطور.
m600 یه برتری واضح داره نسبت به w950 ، اینکه کی بورد qwerty داره. در مقابل w950 شماره گیر داره که دوستانی که داشتن می گن که خیلی کار کردن باهش سخته.
به نظر من w950 به ششصدو خورده ای هزار تومن اصلاً نمی ارزه. می تونید یه m600 بگیرید با یه مموری 2گیگ با یه ds970 ، جمعاً کمتر از 500 تومن! (البته اون اولا a2dp ام600 رو ظاهراً عمداً مشکل دار کرده بودن، اگه خواستید ds970 رو بگیرید اول تحقیق کنید ببینید مشکلش برطرف شده یا نه)
درضمن یه تفاوت دیگه بین w950/m600 با p990 اینه که دوتای اول اسکرین هاشون 2.6 اینچیه، 990 ولی 2.8 اینچی! مطمئن باشید، حداقل موقع پخش ویدئو (که در حد ipod video هست کیفیتش روی این سه تا)، اون 0.2 خیلی تفاوت ایجاد می کنه;)

کلا اگه دوربین و wifi و EDGE براتون مهمه، و مموری ارزون قیمت می خواید، p990 رو بگیرید،
اگه موارد بالا براتون مهم نیست و زیبایی و قیمت کمتر مهمتره، m600 رو بگیرید
20.gif

سلام عزیزم توضیحات مفیدی دادین..
منظور من کیفیت صدای اسپیکر هست بیشتر!!:D
خوب من اینجا درصد اهمیت امکانات رو مینویسم که شما کاملا متوجه بشید که چی مهم تره:
1. زیبایی ---------> 15%
2. صدای اسپیکر-> 30%
3. صدای هنزفری> 25%
4. صفحه نمایش--> 30%

البته بیشتر از ایناست ولی اینا مهمترین هستند...:D

se-k750i

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
همون طوری که فرهادعزیز گفت صفحه نمایش P990 از m600 , w950 از نظر فیزیکی بزرگتره ( 2.76 اینچ در مقابل 2.6 اینچ)

ضمن اینکه من با M600 هم کار کردم( 7-8 روز پیش 1 دونه برای یکی از اشناها خریدم...خودم هم که p990 دارم :happy: )....به نظرم کیفیت صفحه نمایش P990 بهتره یعنی تاچ اسکرینش به نظرم نرم تر اومد و همین طور خود صفحه نمایش یکم به نظر میرسه کیفیت بهتری داره( شاید هم توهم زدم و هردو یکی هستن:blink: ) ...به هر حال..

قیمت M600 مشکی با سیتادل 360 تومن...

M600 سفید با گارانتی معمولی 365 تومن...

W950 هم با گارانتی معمولی 530 تومن و با سیتادل فکر کنم 600 تومن...

P990 هم با گارانتی معمولی 507 تومن بود :)

امیدوارم مفید باشه :blush:

ممنون بخاطر قیمتها....;)

سونی اریکسون جان؟؟؟؟؟
1. نظرت در مورد صداش چیه؟ صدای ام600 هم مثل پی990 ؟؟؟؟ یا بهتره؟
2. ام600 کیبورد داخلی نداره؟
3. ام 600 360 تومن می ارزه؟یا نه؟
4. شما کدوم رو توصیه می کنی؟ ( از نظر صدا. مانیتور . زیبایی. امکانات. قیمت و مموری؟:wacko: )

با تشکر:p

بالا