برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی برای کار و زندگی در اروپا

marco250

Registered User
لایک‌ها
340
مورد ازدواجی چطور نداره ؟
اولا :گرفتن اقامت از طریق ازدواج صوری جرم حساب میشه و هر موقع که متوجه بشوند مثل آب خوردن اقامتت رو باطل و دیپورتت می کنند.
ثانیا : نرخ اردواج رسمی تو کشورهای اروپایی بین خود جوانانشون پایین هست و خیلی بندرت بتونی کسی رو پیدا کنی که حاضر بشه از رو شناخت اینترنتی با شما ازدواج کنه. اگه کسی هم حاضر بشه واسه پول باهات ازدواج کنه ، هیچ تضمینی بهت نمی ده که بعد از اینکه پول رو ازت گرفت باهات بمونه و ازت طلاق نگیره.
به نظر من مهاجرت از این طریق رو از سرت بیرون کنی بهتره

alirezzza1990

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اطلاعات خوبی در این تاپیک بود مرسی.

arashtn

Registered User
لایک‌ها
4
سلام دوستان
من سوئد زندگی میکنم اقامت دارم و۳۰ سالمه اگر کسی دوست داره از روش ازدواجی اقامت این کشور بگیره میتونه با من ارتباط بگیره،مسلما من اقا هستم و فرد مورد نظر باید خانوم باشه!
در ضمن ازدواج سوری هست وهزینه ایی هم داره.

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,241
سلام دوستان
من سوئد زندگی میکنم اقامت دارم و۳۰ سالمه اگر کسی دوست داره از روش ازدواجی اقامت این کشور بگیره میتونه با من ارتباط بگیره،مسلما من اقا هستم و فرد مورد نظر باید خانوم باشه!

اونجا ازدواج آقا با آقا نمیشه ؟

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,906
هاها نه عزیزم اگه بشه من نیستم‍♂
نوشتی که صوری هست و هزینه داره
خب پس دیگه چه فرقی نداره کی باشه
پرشین تولز فقط نر پیدا میشه
و اینکه از کجا معلوم راست میگی؟
کسی که سوئد زندگی کنه نیاز مالی نداره که بخاطر چندرغاز ریال یا حتی دلار بیاد اینجا هزینه بگیره

روح الله ولیانگرد

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
28
میشه کت فیشش کرد بعد که مشخصات فرستاد تهدیدش کنی که اگر به ازدواج آقا با آقا تن نده مشخصاتش رو برای اداره مهاجرت سوئد میفرستی که قصد داشته با پول ازدواج سوری کنه

هم به ازدواج پا میده هم چیزای دیگه

میکرو

Registered User
لایک‌ها
119
بهترین راه همون خرید کسب و کار هست برای دریافت اقامت کل اعضا خانواده .

alireza386444

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
دوستان کی تجربه زندگی در کشورهای خارجی داشته؟ هرکی در کشورهای دیگه زندگی کرده تجربیاتشو با ما در میون بزاره لطفا

alireza386444

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
درامد بازاریابی در کشورهای خارجی چطوریه؟ میشه با درامد شغل بازاریابی زندگی کرد؟ اگه خوبه بازاریابی چی انجام بدم درامدش بیشتره؟

alitavanafar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من علی توانافر از اقلید فارس میخواهم برم خارج از کشور هر جا باشه مثلا ترکیه چقدر پول باید داشته باشم تازه زبان هم بلد نیستم نه ترکی نه لاتین چه کار کنم ؟

korosah

Registered User
لایک‌ها
402
من علی توانافر از اقلید فارس میخواهم برم خارج از کشور هر جا باشه مثلا ترکیه چقدر پول باید داشته باشم تازه زبان هم بلد نیستم نه ترکی نه لاتین چه کار کنم ؟
تجربه ترکیه رو من دارم پول و وقت هدر دادنه الان شرایط سخت شده ایران خودمون هم گندتر از همه جا ولی بیرون اینجا هم فقط سراب هست مگر سرمایه هنگفت ببری
کمترین مبلغ یک میلیارد و 400 و.....تا بتونی یه خونه بخری -برای کار بخوای بری 3 ماه بیشتر نمیتونی بمونی مگر بعد از این مدت قاچاق بمونی که بگیرین جریمه و......

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
دوستان یک نرم افزار برای اندروید معرفی میکنید که آموزش زبان اسپانیایی به ساده ترین روش از پایه باشه
فقط مکالمه و محاوره باشه ، نوشتاری و قواعد نمی‌خوام
برای فهمیدن صحبت و جواب دادن باشه

sys_co2

Registered User
لایک‌ها
4,798
داداش تا هنوز خیلی سنت بالا نرفته زبان انگلیسی رو شروع کن.
نه ترکی بلدی ، نه لاتین. خب برادر من ، چطوری میخوای گلیم خودتو از آب بکشی؟ انگلیسی رو فورا شروع کن و بعدش کم کم مسیر های جدید پیش روت باز میشن ، اگر پیگیر باشی

peyman5534

Registered User
لایک‌ها
2,386
سلام دوستان
من فکر میکردم ایرانیا برن اونجا ی مدت بمونن یکم درست زندگی میکنن،ولی همون آش و همون کاسس😂😂😂
بخاطر ی قرون پول شرفتونو ب باد ندید

سارا222

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
55
کل سوالاتتون یک طرف.فقط اون سوال که آیا مهاجرت سخته یا اسان.واقعا این یک سوال بود؟درضمن بصورت کلی بحث بزرگ مهاجرت به روحیه خودتان برمیگرده. انقدر در این مسیر نکات ریز پیش رو قرار میگیرد و ممکن است همه چیز را تحت شعاع قرار دهد و کسی قادر به پاسخ سوال شما نیست.این نکات دوستان را حداکثر 30 درصد روش حساب کنید موفق باشید

mahdi shokri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نظرتون مهاجرت برای ایرانیا بیشتر جواب میده یا دورکاری؟ درسته که مهاجرت کردن آزادی، آرامش و امنیت داره اما در مقابل دلتنگی و غربت و سختی های خودش رو هم داره.
کسی هست که تجربه ی مهاجرت داشته باشه و بتونه منو راهنمایی کنه؟

nasimparsi

Registered User
لایک‌ها
124
دوستان خرید ملک و منزل در یونان یا پرتقال رو پیشنهاد می کنید که بشه باهاش اقامت گلدن گرفت ؟ می شه بگین چه مشکلاتی داره این نوع اقامت ؟ یکی از دوستانم می خواد هر چه دار و ندار خودش و والدینش دارن بفروشه و از طریق خرید ملک در یونان یا پرتقال اقامت گلدن بگیره بعد اون ملک رو اجاره بده و در ایران خونه اجاره و زندگی کنه
به نظرتون این نوع اقامت مشکلی داره؟ مورد خاصی هست که بتونید بگید در نظر بگیره؟ مثلا ارزش مالی داره این کار یا نه؟ یا مثلا راه بهتری وجود داشته باشه و ...
ممنون

بالا