برگزیده های پرشین تولز

فروش دامنه های بیادماندنی و قدیمی ... facetork.com و...

aturpat

Registered User
لایک‌ها
76
درود بر شما دوستان عزیز
تمامی دامنه های زیر دارای هاست بوده و فعال می باشند اما فقط هر کدام دارای سه چهار مطلب هستند تا در گوگل شناخته بشند.
خب لیست دامین ها عبارتند از :
1 - facetork.com فیستورک یا همان فیس تورک . این دامین چندتا کلمه ی جستجو در لینک اول و صفحه ی اول گوگل می باشد
از جمله : فیس تورک ( هر دو لینک اول و دوم گوگل ) ، تورک دونیاسی ( لینک اول گوگل ) ، ترول ترکی جدید ( صفحه ی اول گوگل ) ، عشق سوزلری ( دوتا لینک در صفحه ی اول گوگل ) و ... مناسب برای ایجاد شبکه ی اجتماعی ترکی ... بالای 200 مطلب اختصاصی ... این دامین به همراه دامین .ir که این این هم دارای هاست می باشد . هر دو facetork.com و facetork.ir به قیمت 1.200.000 تومان مقطوع.
2- hightar.com و hightar.ir ... هایتر یا های تر . این دامین ها هم عالی هستند و بیادماندنی . و دارای هاست . که مناسب هر سایتی هستند اما من برای مجله اینترنتی در چند جا ثبتش کرده ام تا به این اسم ثبت بشه ... که در چندین کلمه ی مرتبط در گوگل در لینک اول و صفحه اول گوگل هستش از جمله : بزرگترین مجله اینترنتی ایرانیان . و ... هر دو hightar.com و hightar.ir به قیمت 650.000 هزار تومان مقطوع.
3- microup.ir . میکرو آپ . فوق العاده بیادماندی . مناسب سایت های آپلود ، سخت افزار ، کامپیوتر و ... . به قیمت 150.000 هزار تومان مقطوع
4 - searchnet.ir دامین معنادار و فوق العاده بیادماندنی : شبکه ی جستجو . این هم که مناسب سایت های جستجو ، موتور جستجو ، سایت های خبری ، ار اس اس خوان ، خبر خوان ، مجله و ... 800.000 هزار تومان مقطوع
5 - یک دامین هم دارم اما قصد فروشش را فعلا ندارم اما به قیمت پیشنهادی خوب بالای 15 میلیون تومان میفروشمش چون دقیقا به 15 مشتری داشته ندادم و رو لجبازی افتادم بالای 15 بفروشمش که واقعا ارزش هم داره اما میخام رو این کار کنم تا یک سایت حرفه ای آپلود و اشتراک ویدیو و دانلود فیلم ... بزارم . خلاصه این دامین هم TOPVIDEOS.ir تاپ ویدیو . اینو دیگه توضیح نمیدم خودش میگه چی هست . الان حیف دیگه دانشگاه نمیزاره روش کار کنم و هر هفته یبار با چند مطلب الکی آپدیتش میکنم نمیدونم چیه که بدون هیچ چیزی هر روز 300-400 تا بازدید کننده داره . خلاصه به قیمت بالای 15 میفروشمش و اگه کسی خریداره بگه . اگه نه لطفا در این مورد 5 سوالی نشه . مرسی فداتون
و اینکه همه ی دامین ها ( بجز مورد 5 ) بصورت یکجا که میشن 2.800.000 تومان . بصورت یکجا با 20% تخفیف به 2.400.000 تومان به فروش میرسد.
این شمارم هر کسی لطفا خریدار هست و یا در رابطه با خرید سوالی دارد ، بهم اس ام اس بفرسته در خدمتم . 09109408805

بالا