برگزیده های پرشین تولز

دستگاه مبدل آنالوگ به دیجیتال

arad_na64

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
ضمن تشکر از فروم بسیار عالیتون من تازه وارد هستم و زیاد به محیط و قوانین آشنا نیستم اگر احیانا نباید این تاپیک رو باز میکردم یا تکراری هست قبلا عذر میخوام
من نیاز به کمک و همفکری شما دوستان دارم ممنون میشم من رو راهنمایی کنید
ما یک تلویزیون ال سی دی سامسونگ مدل la-32r71b داریم
من میخواستم ببینم مبدل آنالوگ به دیجیتالی تو بازار هست که ماهواره اول به اون بره و ما خروجی رو به صورت دیجیتال به تلویزیون وصل کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟ منظورم ورودی hdmi هست
به نظرتون اینکار تو کیفیت تصویر تاثیر داره؟؟؟؟
چون در حالت آنالوگ دیگه خودتون بهتر میدونید که ال سی دی مشکلات خودشو داره
ممنون میشم جوابم رو بدید
موفق باشید

arad_na64

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مرسی از این همه توجه
من تا حدودی مشکلم رو با خرید یک دستگاه دی وی دی رکوردر که خروچی hdmi داره حل کردم گفتم تینجام بگم شاید کسی مشکل منو داشته باشه
بازم از این همه جواب ممنونم

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25
دوست عزيز
اين مشكلتون يه خورده ابهام داره. متوجه نميشم كه ماهواره آنالوگ هست و ميخوام به ديجيتال تبديلش كنم يعني چه؟ اولاً شما بهتر بود اين بحث رو توي بخش تخصصي ماهواره مطرح مي كرديد با ذكر مدل رسيور، ثانياً تا اونجا كه مي دونم براي وصل كردن هر نوع ماهواره اي به تلويزيون، كافي هست يه كابل «سه به سه» (يعني همون كابلي كه در هر طرفش، سه تا سر زرد سفيد و قرمزة) رو از پشت رسيور به پشت تلويزيون وصل كنيد. نكنه اين ماهواره آنالوگ كه ميگيد، مستقيماً و بدون رسيور به تلويزيون وصل ميشه؟ اگه اينجوريه بايد يه جور «كانورتور» (convertor) توي فروشگاه هاي لوازم الكترونيكي (نه الكتريكي) وجود داشته باشه كه اين تبديل رو براتون انجام بده.

بالا