برگزیده های پرشین تولز

فروش سایت آگهی استخدام

bmrbehnam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
hks.jpg

همکارشو یه وب سایت آگهی استخدام هست در قالب سایت و اپلیکیشن اندرویدی فعالیت میکنه.

از لحاظ امکانات و برنامه نویسی به شدت قوی هست و خیلی زحمت کشیده شده برای آن. و با لاراول به طور اختصاصی نوشته شده است. مثل سایت های دیگه با وردپرس و یا چیزای آماده طراحی نشده بلکه یک سال نیم وقت گذاشته شده روی برنامه نویسی آن و از بروز ترین تکنولوژی و ابزار ها برای آن استفاده شده.

برخی از امکانات :
سایت حرفه ای + نسخه PWA
سیستم رزومه ساز آنلاین و pdf
سیستم مدیریت رزومه در پنل کارفرمایان (اطلاع رسانی دربافت رزومه اطلاع رسانی قبول یا مشاهده کردن رزومه کارجو و ....)
سیستم بسیار هوشمند و پیشرفته اطلاع رسانی
دارای بخش های اتوماتیک مارکتینگ خودکار
اپلیکیشن حرفه ای منتشر شده در بازار و مایکت
پنل پیامک حرفه ای اطلاع رسانی
دارای سیستم خودکار بازاریابی
دارای سیستم تولید پست برای شبکه های اجتماعی
سیستم گزارش اعضا - کاربران و ...
دارای بانک رزومه 15 هزاری اعضای سایت (بسیار ارزشمند هست)
شبکه های اجتماعی دارای فالور
دارای بلاگ در کنار سایت
UX بسیار ساده و کاربر پسندی دارد
سرعت لود و سئو تکنیکال و داخلی خوبی دارد.
دارای رتبه گوگل در برخی کلمات پر بازدید و تخصصی

اپلیکیشن با کاتلین نوشته شده امکانات بسیار خوبی دارد و با api بسیار حرفه ای به سایت متصل و سینک هست.(تبلیغاتی برای آن انجام نشده)

دارای شبکه های اجتماعی اینستاگرام - تلگرام توییتر است.

خیلی امکانات حرفه ای داره که واقعا لیست کردنش سخته خودتون بررسی کنید متوجه میشید.

سایت از نظر سئو off page هیچ فعالیتی روی آن انجام نشده میتونید بررسی کنید تمام رتبه هایی هم که بدست آورد به صورت طبیعی و با محتوای خوب بوده است. بازدید و ورودی خوبی دارد. و حتی فعالیت مارکتینگی هم انجام نشده.

علت فروش : من سرباز هستم و تو این یکسالی که سرباز بودم واقعا وقت نکردم به جز اینکه آگهی تایید کنم هیچ فعالیت بازاریابی یا سئویی برای آن انجام بدم.

دوستانیکه وارد هستند میدونند هرکسی سایت رو تو این مرحله که در حال رشد هست و تمام کارای زمان بر آن انجام شده و به خوبی در گوگل شناخته شده و رتبه گرفته نمیفروشه و منم مجبور هستم دوست ندارم با توجه به اینکه وقت نمیکنم و نمیتونم هزینه کنم برای سایت و تیمی هم ندارم ادامه بدم.

این سایت 2 سالی فعال بوده و توسط من یک نفره راه اندازی و اداره میشده و کم و بیش فعالیت داشته در حال حاظر 15 هزار کاربر دارد و هر روز به طور متوسط حدود 60 کاربر جدید به سایت اضافه میشه. (قبلا که اپ در گوکل پلی فعال بود بیشتر بود). هر روز دایرکت هایی زیادی در اینستاگرام و چت سایت ارسال میشه برای راهنمایی همچنین تماس هایی از سوی شرکت ها برای نیرو کار میگرند (که بنده وقت پاسخ گویی نداشتم) - پیشنهاد های گذاشتن بک لینک هم میفرستند بعضا رقبا به خاطر رتبه هایی که داره و من تا به حال قبول نکردم.

پیشنهاد من به خریدار : در این سایت تا به حال هیچ فعالیت مارکتینگ، تبلیغاتی و سئوی off page و محتوای گذاری انجام نشده با انجام همین کارها قطعا رشد زیاده میکنه.

دامنه های سایت ir و com سورس سایت و اپلیکیشن به همراه شبکه های اجتماعی به خریدار واگذار میشود.

لطفا قیمت های پیشنهادی تان را ارسال کنید. به بهترین پیشنهاد فروخته میشود.

MD66

Registered User
لایک‌ها
208
سلام
اطلاعات درآمد و هزینه هارو رو ارسال کنین لطفا.
پایه ۹۰ میلیونه؟ یا کمترم میشه؟

بالا