برگزیده های پرشین تولز

سرویس تبلیغات به ازای نمایش و کلیک

وضعیت
موضوع بسته شده است.

iranexplorer.net

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,151
تبلیغاتی هدفمند با کمترین هزینه

محاسبه به روش CPC یا CPM
امکان انتخاب روش محاسبه هزینه‌ها در کمپین‌های تبلیغاتی بر اساس CPC (پرداخت در ازای کلیک روی بنر) یا بر اساس CPM (پرداخت در ازای نمایش بنر تبلیغاتی) فراهم شده است.

آیا از پتانسیل سایت خود برای کسب درآمد از تبلیغات آنلاین به درستی استفاده می‌کنید؟ اگر به دنبال کسب درآمد از سایت خود هستید یا نگران جذب آگهی‌دهنده برای سایت خود می‌باشید ما با در اختیار داشتن طیف وسیعی از آگهی‌دهندگان این دغدغه را برای شما برطرف می‌کنیم.

ثبت نام به عنوان نمایش دهنده و کسب درآمد از وب سایت

ساخت کمپین تبلیغ ویژه آگهی دهنده

Last edited:

meisam78

Registered User
لایک‌ها
20
سلام هر کلیک 70 تومان نوشتین سایت درصورتی که بقیه بالای 70 تومان میدن مثلا 100 یا 200 تومان هم میدن هر کلیک

iranexplorer.net

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,151
سلام هر کلیک 70 تومان نوشتین سایت درصورتی که بقیه بالای 70 تومان میدن مثلا 100 یا 200 تومان هم میدن هر کلیک

انشاالله که قیمت ها افزایش پیدا میکنه با گذر از دوران رکود به جهت کرونا در کشور.
در حال حاضر کسب درآمد از "نمایش" گزینه ی مناسبی هست نسبت به کلیکی برای سایتهای پربازدید چون ریسک شمارش کلیک هم نخواهند داشت.

ojen

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
55
امیدواریم در کارتون صادق باشید و موفق . و با افزایش سایتهای کلیکی و نمایشی رقابت بیشتر بشه و اینقد انحصاری نباشه. قطعا خیلی از وبمسترها از شما حمایت خواهند کرد به جهت اینکه دل خوشی از سایتهای موجود فعلی ندارند و امیدواریم که شما راه اونها رو پیش نگیرید و بعد از اینکه به بازدید بالایی رسیدید روش کاری شما تغییر نکند.

امیدواریم حقی ناحق نشه و برای پول ندادن به وبمستر دونبال هر بهانه ای نباشید. الان دیگه جدیدا بهانه ها این شده که بازدیدکننده واقعی بوده کلیک کرده محصولو دیده ولی نخریده پس کلیک شما قابل قبول نیست کل حساب مسدود. یعنی ما باید تضمین بدیم که همه خرید کنن اگر اینجوری بود که خودمون جنس میفروختیم.

به هر حال موفق باشید و من به شخصه سیستم شما رو تست میکنم تا بازخورد بگیرم.

----
من چک کردم سایتو خیلی سیستم ساده ای داره و آیا مراحل ثبت نام تمام شد؟ یعنی آدرس سایت گرفته نمیشه ؟؟ من کدها رو قرار دادم و هیچ آگهی باز نشد... داستان چطوریه؟

Last edited:

ojen

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
55
نرخ قیمت تبلیغات بر اساس نمایشی خیلی پایین هست یعنی شما برای هر 100هزار بار نمایش فقط 1000 تومن پرداخت میکنید :D:D

iranexplorer.net

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,151
امیدواریم در کارتون صادق باشید و موفق . و با افزایش سایتهای کلیکی و نمایشی رقابت بیشتر بشه و اینقد انحصاری نباشه. قطعا خیلی از وبمسترها از شما حمایت خواهند کرد به جهت اینکه دل خوشی از سایتهای موجود فعلی ندارند و امیدواریم که شما راه اونها رو پیش نگیرید و بعد از اینکه به بازدید بالایی رسیدید روش کاری شما تغییر نکند.

امیدواریم حقی ناحق نشه و برای پول ندادن به وبمستر دونبال هر بهانه ای نباشید. الان دیگه جدیدا بهانه ها این شده که بازدیدکننده واقعی بوده کلیک کرده محصولو دیده ولی نخریده پس کلیک شما قابل قبول نیست کل حساب مسدود. یعنی ما باید تضمین بدیم که همه خرید کنن اگر اینجوری بود که خودمون جنس میفروختیم.

به هر حال موفق باشید و من به شخصه سیستم شما رو تست میکنم تا بازخورد بگیرم.

