برگزیده های پرشین تولز

فروش فروش ارشیو بازی های Wii با فرمت WBFS و WAD

dadgar23

Registered User
لایک‌ها
20
خدمت دوستان عزیز آرشیو بازی های وی تقدیم میشه به شرح زیر :

1 - بازی های اصلی کنسول که با فرمت WBFS هستش و کمترین حجم ممکن رو میگیره و قابل اجرا در انواع لودرهای کنسول هستش .
تعداد این بازی ها فعلا حدود 750 عدد هست که در خال تکمیل شدن هستش کلا این کنسول یه چیزی حدود 1200 عنوان بازی داره تا جایی که من میدونم که تا به حال این تعدادشو من تونستم آرشیو کنم یه چیزی حدود 100 تا 120 عنوان هم در حال دانلود هست که به مرور اضافه خواهد شد قیمت هر عنوان فقط 1000 تومان هست که هم به صورت کپی روی هارد و هم رایت قابل ارایه هستش البته ترجیحا کپی روی هارد بهتره

2 - بازی هایی که به صورت دیجیتالی برای کنسول ارایه شده و باید داخل کنسول نصب بشه و خیلی راحت میشه نصبشون کرد که با فرمت WAD هستند و فعلا چیزی حدود 800 عدد هستند اینا هم هر 10 تاش 5000 تومان

لینک لیست ضمیمه میشه که یکیش حجمش حدود 50 مگابایته و با عکسه دومی بدون عکسه و حجمش خیلی کمه لیست سوم هم بازی های wad هستش .
دوستان دقت کنند بعضی عنوانها در دو ریجن پال و یو سی در لیست درج شده و لیست عکس دار روی هر بازی کلیک کنید مشخصات بازی رو براتون میاره .

کپی خور کردن کنسول wii هم پذیرفته میشه به صورت کامل .

من تهران هستم در تهران از طریق پست و پیک هستم خدمتتون در شهرستان هم از طریق پست هستم خدمتتون .

سوالی بود در خدمتم .

ایدی تلگرام بنده dadgar23@

به زودی کانال مربوط به همین تاپیک رو هم میزنم و بازی هارو براتون با عکس میزارم .

لیست بازی های Wii با فرمت WBFS به همراه عکس

لیست بازی های Wii با فرمت WBFS بدون عکس و حجم کم

لیست بازی های Wii با فرمت WAD

Last edited:
بالا