برگزیده های پرشین تولز

فروش لپ تاپ hp3150 مناسب برای کارهای گرافیکی و بازی های روز

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,112
دادا قیمت آخر آخرت رو برام بفرست اگه مناسب باشه فوری خریدارم.

mhd70karimi

Registered User
لایک‌ها
4
دوست عزیز
سی پی یو شما نسل اول، ولی اون هایی که در بازار هستند اکثرا نسل دوم هستند و بعضا نسل سوم
فقط با core i5 بودن که نمیشه قدرت رو سنجید
گرافیک 5650 رو دیگه فکر نکنم تو لپ تاپ نویی پیدا بشه
همچنین لپ تاپتون نام پد هم نداره :)
لپ تاپ هایی که میگید نوش تو بازار 2200 هست مشخصات بالا دارن
اینم ی نمونه 2100 از بازار (نو):
HP ProBook 4540s - i5 ― RayanSaba - رایان صبا
سی پی یو نسل سوم
هارد 750 با تعداد دور 7200 که مال شما 5400 هست
ATI 7650 - 2GB
USB 3
من قصدم خراب کردن تاپیک نیست فقط خواستم بگم که قیمت نوش دستتون بیاد (حدودی)
اگر قیمت مناسب بگید من خریدارم

Amir_Mhi

Registered User
لایک‌ها
12
دوست عزیز
سی پی یو شما نسل اول، ولی اون هایی که در بازار هستند اکثرا نسل دوم هستند و بعضا نسل سوم
فقط با core i5 بودن که نمیشه قدرت رو سنجید
گرافیک 5650 رو دیگه فکر نکنم تو لپ تاپ نویی پیدا بشه
همچنین لپ تاپتون نام پد هم نداره :)
لپ تاپ هایی که میگید نوش تو بازار 2200 هست مشخصات بالا دارن
اینم ی نمونه 2100 از بازار (نو):
HP ProBook 4540s - i5 ― RayanSaba - رایان صبا
سی پی یو نسل سوم
هارد 750 با تعداد دور 7200 که مال شما 5400 هست
ATI 7650 - 2GB
USB 3
من قصدم خراب کردن تاپیک نیست فقط خواستم بگم که قیمت نوش دستتون بیاد (حدودی)
اگر قیمت مناسب بگید من خریدارم

به نظر من قیمت منصفانه هست!این چیزا که شما میگید توی ایران معنی نداره چون همین لپتاپ رو یک مغازه دار میزاره پشت ویترینش و میگه مثلا قیمت نوش 2500 هست و این لپتاپو میدم 1800 و من مشتری که هیچیم از این چیزا که شما گفتید سرم نمیشه و میگم چه قیمت خوبی هست الان لپ تاپ با این مشخصات زیر 2500 پیدا نمیشه پس با 1800 همینو میخرم!
توی ایران اکثر خریدارا فقط i3 i5 i7 میشناسن و به بقیه چیزاش کار ندارن که مثلا رتبه این i5 از اون i7 بالاتر هست! فقط میگن این i7 هست پس حتما بهتره از i5!

Last edited:

mehdi bieber

Registered User
لایک‌ها
183
به نظر من قیمت منصفانه هست!این چیزا که شما میگید توی ایران معنی نداره چون همین لپتاپ رو یک مغازه دار میزاره پشت ویترینش و میگه مثلا قیمت نوش 2500 هست و این لپتاپو میدم 1800 و من مشتری که هیچیم از این چیزا که شما گفتید سرم نمیشه و میگم چه قیمت خوبی هست الان لپ تاپ با این مشخصات زیر 2500 پیدا نمیشه پس با 1800 همینو میخرم!
توی ایران اکثر خریدارا فقط i3 i5 i7 میشناسن و به بقیه چیزاش کار ندارن که مثلا این i5 از اون i7 بالاتر هست! فقط میگن این i7 هست پس حتما بهتره از i5!
داداش بستگی به نو سی پی یو داره مثلا ii3 دوهسته داره که اگه هر کدوم 4.1 باشن میشه 8.2 مثلا دارم میگم. و اگر i7 باشه همه هم 1 گیگاهرتز باشه بازم i7 بهتره هم پردازندش جدیدتره و بعضی از مشکلاتش حل و تقسیم کار میشه داخل سی پی یو ها به یکی یا ذوتا فشار نمیاد که بسوزه کار های سنگینم که مثل اب خوردن انجام میده

