برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی در مورد نوکیا E71

NIHILIA

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان

من بدجوری از این گوشی خوشم اومده :wacko:
تنها موردی که تا مطمئن نشم نمی تونم بگیرمش کیفیت و بلندی پخش موزیک با هندزفری/هدفون هست..اسپیکر برام اصلا مهم نیست.

کسی هست که این گوشی رو تست کرده باشه و مزایا و معایبشو بدونه ؟

خودم الان یه N82 دارم.. اگه کسی E71 داره و تعویض میکنه بسم ا.. :)

als_1360

Registered User
لایک‌ها
2
سلام
اين گوشي ها جزء سري E نوكيا هستند .
1- اولاً هندز فري مناسب ندارند - در صورت نياز بايد از هدفونهاي (بدون ميكروفون) كه داخل گوش مي رن با تبديل استفاده كني.
2- كيفيت صدا از هندز فري خودش بسيار كمه تا حدي كه در محيطهاي شلوغ صداي صحبت كردن به سختي از اون شنيده مي شه.
3- اگر با سري ان كار كرده باشي كمي سخته كه بتوني با اين سري كار كني
4- باتري اون هم تونجوري كه توي تبليغها اومده فقط توي 3 تا 4 ماه اول كار مي كنه بعد به شدت افت مي كنه

NIHILIA

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
اين گوشي ها جزء سري E نوكيا هستند .
1- اولاً هندز فري مناسب ندارند - در صورت نياز بايد از هدفونهاي (بدون ميكروفون) كه داخل گوش مي رن با تبديل استفاده كني.
2- كيفيت صدا از هندز فري خودش بسيار كمه تا حدي كه در محيطهاي شلوغ صداي صحبت كردن به سختي از اون شنيده مي شه.
3- اگر با سري ان كار كرده باشي كمي سخته كه بتوني با اين سري كار كني
4- باتري اون هم تونجوري كه توي تبليغها اومده فقط توي 3 تا 4 ماه اول كار مي كنه بعد به شدت افت مي كنه

سلام

ممنون از پاسخگویی شما :)

معمولا هندزفری خود گوشیها کیفیت جالبی ندارن من از هدفونهای حرفه ای استفاده می کنم.
باتریشم هرچقدر بد باشه بعید می دونم از N82 بدتر باشه :wacko: چون N82 در حالت استفاده معمولی 2 روز نگه میداره
چیزی که برام خیلی مهمه دقیقا کیفیت و بلندی پخش موزیک با هدفون در مقایسه با همین N82 هست که نمی خوام کمتر باشه.

als_1360

Registered User
لایک‌ها
2
سلام
حتماً بايد هدفونهاي حرفه اي استفاده كني.
باتريشم گفتم توي ماههاي اول تا 3 روز زنگ خور معمولي خوب جواب مي ده ولي بعد كم مي شه
من صداي N82 رو نشنيدم ولي سري N معمولاً امكانات مولتيمدياي قويتري دارند.
من خودم E66 دارم و دوستم E71 داره مطالبي كه ذكر كردم در هر دو مدل صدادق هستش.
ئلي در كل گوشي هاي بدي نيستند.

بالا