برگزیده های پرشین تولز

شکایت از کاربر malavan.ehsan

hamedf

Registered User
لایک‌ها
291
آقا مگه نمیگه ندارم هیچ مشگلی نداره وثیقه میلیاردی از کجا آورده گذاشته اومده بیرون

miladsharifitedi

Registered User
لایک‌ها
1,655
آقا مگه نمیگه ندارم هیچ مشگلی نداره وثیقه میلیاردی از کجا آورده گذاشته اومده بیرون
انتظار داری بیاد بگه اره دارم و نمیدم ؟
خوب همه کلاه بردارا این کارو میکنن پول ملتو میگیرن میبرن سرمایه گذاری و تهش هم ننه من غریبم بازی در میارن

Fyuz

Registered User
لایک‌ها
151
چندتا جوك بگم درباره اين كلاهبردار:
١/ ايدي تلگرامش : ehsangoodman!!! اخه گودددد من؟؟؟؟؟ حتما با خودش فكر كرده من چقدر خوبم كه فرار نكردم، البته فكر كردن به وثيقه ي ملكيشم بي تاثير نبوده تو اين ايدي
٢/ عكس پروفايلش مناجات با خدا: هرگز رشته اميدم از تو قطع نميشود...!!! يعني هنوز اميد داره پول ملتو بخوره و همچنان ما سرگردان باشيم... من هم اميدوارم اين رشته اشي اخرتم پاره بشه و با سر بري اونجايي كه لايقته: زندان...

٣شنبه دادگاه ميبينمتون دوستان.

Fyuz

Registered User
لایک‌ها
151
يه جك ديگه بگم براتون از اين كلاهبردار، اين داستان "حلال حروم حاليشه" پيام چند وقت پيششه خخخ:

"سلام
عذر میخوام متوجه نشدم وارد کردم فروختم چیه؟درست صحبت کنید این چه طرز صحبته مگه مریضم؟ با چه مدرکی چنین حرفی می زنید؟
من وظیفم تحویل هست و هر گونه مشکل رو پاسخگو باشم میتونید صبر کنید من دارم مشکلاتش رو حل میکنم که تحویل بشه امکان داره 20 روز طول بکشه نمیخوایین هم تصمیم با شماست تمام راه های ممکن رو پیگیری کنید جهت اثبات تهمتتون تا الان تهمت به این بزرگی یکی بهم نزده بود تمامی چند سال کار منو زیر سوال بردید مرد حسابی قرار بود اینطوری کار کنم الانش اینجا نبودم جواب بدم دیگه ما حلال و حرام خوردن رو حالیمونه شما اینم زیر سوال بردی جزء تاسف واقعا نمیدونم چی بگم"

haditools

Registered User
لایک‌ها
44
امروز اینترنتی چک کردم یک چیز جدید اضافه شده:

113 - نامه وارده از طرف «شخص پرونده» با موضوع «وصول لايحه» در تاریخ 1398/08/13 واصل و به شماره 1398168004554259 ثبت گردید

احتمالا طرف دفاعیه نوشته و تحویل شعبه شده

Fyuz

Registered User
لایک‌ها
151

Fyuz

Registered User
لایک‌ها
151
به ادرسي كه نوشته تو متن نريم قشنگ ذكر كرده روبروي شهيد شيرودي؟؟!!

من براي شكايت رفتم صادقيه سر ابوذر، يعني كجا بايد بريم گيج شدم مگه ميشه تو ابلاغيه ادرس اشتباه بزنه؟

miladsharifitedi

Registered User
لایک‌ها
1,655
يه جك ديگه بگم براتون از اين كلاهبردار، اين داستان "حلال حروم حاليشه" پيام چند وقت پيششه خخخ:

