برگزیده های پرشین تولز

bazniaz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با درود و وقت بخیر !
( دی ماه 1397 شمسی )
http://bazniaz.ir

با مهارت مدیریتی خود جایگاه این سایت را در گوگل برتر از شیپور و دیوار ارتقاء دهید و کسب درآمد کنید !

زیر قیمت واقعی واگذار می کنم !

اینجانب بدلیل عدم بودجه کافی برای سئوی کلمات کلیدی پر رقابت و عدم بودجه کافی تبلیغات, این سایت حرفه ای و مدرن را واگذار می کنم. حدود 3 ماه است که راه اندازی شده است. چند نفر عضو شده اند. بیش از یک ماه روی سئو و ویرایش قالب و سایر کارهایش وقت صرف کرده ام. شما می توانید قالب اولیه شیپورچی او اس کلاس فارسی را در سایت او اس کلاس فارسی پیدا و مشاهده کنید. قالب شیپورچی او اس کلاس فارسی را خودم اختصاصی ویرایش کرده ام که اگر بوسیله برنامه نویس ویرایش می شد, هزینه ویرایش قالب, بیش از یک میلیون تومان می رسید. پس از واگذاری هم آماده راهنمایی هستم.
این سایت با همه متعلقات, زیر قیمت واقعی واگذار میشود !
سایت آگهی و نیازمندی باز نیاز
دامنه سایت bazniaz.ir
با مهلت دامنه سایت 5 ساله و هاست 1.5 ساله بدون محدودیت !
سیستم او اس کلاس فارسی با قالب شیپورچی و افزونه ها و پلاگین های مختلف و حرفه ای و پلاگین حرفه ای پرداخت به علاوه ویرایش کدهای قالب و بخش مدیریت برای بهبود ظاهر قالب و سئوی اولیه قالب و تولید چندین محتوای اولیه و فیلم یا تیزر تبلیغاتی باز نیاز در یوتیوپ و نماشا و آپارات و حساب کاربری باز نیاز در فیس بوک و توئیتر و پلاگین ارسال پیامک به کاربر در وضعیت ارسال آگهی - ورود با موبایل در بخش ورود به پنل مدیریت یا ثبت نام در سایت و ... امکانات حرفه ای حرفه ای است. پنل اس ام اس نیز با همه این امکانات واگذار می گردد.
همه و همه امکانات یکجا فقط 300.000 تومان
50.000 تومان دسترسی اولیه به مدیریت سایت و 250.000 تومان دسترسی به هاست و تغییر مشخصات هاست به نام خریدار جدید و تغییر مالکیت دامنه به نام شما و تغییر مشخصات ورود به پنل مدیریت سیستم ارسال پیامک سیستم و سایت رایگان اس ام اس در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
1.5 سال از مهلت هاست باقیمانده است که سالیانه 220 هزار تومان است و دامنه ایران آن 5 ساله حدود 30.000 تومان خریداری شده است.
دامنه را دریافت خواهید کرد
هاست را دریافت خواهید کرد
قالب و سیستم او اس کلاس فارسی و افزونه ها و پلاگین ها را با سئو اولیه و ویرایش شده و رفع عیب شده دریافت خواهید کرد
پنل مدیریت ارسال پیامک سایت باز نیاز را دریافت خواهید کرد
پنل او اس کلاس فارسی را دریافت خواهید کرد
و سایر موارد مربوطه ...........................................

همه مدیریتها در اختیار خریدار قرار داده خواهد شد, حتی مدیریت پنل او اس کلاس فارسی !
همه فایل های ذخیره شده و مربوطه به قالب و سایت, تحویل خریدار داده خواهد شد.
09372214919

بالا