برگزیده های پرشین تولز

AliX7M

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام :)
یک اکانت Fiverr دارم که میخواستم با یک یا چند فریلنسر شریک بشم و با هم کسب درآمد دلاری داشته باشیم.
در مورد سایت فیور هم میتونین اطلاعات کسب کنید. که یکی از بزرگترین سایت های فریلنسریگ هستش و عنوان های زیادی رو میتونین توش انجام بدید...

عکس از سایت رو هم ضمیمه کردم :)

مثلا گرافیک ( از طراحی کارت پستال و کارت ویزیت تا طراحی موشن گرافیک و انیمیشن )
یا مثلا برنامه نویسی ( از وردپرس برای سایت گرفته تا برنامه نویس React و ...)
و خیلی مشاغل دیگه حتی گیمینگ :|

نحوه شراکت هم به اینصورت هست که شما کار هایی که میتونید رو طبق فرم فیور برای من میفرستید (فرم و آموزش کامل بهتون میدم)
و من هم اونها رو توی سایت قرار میدم ... به ازای هر عنوان (مثلا ساخت کارت ویزیت به قیمت فلان دلار) من بین 50 تا 400 هزار تومن بسته به محبوبیت و ... عنوان و به ازای هر پروژه ای که گرفتید 10 درصد اون رو برای پیدا کردن پروژه و بین 5 تا 10 درصدش هم برای تبدیلش به ریال ازتون دریافت میکنم البته وقتی درآمد دلاری باشه این خیلی میشه و واقعا کم پولی نیست و پول زیادی دستتون رو میگیره...
و برای اعتماد سازی طرفین هم من یه عکس سلفی از شما + کارت ملی و کارت بانکی میخوام و شما هم در عوض همین چیز ها رو دریافت میکنید...
درآمدتون رو آنی براتون ارسال میکنم
حتما یه سر به سایت FIVERR.COM بزنید و عنوان ها رو ببینید... راستی اگه اولین عنوانتون که براتون درآمد داره کمتر از یک ماه بهتون 100 دلار رسوند من دو تا عنوان بعدی رو رایگان براتون ثبت میکنم.
البته باید ببخشید ولی امکان اینکه اکانت رو به کسی بدم ندارم ولی عکس از همه نقاط اکانت هم برای اعتماد سازی ارسال میکنم
منتظر همه فریلنسر ها هستم...

فایل های ضمیمه

• Annotation 2019-06-14 185749.png
    Annotation 2019-06-14 185749.png
    364.7 KB · نمایش ها: 15

kurt790

Registered User
لایک‌ها
95
سلام
در نظر داشته باشید بیش از ۵ سرویس همزمان از شما پذیرفته نمیشه .
چند سرویس هست که می تونم بفرستم .
تلگرام @alienix

AliX7M

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
در نظر داشته باشید بیش از ۵ سرویس همزمان از شما پذیرفته نمیشه .
چند سرویس هست که می تونم بفرستم .
تلگرام @alienix
سلام ببخشید من تلگرام ریپورت شدم...
شما اگه میتونین @AliX7M در خدمتم

fr_sdgh

Registered User
لایک‌ها
24
من دوست دارم تجربه داشته باشم
من ui طراحی میکنم

بالا