----
من چک کردم سایتو خیلی سیستم ساده ای داره و آیا مراحل ثبت نام تمام شد؟ یعنی آدرس سایت گرفته نمیشه ؟؟ من کدها رو قرار دادم و هیچ آگهی باز نشد... داستان چطوریه؟

کد رو در یک صفحه ی html ساده قرار بدین و اونو باز کنید اگر نمایش داده شد، سایتتون تداخل کد داره
یا
اد بلاک روی مرورگرتون نصبه

iranexplorer.net

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,151
تعرفه نمایش 0.02 تومان از 13 فروردین محاسبه میشود.

Last edited:

alireza1411

Registered User
لایک‌ها
260
این پرداختی برای تبلیغات همسان هم کمه چه برسه به بنر. در قیمت‌گذاری‌ها دقت کنید که وبمستر هم متضرر نشه.

iranexplorer.net

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,151
نرخ قیمت تبلیغات بر اساس نمایشی خیلی پایین هست یعنی شما برای هر 100هزار بار نمایش فقط 1000 تومن پرداخت میکنید :D:D
درود،
برای 100 هزار نمایش مبلغ 5 هزار تومان پرداخت میشه (13 فروردین به بعد)

iranexplorer.net

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,151

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
100 هزار نمایش 5 هزار تومن خیلی کمه دوست عزیز
اون زمان که بحث تبلیغات نمایشی داغ بود و شرکت ادرو راه افتاده بود. واسه هر هزار 100 تومن میداد. تازه اون موقع دلار 4 هزار تومن بود.

iranexplorer.net

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,151
100 هزار نمایش 5 هزار تومن خیلی کمه دوست عزیز
اون زمان که بحث تبلیغات نمایشی داغ بود و شرکت ادرو راه افتاده بود. واسه هر هزار 100 تومن میداد. تازه اون موقع دلار 4 هزار تومن بود.

آمار سایت شما چقدره در روز؟

ojen

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
55
چیزی که مشخصه شما اطلاعی از نرخ سایر همکارتون ندارید میتونید به صبا ویژن پلاس برید و نرخ های نمایشی رو ملاحضه بفرمایید همچنین ادرو.
ما قبول داریم که باید حمایت بشید ولی خب همین قدر که وبمستر بیاد اعتماد کنه به یک سایت جوان تا رشد کنه یعنی حمایت حداقل نرخهاتون نزدیک به شرکتهای مطرح باشه. تازه الان اینجا بحث این هست که این شرکتها خیلی کم دارن درآمد میدن به وبمسترها.
تیم و شرکت شما چند نفر هست؟ کاش کمی توضیح در باره شرکت و اهداف تون هم میکردین تا بیشتر اطلاعات داشته باشیم از شما.

الان سایتهای تازه کار ولی قدیمی تر نسبت به شما هست مثل مگنت که من چندوقتی کار کردم خوب بود ولی خب تبلیغات به اندازه کافی ندارند و بازخورد کلیک خوبی نمیگرفتم.

iranexplorer.net

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,151
آمار بازدید روزانه شما چقدره؟
برای سایتهای پربازدید قیمت تبلیغ به ازای هر کلیک 150 تومان و به ازای هر 1000 نمایش 150 تومان است

Last edited:

s.david.s

کاربر فعال بورس و بانکداری
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
18,729
عزیزان بنده در حال حاضر سایت ندارم که قیمت ها دستم باشه
ولی یه مورد کلی هستش اونم اینه :
الزاما قیمت بالا دلیل بر انتخاب و قیمت پایین دلیل بر عدم انتخاب یه سیستم تبلیغاتی نباید باشه .

من میتونم همچین سایتی رو بزنم و به ازای هر نمایش 500 تومن بدم و به ازای هر کلیک 10000 تومن . ولی آیا شمارش هام درسته ؟ آیا واقعا پرداخت میکنم ؟

حمایت از سیستم های نوپا هم به نفع صاحبان اون سیستم هستش هم به نفع وبمستر ها به خاطر اینکه بازار از انحصار در میاد و رقابتی تر میشه

از طرفی اگه قیمت پیشنهادی سیستم پایین باشه ، خیالتون راحت باشه در آینده افزایش پیدا میکنه .
ایشون هم باید پیش تبلیغ دهنده اعتماد سازی بکنه و با سیستم های موجود هم رقابت بکنه . اگه قیمت تبلیغی که ایشون از تبلیغ دهنده میگیره با رقبا یکی باشه ، طبیعیه تبلیغ دهنده به همون سفارش میده و اون سیستم گنده تر میشه و در نهایت سر وبمستر رو کلاه میزاره و بهونه گیری هاش شروع میشه
اما وقتی آگهی دهنده از تبلیغش راضی باشه ، ایشون هم میتونن قیمت رو افزایش بدن و کمسیون وبمستر هم افزایش پیدا بکنه و کم کم سیستم ایشون شکل بگیره .

