برگزیده های پرشین تولز

^^^فرصت کسب سود عالی،100% سود،فروش عمده عطر و ادکلن های Coscentra،ساخت هلند،^^^

وضعیت
موضوع بسته شده است.

pooria-ir

Registered User
لایک‌ها
2,424
سلام دوستان،طی برنامه ریزی و تصمیم نهایی که با شریک داخلی و خارجی گرفتیم بنا بر این شد که برای مدتی از کار عطر بیایم بیرون و برنامه رو متمرکز رو اجناس دیگه بکنیم،بخاطر همینم به ناچار باید آخرین بارمون رو که با کلی امید و آرزو وارد کرده بودیم و کلی براش برنامه داشتیم،به صورت عمده بفروشیم

به خاطر اینکه بار بعدی احتمالا اواخر خرداد یا اوایل تیر باید برسه،مجبوریم هرچه زودتر بفروشیم عطرها رو تا پول بیاد دستمون،و برای هرچه سریعتر فروخته شدن یکجای عطرها،تنها کاری که میشه کرد اینه که اون ها رو به قیمت خرید بفروشیم
عطرها پای ما حدود 10 یورو در اومدن،ما هم همین قیمت میفروشیم،الحق و الانصاف مشتری های عزیز درخواست تخفیف نکنن،خدا رو خوش نمیاد از جیبمون پول بزاریم و بفرستیم برا اون بنده خدا...
تعداد عطرا حدود 340 تاست و فقط هم عمده فروخته میشه
پول ترنسپورت رو از جیب میزاریم،عطرا رو میدیم دونه ای 7.5 یورو
در خصوص کیفیت عطرا باید بگم که جزو یکی از باکیفیت ترین شرکت های ایتالیایی - هلندی هستش که اسانس ها رو مستقیما از هلند میاره و بسیار رو کار چاپ و بسته بندی و کیقیت شیشه و .... حساسیت به خرج میده،جوری که با وجود تاخیری که معمولا تو وعده هاش داره،اما کماکان مشتری هاش حفظ شدن و دارن بیشتر هم میشن ! خود شرکت هم یه جدولی داره که به ما داده و توی اون بوی مشابه با عطرای خودش رو توی عطرایی که شناخته شده هستن معرفی کرده،اینجوری شما کارتون تو شناسایی عطرا هم خیلی راحت میشه،در ضمن عطرها هم با تضمین اصلی بودن تقدیمتون میشن :)

من عکس بسته بندی شده عطرا رو میزارم،البته چندتایی هم باز کردیم که با ظاهر عطرا هم آشنا بشید،میتونید به صورت کامل تمامی مدل ها رو تو وب سایت خود شرکت ببینید :

در نهایت،عکس ها خدمت شما :

1.jpg

2.jpg

مشاهده پیوست 342866

برای خرید تکی عطر،از بارهای گذشتمون به این تاپیک مراجعه کنید

Last edited:

momonina10

Registered User
لایک‌ها
59
سلام داداش یه قیمت بده ببینیم چطوریاس

ErfanOnline

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,150
من میخوام ولی 10 یورو میشه 40 تومن فکر کنم و با این مبلغ های کپی میشه گرفت :/
اگه قیمت ها روی تعداد عمده راه تخفیف درست حسابی داره یه پخ به من بده اگه هم نه که هیچ :)

pooria-ir

Registered User
لایک‌ها
2,424
من میخوام ولی 10 یورو میشه 40 تومن فکر کنم و با این مبلغ های کپی میشه گرفت :/
اگه قیمت ها روی تعداد عمده راه تخفیف درست حسابی داره یه پخ به من بده اگه هم نه که هیچ :)
دادا یعنی های کپی بهتر از ایناس؟ :D
عطرارو با تضمین اصلی بودن میدم خدمتتون, حتی میتونید اسم مارو از شرکت اصلی استعلام کنید, کجا میتونید با این قیمت عطر هلندی بگیرید؟
فک کنم شما پست اول رو کامل نخوندی, که ما داریم با قیمت خرید میفروشیم:) , قاعدتا نمیشه رو قیمت خرید تخفیف داد, قیمت 10 یورو هم بخاطر خرید عمده ماست, اگر تکی بخواید بخرید بیشتر از اینا میفته براتون

Sent from my GT-P7510 Using tapatalk 2

Last edited:

ErfanOnline

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,150
دادا یعنی های کپی بهتر از ایناس؟ :D
عطرارو با تضمین اصلی بودن میدم خدمتتون, حتی میتونید اسم مارو از شرکت اصلی استعلام کنید, کجا میتونید با این قیمت عطر هلندی بگیرید؟
فک کنم شما پست اول رو کامل نخوندی, که ما داریم با قیمت خرید میفروشیم:) , قاعدتا نمیشه رو قیمت خرید تخفیف داد, قیمت 10 یورو هم بخاطر خرید عمده ماست, اگر تکی بخواید بخرید بیشتر از اینا میفته براتون

