برگزیده های پرشین تولز

فروش فوری htc one x به قیمت 1130

dantea

Registered User
لایک‌ها
125
سلام فکر نکنم اینجوری باشه سید من تا حالا باهاش معامله داداش مشکلی نبوده حتی دیروز دستگاه را پست کردن کد رهگیری هم فرستادن
الان بهشون گفتم بیان مشکل را حل کنه تا به جاها باریک نرسیده

hossein_mokhte

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
10
سلام خدمت هم دوستان عزیز
من خدمت دوستان عزیز معنی فروش و خرید رو نباید بیام توضیح بدم
فروش یعنی اینکه شخصی به اسم فروشنده کلایی برا فروش میذاره و هر جور که دلش بخواد قیمت میده و به هر کسی دوست داشته باشه میفروشه این از فروش
بعد میریم سراغ معنی مزایده وفتی جنسی رو به مزایده میزاریم یعنی چی یعنی یه قیمت پایه معین و یه قیمت فروش فوری داره که هر کسی دوست داشت قیمت فوری رو میزنه بدون اینکه در مزیاده شرکت کنه
بدی ما اینه که میخواهیم با پخ بازی حق دوستان دیگه رو ضایع کنیم وقتی کسی جنس رو نمیخواد به قیمت فوری بخره میاد پخ میده اقا یه تخفیف بده اقا اینجور و خلاصه یه سری چیزا دیگه
بعد هم در قوانین همین فروم هست که مزایده باید شفاف باشه و چیزی به اسم پخ نداشته باشه
یکی از دوستان شب به بنده اس ام اس دادن که من گوشی رو میخوام فقط خبر قطعی رو فردا شب که امشب باشه بهتون میدم حالا شما دوستان عزیز بودید چه میکردید بنده هم بهشون گفتم باشه عزیز که ایشون رو با کسی اشتباه گرفتم یکی از دوشتان
تماس گرفتن که من فوری خریدارم همین الان هم واریز انی دارم و زیاد عجله دارم بنده هم فکر کردم ایشون هستن که دیگه گوشی رو به اون دوست عزیز فروختم و شدیم گناه کار
این موارد رو طبق قوانین نباس تو تایپیک مطرح کرد ولی بنده جواب دادم که واسه همه و خصوصا اون دوستمون شفاف سازی بشه
دوستان عزیز خواهشا معنی مزایده رو کمی بیشتر مطالعه کنید خواهان جنسی هستین فوری رو بزنید که خیال همه راحت شه
ختم تایپیک لطفا بسته شود پست اضافه هم گزارش میشه که باعث اپ شدن تایپیک نشه

بالا