Amir_Mhi

Registered User
لایک‌ها
12
داداش بستگی به نو سی پی یو داره مثلا ii3 دوهسته داره که اگه هر کدوم 4.1 باشن میشه 8.2 مثلا دارم میگم. و اگر i7 باشه همه هم 1 گیگاهرتز باشه بازم i7 بهتره هم پردازندش جدیدتره و بعضی از مشکلاتش حل و تقسیم کار میشه داخل سی پی یو ها به یکی یا ذوتا فشار نمیاد که بسوزه کار های سنگینم که مثل اب خوردن انجام میده

اینارو میدونم داداش...منظور من از این بحث فقط واسه قیمت گذاری لپ تاپ کارکرده توی ایران بود!

mhd70karimi

Registered User
لایک‌ها
4
توی ایران اکثر خریدارا فقط i3 i5 i7 میشناسن و به بقیه چیزاش کار ندارن که مثلا رتبه این i5 از اون i7 بالاتر هست! فقط میگن این i7 هست پس حتما بهتره از i5!

این حرف شما رو کاملا قبول دارم که اکثرا فقط به همون i5 یا i7 بودن سی پی یو توجه می کنن، ولی 2 نکته:
1- این که من حرف ها رو برای خودم زدم که می خواستم لپ تاپتون رو بخرم، خودم این چیز ها رو موقع خرید چک می کنم
2- اگه همون لینکی که دادم رو ببینید، میبینید که قیمت 2100 هست نه 2500 :)

امیدوارم مشتری زودتر براتون پیدا شه و لپ تاپتون فروش بره

حرف شما به طور کلی نمیشه گفت درسته به طور مثال سی پی یو این دو لپ تاپ رو در نظر بگیرید:
1 - HP Pavilion DV7-7000 / 17" ― RayanSaba - رایان صبا
2 - HP Pavilion G6-2151 / 2152 - آبی - قرمز ― RayanSaba - رایان صبا
هر دو i7، اولی 2.2 و دومی 2.1 گیگا هرتز
طبق گفته شما باید اولی بهتر باشه ولی در حالی که این طوری نیست و سی پی یو دومی بهتر هست چون از تکنولوژی Ivy Bridge استفاده شده ولی اولی Sandy Bridge هست

mehdi bieber

Registered User
لایک‌ها
183
این حرف شما رو کاملا قبول دارم که اکثرا فقط به همون i5 یا i7 بودن سی پی یو توجه می کنن، ولی 2 نکته:
1- این که من حرف ها رو برای خودم زدم که می خواستم لپ تاپتون رو بخرم، خودم این چیز ها رو موقع خرید چک می کنم
2- اگه همون لینکی که دادم رو ببینید، میبینید که قیمت 2100 هست نه 2500 :)

امیدوارم مشتری زودتر براتون پیدا شه و لپ تاپتون فروش بره

حرف شما به طور کلی نمیشه گفت درسته به طور مثال سی پی یو این دو لپ تاپ رو در نظر بگیرید:
1 - HP Pavilion DV7-7000 / 17" ― RayanSaba - رایان صبا
2 - HP Pavilion G6-2151 / 2152 - آبی - قرمز ― RayanSaba - رایان صبا
هر دو i7، اولی 2.2 و دومی 2.1 گیگا هرتز
طبق گفته شما باید اولی بهتر باشه ولی در حالی که این طوری نیست و سی پی یو دومی بهتر هست چون از تکنولوژی Ivy Bridge استفاده شده ولی اولی Sandy Bridge هست
داداش حرف من کلی بود 0.1 گیاهرتز یگه کاری نمیکنه که الان پایین ترین گوشی پردازندش اینه

