برگزیده های پرشین تولز

سریعترین فلش مموری کدام مارک و کدام مدل آنست؟

ehsan1344

Registered User
لایک‌ها
354
سلام من میخوام به صورت عمده فلش مموری وارد کنم و با توجه به اینکه برندهایی که تو بازار هست زیاده دچار سردرگمی شدم حالا میخوام نظر شما رو بپرسم.
به نظر شما کدام فلش مموری سریعتر است هم سرعت Write و هم سرعت Read ؟
البته این رو هم در نظر داشته باشید که با توجه به اینکه جدیداً تکنولوژی USB3 هم وارد بازار شده خیلی از سایتها سرعت رو بر این اساس مینویسند ولی الان در کشور ما شاید هنوز USB3 زیاد جا نیفتاده باشه لطفاً هر دو ورژن USB رو مد نظر داشته باشید.

mercedes62

کاربر حرفه ای سیستم عامل
لایک‌ها
941
سلام من میخوام به صورت عمده فلش مموری وارد کنم و با توجه به اینکه برندهایی که تو بازار هست زیاده دچار سردرگمی شدم حالا میخوام نظر شما رو بپرسم.
به نظر شما کدام فلش مموری سریعتر است هم سرعت Write و هم سرعت Read ؟
البته این رو هم در نظر داشته باشید که با توجه به اینکه جدیداً تکنولوژی USB3 هم وارد بازار شده خیلی از سایتها سرعت رو بر این اساس مینویسند ولی الان در کشور ما شاید هنوز USB3 زیاد جا نیفتاده باشه لطفاً هر دو ورژن USB رو مد نظر داشته باشید.

آقا اين دوتا سريعترين و بهترين و ضمنا ضد آب و ضد ضربه وضد خاك.... هستن
Corsair Flash Voyager GT
Patriot Xporter XT V2

اينن Review از corsair
Corsair Flash Voyager GT - Fastest USB pen drive in the world? - Testing :: TweakTown USA Edition
موفق باشيد

ehsan1344

Registered User
لایک‌ها
354
طبق تحقیقاتی که من کردم به نظرم تو رده 16 تا 32GB مدل Kingston DataTraveler Ultimate 3.0 G2 High-Speed USB 3.0 از همه سرعتش بالاتره چون تو چند سایتی که سرعت فلش مموری ها رو تست میکنن اسم همین مدل رو به عنوان بالاترین سرعت نوشته.
ضمنا این فلش مموری USB3 که هم سرعت USB3 بالایی داره هم USB2.
البته در صورتی که بالاتر از 32GB مد نظرتون باشه به نظرم همین مارک مدل DataTraveler HyperX 3.0 از همه سرعت بالاتری داشته باشه.
در صورتی که میخواید بیشتر بدونید به این لینک مراجعه کنید
USB Flash Drive Speed Tests - 32 GB Group

ضمناً نظر خودتونو بنویسید.

agarb98

Registered User
لایک‌ها
179
Adata.......

aminhulu

Registered User
لایک‌ها
30

ehsan1344

Registered User
لایک‌ها
354
داداش تو usb2 ی ها این سرعتش بالا ترین 25 مگ رید و رایت داره:patriot Memory Xporter XT Rage
http://image.tianjimedia.com/uploadImages/2011/362/P61Y1A285Z76.jpg
حرف شما درسته البته، امّا با توجه به اینکه تکنولوژی USB3 هم اومده به نظرتون بهتر نیست فلش مموری انتخاب بشه که این تکنولوژی رو هم ساپورت کنه مثلاً همین مدل Kingston DataTraveler Ultimate 3.0 G2 High-Speed USB 3.0 هم USB3 هست که سرعتش واقعاً عالیه 100MB Read داره و 70MB Write در حالت USB3 و 30MB Read و 30MB Write در حالت USB2.
فقط سوالی که میمونه اینه که آیا اختلاف قیمت 32 دلاری که مدل Kingston با Patriot داره صرف میکنه که طرف Kingston بریم؟

sabz1

Registered User
لایک‌ها
3
به نظر من مهم گارانتی خوب و همیشه گی وسابقه گارانتی است، ببینید یک مجله قدیمی از 5 سال پیش دارم تبلیغ شرکت ایکس را دارم می بینم و هنوز هم هست پاسخ گو هست تازه گارانتی یک ساله نمیده بلکه حداقل پنج ساله خوب من ترجیها من از این شرکت خرید دارم.
مارکهایی که گارانتی مادام ندارند مثل hp به نظرم خوبه بیارید یک مارک خوب و معروف با گارانتی 5 ساله فعلا من نیدم باشه تو ایران البته تک و توک هست با گارانتی یک ساله و در واقع الکی.... به هر حال موفق باشید.

ehsan1344

Registered User
لایک‌ها
354
به نظر من علت اینکه شرکتهای ایرانی گارانتی مادام العمر نمیکنن یا یکساله میکنن اینه که شاید رابطه تجاری ایران با کشورهایی که قطعات کامپیوتری تولید میکنن خوب نباشه یا در وضعیت تحریم هستند و ضمن اینکه اون تولید کننده های فلش مموری معمولاً به خاطر تحریم نمایندگی در ایران ندارن و وارد کننده خودش اقدام به وارد کردن اون محصول کرده و خودش هم داره اونو گارانتی میکنه لذا بسته به کیفیت برند اون جنس کالا رو گارانتی میکنن. مثل خود من که اگه بخوام فلش مموری بیارم نمیتونم اونو به مدت چند سال گارانتی کنم و اگر هم گارانتی کردم و اتفاقاً کالایی خراب شد از جیب من رفته.

aminhulu

Registered User
لایک‌ها
30
ّبین دوست عزیز من یه عادت بدی که دارم اینکه از فلش که استفاده می کنم هیچ موقع سیف ریمو و نمیکنم ... از سر همین هم تا حالا کلی فلش سوزوندم اما 2 سال بیشتر یه پترویت 8 دارم هنوز که هنوزه سالمه هم سیف ریمووش می کنم . هم رو ظبط ماشین کلی روش استارت زدمو خاموش کردم .... هیچیش هم نشده
سرعتش مالاست

gheysar.

همکار بخش خودرو و رانندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
4,473
الهی خیر ببینی فقط چینی یک بار مصرف وارد نکن!!!!!!!

jonny depp

Registered User
لایک‌ها
47
الان کدوم فلش 64gb سرعتش خیلی بالاست؟

mhaf

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
314
تجربه شخصی من میگه پاتریوت اکسپورتر

بالا