برگزیده های پرشین تولز

فروش مادر بوردmsi z87 - g43

hosein45

Registered User
لایک‌ها
41
سلام دوستان گل

این مین دو سال رو سیستمم بوده و کارت گارانتی داره ولی تموم شده

کل سیستمو فروختم لپ تاپ بگیرم

ی مشکل کوچیک داره از روزاول ک گرفتم ری استارت نمیشه و با وجود گارانتی تنبلی کردم و پیگیری نکردم تعویضش کنم چون برا خودم مشکلی بزرگیب نظر نمیومد

خدااییش دوساله رو سیستمم بوده و ک مشکل کوچیک تا الان بوجود نیاورده و اصلا تعمیر نشده .تمیز بودنش تو عکسا مشخصه

برا اطمینان هم 2 هفته بعد از خرید هر مشکلی داشت و پیش اومد پسش میگیرم چون از جنسم مطمینم

قیمت :250

یاحق

j5kl_photo_2016-11-28_22-53-23.jpg

5gy4_photo_2016-11-28_22-53-33.jpg

g159_photo_2016-11-28_22-53-40.jpg

Last edited:

trexx

Registered User
لایک‌ها
33
ببخشید اگر امکانش هست از مشکلش یه مقدار بیشتر توضیح بدین

hosein45

Registered User
لایک‌ها
41
ببخشید اگر امکانش هست از مشکلش یه مقدار بیشتر توضیح بدین
چشم
روز اول ک نو گرفتمش و سیستممو جمع کردم بعد نصب ویندوز دیدم سیستم ری استارت نمیشه فقط باید شات دان کنی بعد روشن کنی ب جای ری استارت
بایوس هم نصب کردم درست نشد
ولی چون اصلا ری استارت کردن ب کارم نمیومد اهمیت ندادم و نبردم نمایندگی و دوسال همین سبکی خودم استفاده کردم
کاملا سالمه و سیستم رو فروختم اینم دارم میفروشم ب خدا تو این دوسال یکبار مشکلی پیش نیاورده و با تضمین میدم تا 1 ماه هر مشکلی ب جز ری استارت داشت تعهد میدم پس میگیرم

trexx

Registered User
لایک‌ها
33
با عرض معذرت سیستم خریداری شد

komeyl67

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
87
چشم
روز اول ک نو گرفتمش و سیستممو جمع کردم بعد نصب ویندوز دیدم سیستم ری استارت نمیشه فقط باید شات دان کنی بعد روشن کنی ب جای ری استارت
بایوس هم نصب کردم درست نشد
ولی چون اصلا ری استارت کردن ب کارم نمیومد اهمیت ندادم و نبردم نمایندگی و دوسال همین سبکی خودم استفاده کردم
کاملا سالمه و سیستم رو فروختم اینم دارم میفروشم ب خدا تو این دوسال یکبار مشکلی پیش نیاورده و با تضمین میدم تا 1 ماه هر مشکلی ب جز ری استارت داشت تعهد میدم پس میگیرم

سلام. منم یه مین اینتل b85 دارم که همین مشکلو داره. البته مال من گاهی اوقات که سیستمو خاموش میکنی بعد از چند ثانیه روشن میشه :general307:

hosein45

Registered User
لایک‌ها
41
سلام. منم یه مین اینتل b85 دارم که همین مشکلو داره. البته مال من گاهی اوقات که سیستمو خاموش میکنی بعد از چند ثانیه روشن میشه :general307:
سلام داداش گلم .ولی برا من خداییش یکبارم خاموش نکرده از روز اول اینجوری بوده

avasoft

Registered User
لایک‌ها
32
توسط بنده خریداری و فردا ارسال میشه به امید خدا
تشکر از دوست نازنینمون

بالا