برگزیده های پرشین تولز

دور زدن محدوديت نصب برنامه

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
سلام .. آقايون و خانوما راهي هست كه وقتي جايي ما دسترسي براي نصب برنامه نداريم يه جوري اين محدوديت رو دور بزنيم و برنامه هاي p2p file sharing رو نصب كنيم :?: تقريبا همتون حدس زدين كجا مي خوام اين برنامه رو نصب كنم :twisted:

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
دو راه داره... من راه سوم كه حتما بهترين راهه بلد نيستم.
يكي ايكه پسوورد ادمين شبكه رو داشته باشي... كه يه كم سخته.
يكي اينكه پسوورد ادمين اون كامپيوتر رو داشته باشي. اين آسون تره يه كم. يادمه يه بار اينجا در موردش بحث شد.

راستي اگه توي دانشگاه يا يه جا كه پروكسي داره ميخواي استفاده كني بگو كه چند تا سوال دارم.

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
آره راستش اين كار رو مي خوام بدم كسي انجام بده كه معلوم نيست كي حاضر شه انجام بده ولي اگه انجام بده توي دانشگاه تهران و توي سايت بچه هاي مكانيك هست .. حالا سوالت چي هست؟ :?:

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
سوالم اين بود كه چه پورتهايي بازه؟ و از چه برنامه اي ميخواي استفاده كني. چون من خودم توي دانشگاه با اينكه پورت ***** 1080 بازه ولي نميتونم هيچ مدله راه بندازمشون.

rmb_ali

Registered User
لایک‌ها
21
اقا بحث و عوض نكنيد بريد سر همون قضيه كه چه جوري ميشه روي يك كامپيوتر كه دسترس به admin password نداري برنامه نصب كني اخ قربون اون هيكل نازش برم

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
سوالم اين بود كه چه پورتهايي بازه؟ و از چه برنامه اي ميخواي استفاده كني. چون من خودم توي دانشگاه با اينكه پورت ***** 1080 بازه ولي نميتونم هيچ مدله راه بندازمشون.

فعلا كه دوست ما زده زيرش و كلا قضيه دود شد رفت هوا :rolleyes: ولي اگر رديف بشه اينا رو چك مي كنم و با ذكر نام مكان :) خبرشو ميدم .. بين فايل شيرينگ ها اگه بشه خوب كازا رو كه همه مي شناسن و edonkey هم براي كساني كه به دنبال نرم افزارهاي هستن كه به هر دليلي امكان داونلودشون نيست خيلي عاليه و تقريبا براي اين كار كازا هم به پاش نمي رسه ..

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
من شديدا اين رو توصيه ميكنم:
<span style='font-size:25pt;line-height:100%'>BitTorrent</span>
<a href='http://www.bitconjurer.org/BitTorrent' target='_blank'>http://www.bitconjurer.org/BitTorrent</a>

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
اقا خدا دستتون برسونه به زري يه چيزي معرفي كنيد كه من اگه زون الارمو نبندم هم بشه باهاش كار كرد.. هست همچين چيزي؟

persian_londoner

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
عابر جان ببخشید این جواب سوالت نیست اما دیدم در ارتباط با همین موضوعه گفتم بگم،

اقا شنیدم یه چند نفر که اهنگ از اینترنت داونلود میکردن توی امریکا گرفتن، ظاهراً یه لیست هم تهیه کردن از اسم کسایی که قراره دستگیر شن!!! امروز توی روزنامه خوندم یه دختر 12 سالرو گرفتن!!!!! اینا زورشون به شرکت های تولید کننده برنامه های p2p sharing مثل کازا نرسیده زدن به مشتری ها!!!!

البته واسه شماها تو ایران که توفیری نداره اما اقایون و خانومهای خارج از کشور حواستون جمع باشه داره یه خبرهایی میشه ها!!!

فکر کنم میخوان یه چند نفری رو ادب کنن که درس عبرتی بشه برای سایرین..

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
1.اول بگين که با چی برنامه ها رو اجازه Run شدن نميدن
2.اگه portها رو ميبندن برين سراقه اون filesharingها که از 25 و 80 استفاده ميکنند
3.eMule از همه بهتره...

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
لاندنرجان درست ميگي يه نسخه جديدي از كازا هم اومده كه همه رد پاي افراد رو پاك ميكنه و ديگه كسي رو دستگير كرد kaza plus يا يه همچين چيزي..

ديگه اينكه من روي سيستم خودم با همه اينا مشكل دارم.. هيچ فايل شيرينگي نمي تونه كاملا كانكت بشه.. منظورم هم از فايروال.. اوني بود كه خودم نصب كرده بودم كه حتا وقتي مي بندمش بازم مشكل سازه.. حالا يه چيزي وقتي که من اي پي خودمو چک ميکنم بدون اينکه پراکسي ست کرده باشم بهم ميگه داري از پراکسي استفاده ميکني.. که فکر ميکنم اين زير سر آي اس پي من باشه.. مشكلم اينه كه هيچ مدل برنامه هاي فايل شيرينگم از كازا بگير تا imesh و همين emule كه خودت معرفي كردي اصلا كانكت نميشن! emule رو سعي كردم روي پورت هشتاد بذارم بازم نشد!

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
اين هم كم مشكل ترين برنامه اي كه من ديدم تاحالا.. بعد از هزار سال كه كازا و imesh براي من كار نمي كنه و اصلا كانكت نميشه با اين تونستم به راحتي وصل بشم.. البته در مورد spyware و ... چيزي نمي دونم.. ظاهرا كه همه چيز مرتبه.. كسايي كه با برنامه هاي معروف مشكل كانكت شدن داشتن با اين يه تستي بكنن بد نيست ;)

<a href='http://download.com.com/redir?pid=10178840&merid=110300&mfgid=110300&ltype=dl_elite_gen&lop=link&edId=3&siteId=4&oId=3120-2196-10178840&ontId=2196&destUrl=%2F3000-2196-10178840.html&tag=lst-0-1' target='_blank'>http://download.com.com/redir?pid=10178840...tml&tag=lst-0-1</a>

koorosh

Registered User
لایک‌ها
10
براي نصب برنامه هيچ راهی نيست. چون از طريق سيستم عامل اين اجازه رو سلب کردن. ميتونی کل فايلهای برنامه نصب شده رو برداری و يه جا کپی کنی و بدون نصب کردن اجرا کنی.
شايد جواب بده.
تست کن.

fooladi

کاربر فعال هواشناسی
کاربر فعال
لایک‌ها
2,483
من با تسلا از پشت پراكسي و با پورت 80 وصل شدم . مرسي

بالا