برگزیده های پرشین تولز

فروش سایت با درآمد بالا

graphicdoon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
سلام به اعضای محترم انجمن
وبسایت لوگوتورنادو (وبسایت تخصصی طراحی لوگو) به فروش میرسد.
تاسیس : خرداد 95
دارای پیج معتبر - مشتریان ثابت - نمونه کارهای ثبت شده برای شرکتهای بزرگ - دامنه کام و آی آر - جایگاه خوب در کلمات کلیدی - سئو شده-قالب اختصاصی وردپرس -مقالات تخصصی و کپی نشده - هاست و دامنه به تازگی شارژ شده-سرعت لود بالای سایت و...

دلیل فروش : شغل بنده پخش دخانیات هست و فرصت رسیدگی ندارم

درآمد : بستگی به تعرفه ها و فعالیتتون داره.این سایت سابقه درآمد بیش از 4میلیون در ماه رو هم داشته . حتی سابقه یک میلیون و چهارصد در یک روز رو داشته.با اینکه هیچگونه فعالیتی انجام نمیدم این ماه 900 تومن درآمد داشته که همه ی این آمار قابل اثبات هستش به همراه شماره تلفن و مشخصات مشتریان

قیمت فروش : تمامی نمونه کارها بصورت اختصاصی هستند و از هیچ جایی کپی برداری نشده اند و ثبت گردیده اند.از سایتهای مشابه میتونید قیمت بگیرید که هرلوگوی اختصاصی رو چند طراحی میکنند...اگه دونه ای 100تومن هم حساب کنیم پنج و نیم میلیون فقط ارزش نمونه کارهاست.با این وجود چون نمیخوام از بین بره قیمت سایت رو 6 میلیون اعلام میکنم که کاملا منصفانست.تمامی نمونه کارها فایل اصلی لایه بازشون به خریدار تحویل داده خواهد شد.

آدرس پیج
آدرس سایت

رتبه الکسا : دلیل افت رتبه الکسا نداشتن زمان برای قراردادن مقاله بوده و با قرار دادن اولین مقاله بسیار تفاوت خواهد نمود.دوستانی که در این زمینه تخصص دارند میدونن که سایتهای خدماتی خیلی رتبه الکسای خوبی ندارند ولی هر ورودی در صورتی که سایت دارای نمونه کارهای خوب باشه احتمال داره مشتری باشه.در حال حاضر اکثر سفارشات از طریق اینستاگرام اخذ میشه و همونطور که اعلام کردم تمامی گفته هام با سند خواهد بود و به خریدار اثبات میشه

پشتیبانی : تا زمانی که خریدار به مرحله اخذ سفارش برسه صورت میگیره و درخدمت خواهم بود.

خریدار واقعی لطفا با شماره 09123422420 تماس حاصل نماید.

لطفا نظرات غیرتخصصی داده نشه-سپاسگذارم ♥

sem sennares

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
تخصص خاصی نیاز داره ؟

graphicdoon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15

persiasina

Registered User
لایک‌ها
189
مشتریان از طریق گوگل وارد سایت میشن ؟ با چه کلید واژه هایی تو گوگل ؟

graphicdoon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
مشتریان از طریق گوگل وارد سایت میشن ؟ با چه کلید واژه هایی تو گوگل ؟

درود بر شما
اکثر مشتریان از طریق اینستاگرام ثبت سفارش میکنند.از طریق گوگل هم هست با کلید واژه های : سفارش طراحی لوگو،طراحی لوگوی شرکتی،طراحی لوگوی ارزان و...که تو تمامی این کلمات بدون سئو و صرفا با مقالات قدیمی تو صفحه دوم قرار داره و قطعا با استمرار مقالات مشابه طی دو سه ماه جایگاه فوق العاده ای پیدا میکنه.

seomanager

Registered User
لایک‌ها
179
سلام به اعضای محترم انجمن
وبسایت لوگوتورنادو (وبسایت تخصصی طراحی لوگو) به فروش میرسد.
تاسیس : خرداد 95
دارای پیج معتبر - مشتریان ثابت - نمونه کارهای ثبت شده برای شرکتهای بزرگ - دامنه کام و آی آر - جایگاه خوب در کلمات کلیدی - سئو شده-قالب اختصاصی وردپرس -مقالات تخصصی و کپی نشده - هاست و دامنه به تازگی شارژ شده-سرعت لود بالای سایت و...

دلیل فروش : شغل بنده پخش دخانیات هست و فرصت رسیدگی ندارم

درآمد : بستگی به تعرفه ها و فعالیتتون داره.این سایت سابقه درآمد بیش از 4میلیون در ماه رو هم داشته . حتی سابقه یک میلیون و چهارصد در یک روز رو داشته.با اینکه هیچگونه فعالیتی انجام نمیدم این ماه 900 تومن درآمد داشته که همه ی این آمار قابل اثبات هستش به همراه شماره تلفن و مشخصات مشتریان

قیمت فروش : تمامی نمونه کارها بصورت اختصاصی هستند و از هیچ جایی کپی برداری نشده اند و ثبت گردیده اند.از سایتهای مشابه میتونید قیمت بگیرید که هرلوگوی اختصاصی رو چند طراحی میکنند...اگه دونه ای 100تومن هم حساب کنیم پنج و نیم میلیون فقط ارزش نمونه کارهاست.با این وجود چون نمیخوام از بین بره قیمت سایت رو 6 میلیون اعلام میکنم که کاملا منصفانست.تمامی نمونه کارها فایل اصلی لایه بازشون به خریدار تحویل داده خواهد شد.

آدرس پیج
آدرس سایت

رتبه الکسا : دلیل افت رتبه الکسا نداشتن زمان برای قراردادن مقاله بوده و با قرار دادن اولین مقاله بسیار تفاوت خواهد نمود.دوستانی که در این زمینه تخصص دارند میدونن که سایتهای خدماتی خیلی رتبه الکسای خوبی ندارند ولی هر ورودی در صورتی که سایت دارای نمونه کارهای خوب باشه احتمال داره مشتری باشه.در حال حاضر اکثر سفارشات از طریق اینستاگرام اخذ میشه و همونطور که اعلام کردم تمامی گفته هام با سند خواهد بود و به خریدار اثبات میشه

پشتیبانی : تا زمانی که خریدار به مرحله اخذ سفارش برسه صورت میگیره و درخدمت خواهم بود.

خریدار واقعی لطفا با شماره 09123422420 تماس حاصل نماید.

لطفا نظرات غیرتخصصی داده نشه-سپاسگذارم ♥
لوگوهای قشنگی طراحی کردی.
از نظر من سایت رو سئو کن بیاد بالا هم از این درآمدزایی کن و هم از کار دیگه ای که داری.

graphicdoon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
لوگوهای قشنگی طراحی کردی.
از نظر من سایت رو سئو کن بیاد بالا هم از این درآمدزایی کن و هم از کار دیگه ای که داری.

درود و سپاس♥
ممنونم بابت لطفتون بزرگوار ولی واقعا فرصت ندارم.از 8صبح تا 10 شب مغازه هستم و واقعا این وسطا هیچ تایم خالی وجود نداره

بالا