برگزیده های پرشین تولز

farzadsadeghi5

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
280
برای فردا یا پسفردا در حد 5 میلیون خرید چه سهامی پیشنهاد میدید ؟
اسم یکی دو تا سهام خوب فرمایید . ممنون

Erfan90ir

Registered User
لایک‌ها
366

091209130914

Registered User
لایک‌ها
1,920
a8f53002-6990-453d-8f27-9660c84d873b

saxp

Registered User
لایک‌ها
342
این خبر خوبی هست برای گروه بانکی:
بانک تجارت با بهبود ۹۲ درصدی عملکرد سال ۱۳۹۷ در مقایسه با سال ۱۳۹۶، خروج از ماده ۱۴۱ قانون تجارت را تثبیت کرد.

به گزارش اقتصادنیوز؛ دکتر امین پور‌بهبهانی مدیر امور مالی بانک تجارت در گفت‌وگویی به مناسبت انتشار صورت‌های مالی سال 1397، گزارشی از بهبود وضعیت مالی بانک ارائه کرد.
وی با اشاره به وضعیت نقدینگی این بانک گفت: اگرچه بانک تجارت سال 1397 را با بیش از 40 هزار میلیارد ریال بدهی به بازار بین بانکی و 4 هزار میلیارد ریال اضافه برداشت از بانک مرکزی (مجموعا 44 هزار میلیارد ریال) آغاز کرد، اما توانست در پایان سال 1397 تراز نقدینگی خود را مثبت کند به نحوی که موجودی بانک نزد بانک مرکزی و در بازار بین بانکی به 6400 میلیارد ریال افزایش یافت. به این معنا که نه تنها 44 هزار میلیارد ریال بدهی بین بانکی و اضافه برداشت از بانک مرکزی جبران شد، خالص این تراز به موجودی 6400 میلیارد ریالی این بانک در بازار بین بانکی و طلب از دیگر بانک ها تبدیل شد.

forsoh

Registered User
لایک‌ها
3,199
این خبر خوبی هست برای گروه بانکی:
بانک تجارت با بهبود ۹۲ درصدی عملکرد سال ۱۳۹۷ در مقایسه با سال ۱۳۹۶، خروج از ماده ۱۴۱ قانون تجارت را تثبیت کرد.

به گزارش اقتصادنیوز؛ دکتر امین پور‌بهبهانی مدیر امور مالی بانک تجارت در گفت‌وگویی به مناسبت انتشار صورت‌های مالی سال 1397، گزارشی از بهبود وضعیت مالی بانک ارائه کرد.
وی با اشاره به وضعیت نقدینگی این بانک گفت: اگرچه بانک تجارت سال 1397 را با بیش از 40 هزار میلیارد ریال بدهی به بازار بین بانکی و 4 هزار میلیارد ریال اضافه برداشت از بانک مرکزی (مجموعا 44 هزار میلیارد ریال) آغاز کرد، اما توانست در پایان سال 1397 تراز نقدینگی خود را مثبت کند به نحوی که موجودی بانک نزد بانک مرکزی و در بازار بین بانکی به 6400 میلیارد ریال افزایش یافت. به این معنا که نه تنها 44 هزار میلیارد ریال بدهی بین بانکی و اضافه برداشت از بانک مرکزی جبران شد، خالص این تراز به موجودی 6400 میلیارد ریالی این بانک در بازار بین بانکی و طلب از دیگر بانک ها تبدیل شد.

بابا این تجارت پدر ما را در آورد. با یک ریال بالا پایین سود و ضرر می کنیم :general509:

این گزارش تکان دهنده هم هیچ تفاوتی در سهم ایجاد نکرد.

البته بنده تا به حال ضرر نکردم اما سود چندانی هم به دست نیاوردم :D

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,210
بابا این تجارت پدر ما را در آورد. با یک ریال بالا پایین سود و ضرر می کنیم :general509:

این گزارش تکان دهنده هم هیچ تفاوتی در سهم ایجاد نکرد.

البته بنده تا به حال ضرر نکردم اما سود چندانی هم به دست نیاوردم :D
منم تو این بی صاحاب گیر کردم حداقل بیست درصد سوده این دو سه ماه اخیرو از دست دادم :general208:

091209130914

Registered User
لایک‌ها
1,920
دوستان توجه به تعداد سهام تجارت بکنید .
224 میلیارد سهم !!! شوخی نیست .
واقعا افزایش سود هر سهم و افزایش قیمت هرسهم به این راحتی ها نیست .

forsoh

Registered User
لایک‌ها
3,199
منم تو این بی صاحاب گیر کردم حداقل بیست درصد سوده این دو سه ماه اخیرو از دست دادم :general208:

مشکل اینجا است که دو سهم بانک صادرات و بانک تجارت با همدیگر به یک میزان افزایش و کاهش پیدا می کنند :D دولت هم قرار است سهام های خود در این دو بانک را واگذار کند. تا این سهام ها واگذار نشود این دو سهم تکان نمی خورند.

