برگزیده های پرشین تولز

ضعیف بودن کارت asus 7970 top در بعضی بازی ها

crzy4asus

Registered User
لایک‌ها
6
سلام دوستان
من کارت asus 7970 top رو روی برد asus p6x58 de نصب کردم با i7 950 و 12gig ram 1600
در بازی کرایسیس 3 و حد اکثر جزئیات کارت خیلی خوب جواب نمیده و فریم ها کم هست به نظرم
در بازی farcry 3 هم در حالت دایرکت ایکس 11 بازدهیه خوبی نداره
درایور رو هم آپدیت کردم اما به نظرم یه مشکلی هست
پاورم هم 685 واته گرینه که میدونم مشکلی نداره
لطفا راهنمایی کنید اگر با این کارت کار کردید

Tragzes

Registered User
لایک‌ها
253
در مورد کرایسیس 3 هیچ سیستم تک هسته ای(گرافیک)توانایی اجرا روی حداکثر رو نداره مخصوصا 8XMSAA
تا به الان سه آپدیت داشته که خیلی تاثیر گذار روی روان تر اجرا شدن داشتن آخرین آپدیت :
بازی Crysis 3 + Update 1.3 برای PC | دانلود رایگان نرم افزار
این هم آخرین نسخه آپدیت شده ++Feb2013 VisualC
پرشین گیگ - دانلود - VC.Redist.Installer.1.5.1.exe
امیدوارم درایور سیستمتون 13.1 نباشه چون 13.3 بتا فعلا آخرین هست و از 13.2 شامل آپدیت برای کرایسیس 3 می شود.
AMD Radeon™ Video Card Drivers
سلام دوستان
من کارت asus 7970 top رو روی برد asus p6x58 de نصب کردم با i7 950 و 12gig ram 1600
در بازی کرایسیس 3 و حد اکثر جزئیات کارت خیلی خوب جواب نمیده و فریم ها کم هست به نظرم
در بازی farcry 3 هم در حالت دایرکت ایکس 11 بازدهیه خوبی نداره
درایور رو هم آپدیت کردم اما به نظرم یه مشکلی هست
پاورم هم 685 واته گرینه که میدونم مشکلی نداره
لطفا راهنمایی کنید اگر با این کارت کار کردید

crzy4asus

Registered User
لایک‌ها
6
سلام دوست عزیز
ممنون از پاسخگوییتون
اما من آخرین درایوری که در سایت خود asus هست رو دانلود کردم که انگار قدیمیه
در مورد بازیه farcry 3 چطور ؟؟
اطلاعی دارید شما ؟

Tragzes

Registered User
لایک‌ها
253
ببینید دوتا بازی که برای یک شرکت بهینه سازی شدن و با این قدرت سخت افزاری بازده خوبی ندارن قطعا مشکل از نرم افزار سیستم هستش مثلا درایور که شامل آپدیت برای تمامی بازی ها است فارکرای هم اوایل انتشار بارها اسمش جزو آپدیتها بود و تکرار می شد پس همین درایور کمک بزرگی خواهد کرد اما باقی مواد هم بررسی بشوند بهتر است
اول بهتره اگر آپدیتی برای بایوس منتشر شده آپدیت نمایید تا این کارت نیز جزو پشتیبانی دقیق مین بورد قرار گیرد مثلا برای مادربوردهای ازراک هر چند وقت یک بایوس با عنوان Improve VGA card compatibility منتشر می شود که نقش مهمی در افزایش کارایی و هماهنگی بین سخت افزارها دارد ایسوز رو اطلاع دقیق ندارم.این آدرس صفحه دانلود بایوس هستش :
http://www.asus.com/Motherboards/P6X58DE/#support_Download_30
پیشنهاد بعدی دانلود ویندوز آپدیت شده می باشد مثلا از این آدرس :
Microsoft Windows 7 Ultimate SP1 Integrated March 2013 x64 - ویندوز 7 | دانلود رایگان نرم افزار
چون جدیدا کتالیست پشتیبانی از دات نت 4.0 نیز دارد اگر درایور در ویندوز سون نصب شود پس از ریبوت اگر دات نت 4.0 نصب نباشد کتالیست نمی تواند فعال گردد بخاطر این وابستگی ها بهتر است حساب شده تر برنامه های مورد نیاز را نصب نماییم:
پس از نصب ویندوز و وارد شدن به صفحه دسکتاپ ابتدا ++VC رو کامل نصب نمایید(به جز نسخه 2005 64بیت) بعد دات نت 4 یا 4.5(4.5 بیشتر پیشنهاد میشه) و سپس درایور کتالیست .بعد از این کار دیگر برنامه ای نصب نکرده و سیستم را ریبوت نمایید
سلام دوست عزیز
ممنون از پاسخگوییتون
اما من آخرین درایوری که در سایت خود asus هست رو دانلود کردم که انگار قدیمیه
در مورد بازیه farcry 3 چطور ؟؟
اطلاعی دارید شما ؟