Amir_Mhi

Registered User
لایک‌ها
12
شما پیشنهاد قیمتتو پخ کن داداش

Amir_Mhi

Registered User
لایک‌ها
12
Last edited:

arman na

Registered User
لایک‌ها
149

دوست عزیز شاید شما اینطوری خرید کنید ولی الان دیگه عصر رایانه و اینترنته هر کسیم که میاد توی پی تی مطمین باش تخصصی ترین فرده روی فرکانسای سی پی یو و هارد و گرافیکه پی نمیشه گفت توی ایران این چیزا معنا نداره الان به ثانیه داریم پیش رفتمیکنیم بنا به اون باشه دیگه لبتاب جدید تولید نمیکنن فقط میکنن cor i5 هستشو وسلام
در هر صورت شما صاحب مالید و میتونید هر قیمتی بزارید و قیمت کف کفتون رو برام پخ کنید

mego

Registered User
لایک‌ها
255

من که تو یه شهرستان کوچیک زندگی میکنم اینجا همه میدونن که نسل اول و دوم و سوم پردازنده های اینتل چقدر با هم فرق دارن.شاید تا 3-4 سال پیش حرف شما درست بود ولی الان هم مردم و هم فروشنده ها همه چیز رو خوب میدونن.

Amir_Mhi

Registered User
لایک‌ها
12
دوست عزیز شاید شما اینطوری خرید کنید ولی الان دیگه عصر رایانه و اینترنته هر کسیم که میاد توی پی تی مطمین باش تخصصی ترین فرده روی فرکانسای سی پی یو و هارد و گرافیکه پی نمیشه گفت توی ایران این چیزا معنا نداره الان به ثانیه داریم پیش رفتمیکنیم بنا به اون باشه دیگه لبتاب جدید تولید نمیکنن فقط میکنن cor i5 هستشو وسلام
در هر صورت شما صاحب مالید و میتونید هر قیمتی بزارید و قیمت کف کفتون رو برام پخ کنید

با اینکه هنوزم متوجه منظور من نشدید ولی کلا همه این حرفارو هم که بیخیال بشیم اصلا شما برید توی بازار و قیمتارو ببینید بعد شاید یکم متوجه منظور من بشید!!!

من که تو یه شهرستان کوچیک زندگی میکنم اینجا همه میدونن که نسل اول و دوم و سوم پردازنده های اینتل چقدر با هم فرق دارن.شاید تا 3-4 سال پیش حرف شما درست بود ولی الان هم مردم و هم فروشنده ها همه چیز رو خوب میدونن.

با اینکه هنوزم متوجه منظور من نشدید ولی کلا همه این حرفارو هم که بیخیال بشیم اصلا شما برید توی بازار و قیمتارو ببینید بعد شاید یکم متوجه منظور من بشید!!!

galaxysky

Registered User
لایک‌ها
644
تو ایران معنی نداره ؟
دوست گرامی این حرف رو به کسایی میگن که سر در نیارن و میخوان حالا که طرف نمیدونه سو استفاده کنن ؟ خود شما اینطوری خرید میکنید ؟
خوب بفروشید

pam

Registered User
لایک‌ها
0
پايينتر بدي فوري خريدارم

Amir_Mhi

Registered User
لایک‌ها
12
تو ایران معنی نداره ؟
دوست گرامی این حرف رو به کسایی میگن که سر در نیارن و میخوان حالا که طرف نمیدونه سو استفاده کنن ؟ خود شما اینطوری خرید میکنید ؟
خوب بفروشید

مشکل اینجاست که تعدادی از دوستان مثل شما اصلا منظور منو متوجه نمی شید!
فکر میکنم به اندازه کافی توضیح دادم و بیشتر فایده نداره توضیح دادنش!
فقط در همین حد میگم که اصلا شما فکر کنید که این لپ تاپ 1میلیون تومان هم نمی ارزه!!و منم قبول میکنم فکر شمارو...ولی خوب وقتی دارن این لپ تاپو با قیمت مثلا 1400 از من میخرن چرا بیام بدم 1تومان؟!شما خودت بودی میدادی؟!
اصلا شما مثل همین لپ تاپ بیار بگو 1250...من نامرد عالم باشم اگه 10 تا ازت نخرم...
ختم کلام : با ابن مشخصات و این برند اگه هرکی ارزونتر از این پیدا کرد بره بخره نوش جونش. :D