یک نگاهی هم به #وکار بنداز. جزو خوب های بانکی است.

forsoh

Registered User
لایک‌ها
3,199
دوستان توجه به تعداد سهام تجارت بکنید .
224 میلیارد سهم !!! شوخی نیست .
واقعا افزایش سود هر سهم و افزایش قیمت هرسهم به این راحتی ها نیست .

در کل برخلاف گفته های کارشناسان که سهام بانکی ها را پیشنهاد می دهند، تجربه بنده و دوستان من می گوید که گروه بانک و بیمه به لعنت افتک هم نمی ارزد :general509:

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,210
[/QUOTE]

در کل برخلاف گفته های کارشناسان که سهام بانکی ها را پیشنهاد می دهند، تجربه بنده و دوستان من می گوید که گروه بانک و بیمه به لعنت افتک هم نمی ارزد :general509:
با این وضع سیاسی اصلا نمیدونم تو بورس موندن تصمیم درستیه یا نه چه برسه به بانکیا

forsoh

Registered User
لایک‌ها
3,199
این مفید چرا اینجوری است؟ خیلی از مواقع قاطی دارد. کم کم دارد به سرنوشت آگاه دچار می شود.

تا چند لحظه قبل ناگهان سود پرتفوی من را کمتر از میزان واقعی زده بود، الان سودم از مقدار واقعی بیشتر شده است :general509:

Cyberlife

Registered User
لایک‌ها
624
توی چند تا از سهامهایی که دارم مبلغی به عنوان سود تقسیمی در پنل کارگزاری ثبت شده
چطور میتونم این سود رو دریافت کنم؟
آیا این سود به حساب من در کارگزاری واریز میشه یا باید خودم اقدام کنم؟

091209130914

Registered User
لایک‌ها
1,920
توی چند تا از سهامهایی که دارم مبلغی به عنوان سود تقسیمی در پنل کارگزاری ثبت شده
چطور میتونم این سود رو دریافت کنم؟
آیا این سود به حساب من در کارگزاری واریز میشه یا باید خودم اقدام کنم؟

سود سهم هر شرکت رو باید از طریقی که همون شرکت اعلام میکنه دریافت کنید .
میتونید اسم و یا نماد شرکت رو در سایت کدال جستجو کنید و اطلاعیه پرداخت سود اون شرکت رو بخونید :

https://codal.ir/ReportList.aspx?search

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,210
دوستان کارگزار آنلاین
چی پیشنهاد می کنید؟
معروف ترینشون آگاه ومفید هستند که همه ازشون مینالند نمونه اش پست بالاسریت! (البته خودم مفید دارم و زیاد ناراضی نیستم ولی اگه سرمایه و میزان کار با پنل زیاد بشه قضیه فرق میکنه)
سمت دولتی ها هم نرو مثل ملی و ملت و کشاورزی و ...

Cyberlife

Registered User
لایک‌ها
624
معروف ترینشون آگاه ومفید هستند که همه ازشون مینالند نمونه اش پست بالاسریت! (البته خودم مفید دارم و زیاد ناراضی نیستم ولی اگه سرمایه و میزان کار با پنل زیاد بشه قضیه فرق میکنه)
سمت دولتی ها هم نرو مثل ملی و ملت و کشاورزی و ...
من از آگاه استفاده میکنم ولی فکر کنم اکثرشون از نرم افزار شرکت رایان هم افزا استفاده میکنند و تفاوتی با هم ندارند

http://fa.rayanhamafza.com/مشتریان

Cyberlife

Registered User
لایک‌ها
624
سود سهم هر شرکت رو باید از طریقی که همون شرکت اعلام میکنه دریافت کنید .
میتونید اسم و یا نماد شرکت رو در سایت کدال جستجو کنید و اطلاعیه پرداخت سود اون شرکت رو بخونید :

https://codal.ir/ReportList.aspx?search
ممنون از شما مثلاً برای نماد تنوین این اطلاعیه پرداخت سود رو نتونستم پیدا کنم، به نظرتون ثبت شده؟

یا برای یکی دیگه نوشته با در دست داشتن کارت ملی و اصل برگه سهام به هریک از شعب بانک تجارت مراجعه کنید
که من برگه سهام رو ندارم و به صورت آنلاین خریداری کردم. این یکی رو چطوری باید دریافت کنم؟

Last edited:
بالا