برگزیده های پرشین تولز

طرح انتقادات و پیشنهادات عمومی مربوط به کل فروم

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,022
دوستان دو نکته
اول اینکه همکاران من در این بخش که واقعا پرترافیکترین بخش ها محسوب میشه هر روز آنلاین هستن و پیگیر ولی خوب شاید مواردی این دیدشون پنهان بمونه.
دوم اینکه بحث توهین و رفتار نادرست نه تایید ما هست و نه کاربران عادی ولی خوب بخش پاتوق به دلیل فان و سرگرم کننده بودن ماهیتش توصیه به مدیران کردیم که سختگری کمتری داشته باشند.
والا خودمونم گاهی در کار شما عزیزان می مانیم.
بن و دسترسی محدود میکنیم تاپیک می زنید که چرا کردید مگر چند تا کاربر فعال داریم و...
بن نکنیم محکوم میشیم به باند بازی و رفیق بازی
متاسفانه مدیریت خوب دوره قبل همین پاتوق رو بخاطر این رفتار عوض کردیم که شماها بهتر و راحت تر فعالییت کنید.
خواهشا بساط مافیا بازی در یکی از فروم که اینجا اسمشو نمیارم جمع کنید،من با مدرک و سند ثابت کردم مافیا بازیه بنم کردن
@Hamid2day
ehsan
Hamid2day
Mazi
saeid.kh

متاسفانه شاهد توهین های زیادی از طرف یوزرهای جدید به کاربران پاتوق هستیم ، پیشنهاد میکنم همونطور که کاربران جدید تا به حد نصاب نرسیدن پستها نمیتونن فعالیتی در پاتوق داشته باشن نتونن هم پیام خصوصی ارسال کنن ، با این روش میتونیم شاهد کم شدن توهین ها و احیاناً تبلیغات در پیام خصوصی یوزرهای پرشین تولز باشیم

Mohamad846
samanrahimi
Dodge Super Bee
سلام
در ادامه این پست باید بگم که عذر میخوام ولی طرف هست رسما هر چی از چاک دهنش درمیاد میگه و اتفاقیم شکر خدا براش نمیفته!
من بشخصه شخصیتم تا الان اجازه نداده به اینطور افراد جواب بدم. ولی انصافا همین شما جای من و امثال من باشید چقدر این کارو میکنید؟
باید چنان خود مدیر بزنه تو دهن این کاربرا که دیگه خیال چنین کاریم نکنن

مدیریت باید طوری باشه که کسی جرات این کارها رو نکنه الان میگن یکی اومده حرفهای رکیکتر تو پی ام زده، وقتی اصلا رسیدگی نمیشه (بن کردن اون فرد هیچ مهم نیست که یه نیویوزر بوده-پیدا کردن اکانت اصلیش مهمه) اون فرد تشویق میشه دوباره همچین شکری رو تناول کنه.
به هر حال منم ناراضیم شدیدا. اون بخش به نظرم یه مدیر بیرحم هم برای این موارد حتما میخواد. بو بکشه ببینه کسی میزون نیست درجا بن کنه. واقعا نباید کار به اینجاها بکشه اصلا کسی انقدر حاشیه امنیت برای خودش حس کنه چنین حرفهای رکیکی تو پی ام به دیگران بزنه.
شوخی کاربرا تو اون بخش جداست و افراد اسپمر و نامیزونشم جدا. دسته دوم رو باید سوا کرد و باهاشون برخورد قاطع کرد.
دلیل این حرکات زشت اینه طرف میبینه بل نسبت اینجا صاحب نداره، به هر کی خواسته فحش داده متلک پرونده یاوه و حرف مفت که هیچ بی نهایت در قالب اسپم داده تهمت و برچسب روی کاربرای دیگه زده میاد یه لول بالاتر. یوزرم که راحت میشه ساخت و با صفر پست اونجا پست داد.

رونوشت به جمعی از مدیرا و کاربرای پاتوق
@Hamid2day @Mazi
@paris2020 @samanrahimi
@mohammad846
خواهشا بساط مافیا بازی در یکی از فروم که اینجا اسمشو نمیارم جمع کنید،من با مدرک و سند ثابت کردم مافیا بازیه بنم کردن
@Hamid2day

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,696
دوستان دو نکته
اول اینکه همکاران من در این بخش که واقعا پرترافیکترین بخش ها محسوب میشه هر روز آنلاین هستن و پیگیر ولی خوب شاید مواردی این دیدشون پنهان بمونه.
دوم اینکه بحث توهین و رفتار نادرست نه تایید ما هست و نه کاربران عادی ولی خوب بخش پاتوق به دلیل فان و سرگرم کننده بودن ماهیتش توصیه به مدیران کردیم که سختگری کمتری داشته باشند.
والا خودمونم گاهی در کار شما عزیزان می مانیم.
بن و دسترسی محدود میکنیم تاپیک می زنید که چرا کردید مگر چند تا کاربر فعال داریم و...
بن نکنیم محکوم میشیم به باند بازی و رفیق بازی
متاسفانه مدیریت خوب دوره قبل همین پاتوق رو بخاطر این رفتار عوض کردیم که شماها بهتر و راحت تر فعالییت کنید.
من چند وقت قبل پیشنهاد دادم که دسترسی نیویوزر ها به پاتوق بعد از ثبت نام از نظر زمانی محدود بشه , مثلا وقتی کاربری عضو انجمن میشه به مدت یکی , دو ماه نتونه در پاتوق فعالیت کنه , این محدودیت باعث میشه وقتی شخصی بن شد کاربری جدید ایجاد نکنه چون میدونه که ساخت یوزر جدید هم تاثیری نداره