crzy4asus

Registered User
لایک‌ها
6
ببینید دوتا بازی که برای یک شرکت بهینه سازی شدن و با این قدرت سخت افزاری بازده خوبی ندارن قطعا مشکل از نرم افزار سیستم هستش مثلا درایور که شامل آپدیت برای تمامی بازی ها است فارکرای هم اوایل انتشار بارها اسمش جزو آپدیتها بود و تکرار می شد پس همین درایور کمک بزرگی خواهد کرد اما باقی مواد هم بررسی بشوند بهتر است
اول بهتره اگر آپدیتی برای بایوس منتشر شده آپدیت نمایید تا این کارت نیز جزو پشتیبانی دقیق مین بورد قرار گیرد مثلا برای مادربوردهای ازراک هر چند وقت یک بایوس با عنوان Improve VGA card compatibility منتشر می شود که نقش مهمی در افزایش کارایی و هماهنگی بین سخت افزارها دارد ایسوز رو اطلاع دقیق ندارم.این آدرس صفحه دانلود بایوس هستش :
ASUS - P6X58D-E
پیشنهاد بعدی دانلود ویندوز آپدیت شده می باشد مثلا از این آدرس :
Microsoft Windows 7 Ultimate SP1 Integrated March 2013 x64 - ویندوز 7 | دانلود رایگان نرم افزار
چون جدیدا کتالیست پشتیبانی از دات نت 4.0 نیز دارد اگر درایور در ویندوز سون نصب شود پس از ریبوت اگر دات نت 4.0 نصب نباشد کتالیست نمی تواند فعال گردد بخاطر این وابستگی ها بهتر است حساب شده تر برنامه های مورد نیاز را نصب نماییم:
پس از نصب ویندوز و وارد شدن به صفحه دسکتاپ ابتدا ++VC رو کامل نصب نمایید(به جز نسخه 2005 64بیت) بعد دات نت 4 یا 4.5(4.5 بیشتر پیشنهاد میشه) و سپس درایور کتالیست .بعد از این کار دیگر برنامه ای نصب نکرده و سیستم را ریبوت نمایید

پس فکر کنم اول من آپدیت های بازی رو نصب کنم . اگر مشکلات برطرف نشد برم سرا بقیه مواردی که شما گفتی.
ممنونم از راهنماییتون

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
درايور رو ازسايت amd بگير جديدترينش . درايورهاي چيپست و صدا رو هم اپ ديت كنيد . بايوس هم همينطور .
راهنمايي دوستمون بسيار كامل بود .

crzy4asus

Registered User
لایک‌ها
6
دوستان عزیز مشکلم حل شد و بازی ها به شکل فوق العاده ای روون شدن
ممنونم از راهنماییتون
در ضمن من یه کارت 7970 دیگه هم دارم که میخوام بفروشمش
اگر مشتری داشتین بفرستین
دارم توی بازارچه میزارمش برای فروش اونیکی کارتو

بالا