برگزیده های پرشین تولز

رفع تحریم ها از طرف گوگل، paypal آمازون ebay و ... ؟

mousavisepehr

Registered User
لایک‌ها
114
سلام دوستان
خواستم بپیرسم، با توجه به رفع تحریم های ایران، حالا تحریم های اعمال شده از طرف گوگل: , google absence google adwords و آمازون و ebay و ویزاکارت و مسترکارت رفع تحریم میشه؟؟؟؟

vahidrotab

Registered User
لایک‌ها
316
سلام دوستان
خواستم بپیرسم، با توجه به رفع تحریم های ایران، حالا تحریم های اعمال شده از طرف گوگل: , google absence google adwords و آمازون و ebay و ویزاکارت و مسترکارت رفع تحریم میشه؟؟؟؟
هر روز حداقل دوتا تاپیک در این مورد زده میشه.
نخیر رفع نمیشه

mousavisepehr

Registered User
لایک‌ها
114
ببخشید سوال کردم. این موضوع میتونه کسب و کارهای اینترنتی رو رونق بده. به نظر من بایستی این مورد هم پیگیری بشه

Trickett

Registered User
لایک‌ها
815
مگر قبل تحریم این سرویس ها باز بود که الان منتظرید بازشه؟!!

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
مگر قبل تحریم این سرویس ها باز بود که الان منتظرید بازشه؟!!
آخه مساله اینجاست که بعضیا این چند وقت اخیر بدجوری توهم زدن که ایران قراره بشه آمریکا تهرانم میشه لوس آنجلس. البته منظورم استارتر تاپیک نیست ، دارم کلی صحبت میکنم.
استارتر محترم ، شما هم بدان و آگاه باش که در خوشبینانه ترین حالت برمیگردیم به 10 یا 12 سال پیش. اون زمان و قبل از اون هم همه این سرویس هایی که شما نام بردی تحت تحریم بود از این به بعدش هم قرار نیست اتفاق خاصی در این مورد رخ بده. فقط تحریم های مربوط به بحث هسته ای لغو شده که اون هم در نهایت به حال من و شما فرقی نمیکنه و دردی ازمون دوا نمیشه. تازه خیلی از وبسایت هایی که طی یکی دو سال اخیر ایران و کاربران ایرانی رو تحریم کردند هنوز هیچ اقدامی برای رفع اون تحریم ها انجام ندادن و هیچ سیگنال مثبتی هم مبنی بر لغو تحریم ها از جانبشون دیده نمیشه. عجب دل خوشی داری شما!

rasoooli

Registered User
لایک‌ها
325
شما به صحبت آقایون توی دولت توجه نکن
برو متن رو بخون
می بینی که فقط تحریم هایی که آمریکا برای غیر قاره آمریکا در زمینه فروش نفت و کشتی رانی و بیمه گذاشته بوده فعلا اجراش متوقف میشه ( یارو اومده میگه دیوار تحریم فرو ریخت و ما هم از روی کود اسبی عبور کردیم !! )

F-5

Registered User
لایک‌ها
2,431
وایر ترنسفر به ایران هم همچنان امکان پذیر نیست. حتی ارزهایی غیر از دلار امریکا... اینکه دقیقا کدوم بانک مجددا به شبکه سوییفت متصل شده رو فقط خدا میدونه:general710:

iran480

Registered User
لایک‌ها
7
یکسری تحریمهای نرم افزاری آمریکا لغو شده و ممکنه در آینده مقدمات راه اندازی بعضی سرویسها توی ایران فراهم بشه. زمان میبره.

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,022
والا ما که چیزی ندیدیم. که رفع شه

بالا