"سلام
عذر میخوام متوجه نشدم وارد کردم فروختم چیه؟درست صحبت کنید این چه طرز صحبته مگه مریضم؟ با چه مدرکی چنین حرفی می زنید؟
من وظیفم تحویل هست و هر گونه مشکل رو پاسخگو باشم میتونید صبر کنید من دارم مشکلاتش رو حل میکنم که تحویل بشه امکان داره 20 روز طول بکشه نمیخوایین هم تصمیم با شماست تمام راه های ممکن رو پیگیری کنید جهت اثبات تهمتتون تا الان تهمت به این بزرگی یکی بهم نزده بود تمامی چند سال کار منو زیر سوال بردید مرد حسابی قرار بود اینطوری کار کنم الانش اینجا نبودم جواب بدم دیگه ما حلال و حرام خوردن رو حالیمونه شما اینم زیر سوال بردی جزء تاسف واقعا نمیدونم چی بگم"

توی گروه تلگرام شاکیا خیلی باحا بود یه قضیه اینکه مثلا یه فاکتور خرید رو به 100 نفر داده بود حتی بدون تغییر !
همون یه فاکتور هم جعلی بوده !
کلاه بردار از این زرنگتر ندیدم

Fyuz

Registered User
لایک‌ها
151
خوب تبريك ميگم اين كلاهبردار لجن هم به سزاي اعمال كثيفش رسيد و ٨ سال بايد بره زندان! البته قسمت شيرينش براش اينه و قسمت ته سوزش براش براتون بگم كه همينقدر كه بايد به ماها بده براي دزديش همونقدر پولم بايد تخ كنه به دولت !!! واي واي واي واي...

MVGroup

Registered User
لایک‌ها
180
خوب تبريك ميگم اين كلاهبردار لجن هم به سزاي اعمال كثيفش رسيد و ٨ سال بايد بره زندان! البته قسمت شيرينش براش اينه و قسمت ته سوزش براش براتون بگم كه همينقدر كه بايد به ماها بده براي دزديش همونقدر پولم بايد تخ كنه به دولت !!! واي واي واي واي...
حکم نهایی شده؟ درخواست تجدید نظر نداده؟

Fyuz

Registered User
لایک‌ها
151
حکم نهایی شده؟ درخواست تجدید نظر نداده؟
احسان فروزان كلاهبردار هنوز فرصت داره درخواست تجديد نظر بده اما به ضررش هست و قطعا اگر اينكارو بكنه از عفو نميتونه استفاده بكنه...

new24-5

کاربر فعال بخش پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
2,697
این یارو مثل این که یک شرکت تاسیس کرده برای این کارش. فکر کنم برای همینه که پرونده انقدر به تاخیر افتاده
مشاهده پیوست 1151959

با توجه به محکومیت ایشون.این متن رو برای آیندگانی که گوگلو با اسم این 2 فرد سرچ میکنن بیادگار میزاریم.(ادیت: من بهیچ عنوان پیشنهاد کلاهبردار بودن هیچکدام از این 2 فرد رو نمیکنم. این متن تنها قسمتی از فایل تصویر ضمیمه شده در روزنامه عمومی هست که طبق قانون باید مشخصات افراد ثبت کننده شرکت در آن ذکر شود.)

سید سهند موسوی احسان فروزان بلسی 2640145721 2640150588 خرید گمرک واردات کالا صادرات ترخیص کالا امور تجاری بازرگانی شرکت تتیس یاقوت کاسپین شماره ثبت 4116 14006118038

miladsharifitedi

Registered User
لایک‌ها
1,655
حکم دادن ؟

خدارو شکر کاش همه کلاه بردارا نسلشون منقرض بشه

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,684
احسنت
همین شخصی که اسمش روی تاپیک هست ؟
البته یکسال و خورده ای طول کشید
چقدر بود مبلغ کلاه برداریش ؟

miladsharifitedi

Registered User
لایک‌ها
1,655
احسنت
همین شخصی که اسمش روی تاپیک هست ؟
البته یکسال و خورده ای طول کشید
چقدر بود مبلغ کلاه برداریش ؟