برگزیده های پرشین تولز

عکسهای خاطره انگیز از برنامه های دوران کودکی

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
من که هرچی فکر میکنم چیزی جز کارتون تیم امید و بعد سوباسا و بعد کتک خوردن و حبس شدن تو دست شویی و پیجیده شدن گوش و آویزون شدن و ..... یاد منمیاد

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
FByuzlCuJ2.jpg

migmig3000

Registered User
لایک‌ها
2,704
a1d22e5421046c838435e42a152e5f1d.jpg

اون زمان مردم به سریال های ترکی شونصد قسمتی عادت نداشتن و به این گیر میدادن که چرا انقدر طولانیه :general307:
لامصب تیتراژش هنوزم یادمه :general607:

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
یه فیلم بود پلیسه لباس قرمز داشت یه سگ هم به نام رکس داشت؟! دلم برای سگه تنگ شده
اون پلیس لباس قرمزه اسم فیلمش به سوی شمال بود ( فیلم کانادایی بود )
رکس که یه فیلم پلیسی دیگه بود

Admiral_Hunter

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
اون لينک اول که نفس من بيد ^_^ دومي رو هم من يکي که بهش قبلا سر زدم ^^

راستي يک فيلم سينمايي عروسکي يک زماني تلويزيون داد (همسال با زماني که سريال هزار دستان پخش مي شد!) که مربوط به مسابقات اتومبيل راني مي شد و يه يارو عربه توش بود که به کمک يکي که مي خواست تو مسابقه شرکت کنه اومده بود انگاري (يا برعکس!) و اون يه ماشين درست کرده بود و اسمشو گذاشته بود اپل تمپو لکنته!! خيلي خنده دار بود، من فيلمشو برام يکي که تو صدا و سيما آشنا داشت داده بود صبط کرده بودند و آورده بودند منتها تو ويديو گير کرد و جرواجر شد (دوران ويديو بتاماکس هاي مدل T7 سوني بخير، چه غول هاي نازنيني بودند!).

تاپيک نوستالژيکه ديگه، آدم احساساتي مي شه!
واقعا ممنون..
چند ساله دنبال اینم این کارتون پیدا کنم حتی اسمشو بلد نبودم.. از رو همین اسمی که گفتی اپل تمپو لکنته!! تونستم اسم کارتون پیدا کنم.نصف راه رو رفتیم فقط مونده پیداش کنم برای دانلود!!!:general707::general404:
دقیقا آدم احساساتی میشه.:general503:
مسابقه بزرگ در پینچ‌کلیف
مسابقهٔ بزرگ در پینچ‌کلیف (نروژی: Flåklypa Grand Prix انگلیسی: Pinchcliffe Grand Prix) نام فیلم انیمیشنی نروژی است که به شیوهٔ «استاپ موشن» و توسط شرکت فیلم‌سازی برادران کاپرینو به نام کاپرینو فیلم‌سنتر در سال ۱۹۷۵ ساخته شده است. این فیلم در زمان نمایش خود چنان مورد استقبال قرار گرفت که تنها در کشور نروژ که آن زمان ۴٫۷ میلیون نفر جمعیت داشت، ۵٫۵ میلیون قطعه بلیت فروخته شد. مسابقهٔ بزرگ در پینچ‌کلیف در اواسط دههٔ ۶۰ خورشیدی از شبکه ۱ سیمای جمهوری اسلامی ایران نیز پخش گردیده است.
220px-Pinchcliffe_Grand_Prix.jpg
1416334396_5090_979afa4f62.jpg

منبع:http://cafeclassic4.ir/thread-149-post-23829.html

NightHawk

Registered User
لایک‌ها
10,699

Cyberlife

Registered User
لایک‌ها
624
@Yousef

یک کارتون کوتاه بود که چند تا از بهترین ورزشکارهای زمین با قهرمانان مریخ مسابقه میدادند

هر چی فکر میکنم اسمش یادم نمیاد، توی گوگل هم سرچ کردم چیزی نبود، میدونیداسمش

چیه یا تصویری از کارتون دارید؟

مثلاً یک جایی بود که دونده زمینی با یک دونده 6 پای مریخی مسابقه میده، کلاً المپیک بود

saraniki

Registered User
لایک‌ها
79
سلام
یه برنامه پخش میشد یه کارگردانی علی عمرانی به نام "تلویزیون کابلی بچه ها ":)شوهرم تو یکی از قسمت هاش چند دقیقه بازی کرده بود :rolleyes:...نمیدونم چطور برنامه رو تهیه کنم؟؟:general208:

http2iran

Registered User
لایک‌ها
1,772
اینو باش خیلی حال میکردم ...

1388314447655986.jpg

.
ههههه یادش بخیر بخدا بچه که بودم حدود ساعت 9 میذاشت ، من ازش بدم میومد یجوری میترسیدم ازش ..
الستون و بلستون قلب منو شکستن
بشکن
نه نمیشکنم نمیشکنم :general711:

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,906
بالا