این دیدگاه همه جا صادقه ، باید یکم هوای کسب و کارهایی که تازه فعالیت میکنن رو داشته باشید و فقط به سایت های موجود و بزرگ اکتفا نکنید حتی اگه پرداختی این سایت یک سوم بقیه باشه .
این جمله رو هم حتما شنیدید که تخم مرغ ها رو توی یک سبد نگذارید . پس هم زمان با دو یا سه تا مجموعه کار بکنید . ریسک های متنوع رو توی سبد قرار بدید . از اونی که قیمت بالا میده ولی شمارش یا پرداخت درست نداره تا اونی که شمارش و پرداخت درست داره ولی قیمتش پایینه ;)
اگه خودم سایت پر بازدید و فعالی داشتم قطعا این کار رو میکردم . اولویت با پرداخت درست و شمارش صحیح و صداقته

وكيل الرعايا

همکار کسب درآمد از اینترنت
همکار انجمن
لایک‌ها
7,442
Whoops, looks like something went wrong.

یک نیم ساعتی خرابه

tofanman

Registered User
لایک‌ها
155
کمپین تبلیغاتیمون رو در سرویس شما ایجا کردم

iranexplorer.net

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,151
عزیزان بنده در حال حاضر سایت ندارم که قیمت ها دستم باشه
ولی یه مورد کلی هستش اونم اینه :
الزاما قیمت بالا دلیل بر انتخاب و قیمت پایین دلیل بر عدم انتخاب یه سیستم تبلیغاتی نباید باشه .

من میتونم همچین سایتی رو بزنم و به ازای هر نمایش 500 تومن بدم و به ازای هر کلیک 10000 تومن . ولی آیا شمارش هام درسته ؟ آیا واقعا پرداخت میکنم ؟

حمایت از سیستم های نوپا هم به نفع صاحبان اون سیستم هستش هم به نفع وبمستر ها به خاطر اینکه بازار از انحصار در میاد و رقابتی تر میشه

از طرفی اگه قیمت پیشنهادی سیستم پایین باشه ، خیالتون راحت باشه در آینده افزایش پیدا میکنه .
ایشون هم باید پیش تبلیغ دهنده اعتماد سازی بکنه و با سیستم های موجود هم رقابت بکنه . اگه قیمت تبلیغی که ایشون از تبلیغ دهنده میگیره با رقبا یکی باشه ، طبیعیه تبلیغ دهنده به همون سفارش میده و اون سیستم گنده تر میشه و در نهایت سر وبمستر رو کلاه میزاره و بهونه گیری هاش شروع میشه
اما وقتی آگهی دهنده از تبلیغش راضی باشه ، ایشون هم میتونن قیمت رو افزایش بدن و کمسیون وبمستر هم افزایش پیدا بکنه و کم کم سیستم ایشون شکل بگیره .

این دیدگاه همه جا صادقه ، باید یکم هوای کسب و کارهایی که تازه فعالیت میکنن رو داشته باشید و فقط به سایت های موجود و بزرگ اکتفا نکنید حتی اگه پرداختی این سایت یک سوم بقیه باشه .
این جمله رو هم حتما شنیدید که تخم مرغ ها رو توی یک سبد نگذارید . پس هم زمان با دو یا سه تا مجموعه کار بکنید . ریسک های متنوع رو توی سبد قرار بدید . از اونی که قیمت بالا میده ولی شمارش یا پرداخت درست نداره تا اونی که شمارش و پرداخت درست داره ولی قیمتش پایینه ;)
اگه خودم سایت پر بازدید و فعالی داشتم قطعا این کار رو میکردم . اولویت با پرداخت درست و شمارش صحیح و صداقته

ما قیمت رو کم شروع کردیم، همه میگفتند قیمت پایینه نمی صرفه عضو شیم.
حالا که قیمت رو بالا بردیم، هرچی روش تقلب هست که ماشاالله ایرانی ها درش استاد هستند دارن اجرا میکنند تا پول حروم بگیرند.
از سیستمی که نوپاست.

واقعا جای تاسف داره.
ما کلی هزینه میکنیم، تا یک سیستم خوب راه اندازی کنیم و تجربه ی تلخ دیگر سیستم ها رو تکرار نکنیم. اما نمیشه انگار.
بعد وبمستر نما ها ادعا میکنند سایر سیستم ها ، پولشون رو نمیده...
آقا جان شما خودت دزدی، حروم خوری توقع داری اون سیستم کلیکی اسکناس چاپ کنه بده بهت ؟

من این روند ادامه پیدا کنه سایت رو جمع میکنم و ضرر مالی ش هم به جون میخرم.

meisam78

Registered User
لایک‌ها
20
سلام من پ خ دادم جواب ندادی سایتت چند تا مشکل یا باگ داره که بهت باید توضیح بدم برطرف کنی

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا