برگزیده های پرشین تولز

فروش سیستم گیمینگ

hamedrocks

Registered User
لایک‌ها
21
فروش تکی مقدور نیست

----------------------

سلام دوستان

تصمیم گرفتم سیستم خودمو بفروشم .سیستم فوق العاده کم کار هست . واقعا با سیستم نو فرقی نداره . از اونجایی که خودم حساس هستم به شدت مراقبش بودم تمیز نگه داری شده.

تمام کارتن ها و متعلقات مثل روز اول نگهداری شده . تقریبا تمام قطعات گارانتی داره . سیستم فوق العاده بی عیب کار میکنه و جای ایرادی باقی نمیذاره . تمام بازی های روز رو با جزئیات اولترا مثل آب خوردن اجرا میکنه.

فرصت مناسبی هست واسه دوستانی که قصد خرید سیستم دارند .
-MotherBoad : Z97xGaming 3 تا میانه سال ۲۰۱۸ گارانتی داره قیمت آکبند با Z170 یکی هست تقریبا قیمت در نظر گرفته شده : ۴۸۰.۰۰۰ تومان

-CPU : i5 4690 فوق العاده خنک (یادم نمیاد از ۵۸ درجه بیشتر شده باشه) . همینطور که دوستان در جریان هستند این سی پی یو جا واسه اورکلاک آنچنانی نداره و به هیچ وجه این عمل صورت نگرفته قیمت ۵۹۸.۰۰۰ تومان

-خنک کننده زیبا و قدرتمند DeepCool Captain 120 این هم گارانتی داره فقط هنوز فاکتور خریدشو پیدا نکردم (اگر پیدا نشه از شرکت واردکننده مستقیم خریدم و موضوع رو پیگیر میشم) قیمت ۱۸۳.۰۰۰ تومان

-رم های فوق العاده (۸×۲)Avexir Blitz 2400Mhz ۱۶GB این رم ها ظاهرا در بازار موجود نیست و فقط سری Core با تایمینگ ۱۱ کم و بیش پیدا میشه . تایمینگ این رم های زیبا ۱۰ هست . کیفیت فوق العاده ای داره شک نکنید. قیمت ۳۱۵.۰۰۰ تومان گارانتی آواژنگ

- ۲ عدد SSD روی سیستم Samsung EVO 850 120GB و ADATA SP600 128GB هر ۲ کاملا سالم , کم کار همچنین SSDسامسونگ تقریبا ۱ سال گارانتی داره . تست های هر دو موجوده قیمت مجموعا ۳۵۰.۰۰۰ تومان

- کیس X3+ Viper همانطور که در عکس ها مشاهده میکنید خیلی خیلی تمیز نگهداری شده . حتی یک خش کوچک روی شیشه کیس نمی بینید . واقعا با آکبند فرقی نداره . قیمت ۱۸۸.۰۰۰ تومان

- پاور Green 650UK Gold پاور هم اصلا درگیر اورکلاک و استفاده های شبانه روزی نبوده . بنده از ۷ صبح تا ۵ بعد ازظهر سر کارم. پاور تا سال ۱۳۹۷ گارانتی داره قیمت ۱۹۵.۰۰۰ تومان

- DVD/Writer LG من هم مثل سایر دوستان بیشتر چیزهایی که نیاز دارمو دانلود میکنم و از DVD هم کم استفاده کردم . کاملا سالمه و همه DVD هارو میخونه قیمت ۲۵.۰۰۰ تومان

اسمبل سیستم هم فوق العاده تمیز صورت گرفته

این سیستم واسه مصرف کننده فوق العاده هست و تقریبا از پس هر کاری بر میاد .حتما برخی از دوستان از خودشون می پرسن چرا میفروشی یا بعضیا به من میگن حیفه داداش
biggrin.png
دلیلش فقط اینه که از ما گذشت....

عذر خواهی میکنم که اینقدر طولانی شد . اما کسی که قصد خرید داره باید تمام جزئیات کالا رو بدونه . و با خیاله راحت خرید کنه .

نحوه پرداخت :

اول پرداخت و بعد ارسال
دوستان مشهدی هم که حضوری در خدمتشون هستم

نحوه ارسال :

هزینه ارسال به عهده خریدار

اما هزینه بسته بندی با بنده . بسته بندی کامل با پلاستیک مخصوص + جعبه . از بابت بسته بندی میتونید آسوده خاطر باشید.

اگر عکس خاصی مد نظرتونه در خدمتم

-------------

قیمت سیستم : ۲.۳۳۴.۰۰۰ تومان

۰۹۱۵۱۰۴۱۷۵۱ منصوری
------------------
اگر مجبور به فروش تکی بشم قیمت ها کمی تغییر خواهد کرد
http://uupload.ir/files/aqoz_pc1.jpg
spze_photo_2016-12-02_19-19-07.jpg
http://uupload.ir/files/nmeh_img_3544.jpg

http://uupload.ir/files/eqag_pc321.jpg

Last edited:

trexx