پايينتر بدي فوري خريدارم

سلام
پیشنهادتو پخ کن

خیلی از دوستان منظور منو از این حرف متوجه نشدن و اشتباه برداشت میکنن و بعضیا هم ظاهرا خیلی بهشون بر خورده...واسه همین میخوام یکم دقیق تر بگم شاید بالاخره منظور منو متوجه بشید و سؤتفاهمات(نمیدونم درست نوشتم یا نه :D) برطرف بشه...
همه دوستانی که میگن اینطور نیست و الان همه ملت میدونن نسل اول و دوم و سوم و اینا چیه نظرشون قابل احترام هست و منم قبول دارم که خیلیا اینارو میدونن ولی من خودم هرروز دارم توی یکی از بهترین دانشگاههای ایران که دانشجو هاش از نظر علمی خیلی سطح بالا هستن رفت و آمد میکنم و با خیلی از دانشجو هاش از نزدیک در ارتباطم(البته خودم دانشجو اونجا نیستم ;) ) کسایی رو از توی همین دانشجو ها میشناسم که با بهترین نمرات مثلا توی رشته برق کارشناسی ارشدو سه سوته تموم کرده ولی حتی نمیدونن cpu i5 چیه و i7 چیه چه برسه به نسل اول و دومش!!خوب وقتی یک همچین کسی اینارو ندونه از بقیه جامعه چه انتظاری دارید!؟اگه شما اینچیزارو میدونید دلیل نمیشه که همه بدونن!
و خوب حالا یک همچین کسی که هیچ اطلا عاتی از این چیزا نداره بخواد بره مثلا یک لپ تاپ بخره ممکنه فروشنده هم از کافی نبودن اطلاعات مشتری سؤ استفاده کنه و یک لپ تاپی که ارزشش 1تومن باشه رو به طرف بده 1200...من اصلا این کارو تایید نمیکنم و خیلیم باهاش مخالفم و منظورم این نیست که خوب حالا که میشه به این راحتی توی این مملکت جنسیو انداخت به کسی پس منم همین کارو بکنم!نه اینطور نیست.
منظور من اینه که تا وقتی آدم هایی مثل همین دانشجو که خیلیم تحصیل کرده هستن و این چیزارو نمیدونن توی ایران زیادن و فروشنده هم وقتی میبینه میتوونه با قیمت بالاتر جنسشو بفروشه،بالاتر میفروشه و حتی اگه شمایی هم که از ارزش واقعی کالا خبر داری بخوای ازش بخری همون قیمت بالارو بهت میده و شما هم مجبوری بخری! و نتیجه این میشه که قیمتا میره بالا!(حالا اینکه چرا فروشنده این کارو بکنه و بیشتر از ارزش واقعیش بفروشه مربوط میشه به یکسری مسائل دیگه توی جامعه که اینجا جاش نیست بخوام بگم)
خوب منم دارم توی همین جامعه زندگی میکنم و مجبورم وقتی که میخوام کالای خودمو بفروشم به همون قیمتی بفروشم که توی بازار داره خرید و فروش میشه!چون اگه دارم میفروشم حتما به پولش نیاز دارم که میفروشم و همون قدر که با قیمت بالا تر میفروشم همونقدرم بیشتر باید هزینه کنم تا نیازم بر طرف بشه.
آخر آخر حرفم این که انتظار نداشته باشید من کالامو به ارزش واقعیش بفروشم بلکه باید به قیمتی بفروشم که توی بازار خرید و فروش میشه!چون همه همه شماها حتی شمایی که از حرفای من راجبه بی اطلاع بودن دیگران راجبه تکنولوژی ناراحت شدی، کالایی رو که ازش داری استفاده میکنی ( گوشی یا لپ تاپ یا ماشین یا...)به ارزش واقعیش نخریدی و به ارزش واقعیشم نخواهی فروخت!بلکه به قیمتی میخری و میفروشی که توی بازار مبادله میشه!
امیدوارم واسه همه روشن شده باشه منظورم. :)

...............................

یکم بگی نگی قیمت بالاست همشهری

شما با این مشخصات قیمت پایینتر سراغ داری به مام بگو همشهری! :D
1400 مشتری داره الان

Last edited:
بالا