های کپی از برنده ، ماله شما که برند نیست متاسفانه :/ (میدونم خوبه جنسش ولی بیا اینو به مشتری بفهمون از 212 بهتره :/)
بعدم اینکه تو تاپیک تک فروشیت زدی دونه ای 30 تا 40 تومن
یعنی تک ارزون تر از عمده میدی ؟
موندگاریشو برام تو پ خ بفرست(شما نمیگی تضمینم نمیدی ، ولی منه خریدار که میخوامب فروشم باس به مشتریم تضمین بدم )
همیشه صداقت بهترینه :)

pooria-ir

Registered User
لایک‌ها
2,424
های کپی از برنده ، ماله شما که برند نیست متاسفانه :/ (میدونم خوبه جنسش ولی بیا اینو به مشتری بفهمون از 212 بهتره :/)
بعدم اینکه تو تاپیک تک فروشیت زدی دونه ای 30 تا 40 تومن
یعنی تک ارزون تر از عمده میدی ؟
موندگاریشو برام تو پ خ بفرست(شما نمیگی تضمینم نمیدی ، ولی منه خریدار که میخوامب فروشم باس به مشتریم تضمین بدم )
همیشه صداقت بهترینه :)

های کپی از برند نیست دادا. تقلبیه برنده. اما این اصلیه. فرقشون تو اینه
تو کدوم تاپیکم عطر کشنترا رو زدم ۴۰ تومن؟ بار قدیمیم که مال ۱ سال پیش بود رو ۵۰ فروختم رو هوا زدن همشو. من اصلا از این بار آخرم فروش نداشتم.الا ۲تا که اومم طرف برا بازاریابی برد
در خصوص موندگاری شما بهتر از من میدونی که هیچ کس نمیتونه تضمین 100% بده و اگر بده دروغ گفته, چون پوست با پوست, بو با بو و خیلی چیزای دیگه, همگی رو زمان نهایی اثر میزارن, اما در خصوص این کشنترا ها, تو ادکلن ها‌ش تا جایی که ما تست کردیم حداقل ۳ ساعت و حذاکثر ۷ ساعت رو دیدیم, و تو عطرهاش حداقل ۵ ساعت و حداکثر حدود ۱۶ ساعت رو دیدیم.
منم همیشه کارم و قیمت هام تکه, بقیه تاپیکامو ببینی متوجه میشی, هر شرکتی هم که تو ایتالیا باشه حسابی دستم بازه که باهاش قرار داد ببندم, پس حتما اسن شرکت یه سری ویژگی هاس خاص داشته که رفتم سراغش :)

حالا یه چی بهت بگم که بدونی حتما نباید ازین برندهای معتبر تو ایران خرید کرد, برند بعدی که ما قراره کار کنیم,,البتا حداقل ۲ سال بعد, چون قیمتاش بالاست, برند Fm هست, قیمت عطراش از 11 یورو برای ۳۰ میل شروع میشه تا حدود 50 یورو, اینی ک گفتم قیمت خریدشه ها و بدون ترانسپورت.!
این شرکت 20% اسانس استفاده میکنه, در صورتی که حتی عطرای ۴۰۰ تومنی تو بازار هم با جز موارد خاص نهایتا 12% استفاده میکنن؟! دیگه خودت ببین کیفیت کار اینا در چه حده...
طراحی کاراشون فوق العادس , یچی میگم یچی میشنوی. ما تا ۲سال آینده این برند رو میاریم, تا ببینم کی دیگه میرا ازین برندها بخره, الان من ۴ تا سمپلشو تو خونه دارم, انقد شیک و لوکس هستن که گذاشتم رو میزم تا هر روز ببینم!!
وب سایتشو ببین
uk. fmworld. com

خلاصه.. اینارو گفتم که بدونی من برای همین کشنترا هم بی گدار به آب نزدم و میدونم چی آوردم, هرکی اینو بخره واقعا برده, راحت میشه دونه ای 100 تو مغازه فروخت.

pooria-ir

Registered User
لایک‌ها
2,424
سرمایه گذاری عالی. حداقل 80% سود داره

pooria-ir

Registered User
لایک‌ها
2,424
بالا وایسا

pooria-ir

Registered User
لایک‌ها
2,424
بالا باش برا اونا که میخوان سررمایه گذاری کنن

pooria-ir

Registered User
لایک‌ها
2,424
بیا بالا برا جنس هلندی که تو ایران با این قیمت تقلبیشم نمیشه خرید ;)

pooria-ir

Registered User
لایک‌ها
2,424
15 میلیون خرج کنید،حداقل 25 میلیون گیرتون میاد

pooria-ir

Registered User
لایک‌ها
2,424
عطر و ادکلن هلندی...

Sent from my SHW-M380W using Tapatalk 2

pooria-ir