ولی متاسفانه برای نیویوزرها فقط محدودیت تعداد پست در نظر گرفته شده که خب 100 پست رقمی نیست و کاربر سریع میتونه به این تعداد پست برسه

بهترین کار اعمال محدودیت دسترسی حداقل یکماهه به پاتوق برای نیویوزرها هست

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,022
من چند وقت قبل پیشنهاد دادم که دسترسی نیویوزر ها به پاتوق بعد از ثبت نام از نظر زمانی محدود بشه , مثلا وقتی کاربری عضو انجمن میشه به مدت یکی , دو ماه نتونه در پاتوق فعالیت کنه , این محدودیت باعث میشه وقتی شخصی بن شد کاربری جدید ایجاد نکنه چون میدونه که ساخت یوزر جدید هم تاثیری نداره

ولی متاسفانه برای نیویوزرها فقط محدودیت تعداد پست در نظر گرفته شده که خب 100 پست رقمی نیست و کاربر سریع میتونه به این تعداد پست برسه

خوب تعداد پست بره بالاتر اسپم زیاد میشه طرف میشه جاهای دیگه فروم پست های بی محتوا می زنه که تعداد بره بالا

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,022
این مورد هم فعال هست.
ولی خوب شما فقط پاتوق را نبین
کاربر تازه عضو شده می تونه بخشو ببینه و فقط نمی تونه فعالییت کنه
نکته دیگه ما نمی تونیم کل بخش را ببنیدم که کسی نبینه بعد پست هاش رسید به فلان تازه بیادش. ما الان کل دسترسی های وب را بستیم. بیشتر از این نمی تونیم و نمی خواهیم محدود کنیم.

فرهنگ سازی توسط خوده کاربران باید انجام بشه عزیز.
من بیام کل فروم ببندم و شخصی کنمش که یهو یکی نیاد چیزی نگه به کسی!!!

Hamid_KK

Registered User
لایک‌ها
6,651
قبلا بخشی وجود داشت به نام attachments که تمام عکس هایی که از عصر حجر آپلود کرده بودیم قابل رویت بود, الان نیستش

Bijan ...

Registered User
لایک‌ها
1,121
لطفا" به این هتاکی ها در غالب پیام خصوصی رسیدگی کنید ، امروز من هم به فهرست دوستانی که مورد بی احترامی و مخاطب الفاظ رکیک قرار گرفتند ، اضافه شدم .

راهی برای مسدود کردن پیام خصوصی هست ؟

roya7

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,498
لطفا" به این هتاکی ها در غالب پیام خصوصی رسیدگی کنید ، امروز من هم به فهرست دوستانی که مورد بی احترامی و مخاطب الفاظ رکیک قرار گرفتند ، اضافه شدم .

راهی برای مسدود کردن پیام خصوصی هست ؟
قسمت شخصى سازى پروفايل، شروع گفتگو با شما رو به هيچ كس يا دنبال شوندگان شما تغيير بدين!

Bijan ...

Registered User
لایک‌ها
1,121
قسمت شخصى سازى پروفايل، شروع گفتگو با شما رو به هيچ كس يا دنبال شوندگان شما تغيير بدين!

ممنون نازنین ، طبق گفته شما به هیچ کس تغییرش دادم .

سپاسگزارم ازت .

vlasek

Registered User
لایک‌ها
1,280
@Hamid2day
لطف کنید ادمینهاتونو بهتر ساپورت بفرمایید بلکه عقده هاشونو سر ما خالی نکنند تشکر

memol1985

Registered User
لایک‌ها
2,006
ببخشین ی سوال داشتم جسارتا همه کاربرا وریفای از طریق موبایل شدن؟
یکی دو تا از کاربرای پاتوق کنتور سوزوندن و احتمالا برای بقیه دردسر ساز میشن با کامنت هاشون
من ن نخود آش فروم هستم و ن ... ولی بعضیا بی رحمانه تاپیک هایی استارت میزنن ک ...

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,022
ببخشین ی سوال داشتم جسارتا همه کاربرا وریفای از طریق موبایل شدن؟
یکی دو تا از کاربرای پاتوق کنتور سوزوندن و احتمالا برای بقیه دردسر ساز میشن با کامنت هاشون
من ن نخود آش فروم هستم و ن ... ولی بعضیا بی رحمانه تاپیک هایی استارت میزنن ک ...
جای نگرانی نیست

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,022
دوستان سوالات و هر آنچه که از بازارچه پرشین تولز می خواهید را در این بخش عنوان و مطرح کنید

بالا