برگزیده های پرشین تولز

فروش هارد اکسترنال کار کرده a85 5tra

pariseiran

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,860
testhard.jpg
IMG_20200722_230338.jpg
هر موقع قطعی بخواید قیمت روزش محاسبه میشه کمتر شده باشه کمتر بیشتر شده باشه بیشتر اینقدر بالا پایین میشه نمیتونم هر روز اصلاح کنم

بدون کوچیکترین مشکل هست کارکردش خیلی کمه خیلی

فقط جعبه نداره کابل هم اورجینال خودش نیست یه کابل درجه 1 روش تقدیم میشه

یه کیف هارد هم روش اشانتیون داده میشه

قیمت هم 4 بدون تخفیف

Last edited:

pariseiran

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,860
قیمت پیشمهادی داشتین پخ کنید بز خری هم باشه من ناراحت نمیشم فقط اگه نفروختم شما هم جنبه داشته باشین

mhtk

Registered User
لایک‌ها
283
عزیز جسارته ولی برام سوال پیش اومده که چرا تو 8 روز 303 بار STOP/START شده؟؟؟

pariseiran

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,860
عزیز جسارته ولی برام سوال پیش اومده که چرا تو 8 روز 303 بار STOP/START شده؟؟؟
فقط برای جابه جایی اطلاعات ازش استفاده بعضیاشون اطلاعات کوچیک بودن برا همین فک نمیکنم مشکلی ایجاد بشه از این بابات

jikolo

Registered User
لایک‌ها
163
کالا رو من خریدم و وقتی رسیده دیدم روشن خاموش شدنش 13 برابر چیزی هست که گذاشتن و ساعت کارکرد 3 برابر چیزی که گذاشتن و حالا از بازگشت کالا خودداری میکنند. دوستان قضاوت کنن. جالبه میگن باید تست جدید ازم میخواستی یعنی دقیقا گردن من میندازن.

test.JPG

pariseiran

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,860
قبل ارسال گفتم از اون روز کار کرده حدود یکسال پیشه اگهی من نمیدونم جنسم کی فروش میره هر روز تست بزارم البته بنده هم نباید کوتاهی میکردم باید روز اخر تست میکردم منتها ههردی که سلامتش صد درصد هست و هیچ عیب ایرادی نداره این فقط ایراد تراشی از سمت شما میبینم برای دوستانی که تاپیک میخونن چون ناقص نوشتین توضیحات تکمیلی میدم
اول واریز کردین گفتم اقا تیپاکس ارومیه داغونه با چه وسیله با هزینه خودتون میخواید بفرستم گفتین نه مسولیت با هر دو طرفه نه خریدار در صورتی که هیچکودوم از فروشنده ها به عهده نمیگیرن پاچه خودمم رفته قبول کردم

دوم بعد ارسال رسید دستتون بهونه گیری کردین گفتم پس بفرست ولی دو ساعت طول کشید جواب بدی حتی برا خودتم ارزش قائل نشدی که جواب مارو بدی وقتی میرسه دستت میزنی انی مدت زمان کارکردش نشون میده ولی دقیقا چه قدر شروع شد زمان زمانی که تست کنی بگی نمیخوام ؟ منم همون ثانیه اول دیدم منطق ندارید گفتم برگشت بزنید رفتین دوساعت بعد اومدین منم گفتم باتوجه به این که جواب ندادین و خودتون به وقت خودتون ارزش قائل نیستین منم پس نمیگیرم گفتم تاپیک شکایت بزن مدیرم ادد کن اگه بگن مقصر منم پس میگیرم ولی الان یکماه گذشته از خریدتون من واقعا حوصله و وقتش ندارم سر بهونه گیری شما
شوما روز اول خرید فرمودین برا مشتری میخواید ممکنه پسند نکنه فلانه بیساره برا اتلیه میخوام کارکردش زیاده و هزار تا ایراد خوب وقتی بزای دیگرون میخری میگفتی یه تسکس به روز بده با توجه اینکه بنده گفتم از تاریخ درج شده بازم کار کرده هارد جالب اینجاس اخر حرفتون برداشتین از سوکت ضد ابش عکس گذاشتین اینم کنده شده گردن من نیوفته خوب اینو اول بسته باز شدنی باید بگید برادر من نه اخرش
9539ac41ca309ca729d776f3eaccf5dc.jpg

Sent from my M2012K10C using Tapatalk

jikolo

Registered User
لایک‌ها
163
توی فروم دو ساعت بعد جواب دادن من مشکلی داره؟
نبودم جواب ندادم چرا بهانه های الکی میاری.
یک‌ ماهه جواب پخ و این تاپیک رو ندادی حالا اومدی اینجا نامه مینویسی.
دقیقا همون روز حتی ۲۴ ساعت از تحویل پست نشده بود این مشکلاشو بهت گفتم. همون موقع به خاطر اختلالات شخصیتی گفتی پس بفرست بعد یکی دو ساعت گفتی پس نفرست .توی همون روز. یه جوری میگه جواب ندادی انگار تکست و و زنگ زده کسی جوابش نداده. یه پخ دادی همون روزم جوابشو گرفتی. وای به حال کسایی که با تو کار میکنن.

jikolo

Registered User
لایک‌ها
163
گفتی از اون روز کارکرده یعنی چی، اون روز کی هست.
باید تست میدادی نه ۱۰ برابر عکس تستی که گذاشتیو کار کشیده باشی ازش و پر خط و خش و دربپوش کنده بفرستی برای یکی. بعد یکماه هم بیای مشق و نامه بنویسی.
اون مورد بی ربط هم که میگی مال این بود که بدون اینکه توی تاپیک بنویسی گفتی مسوولیت ارسال با خریدار توی پخ. منم قبول نکردم و اومدی زرنگ بازی دربیاری زیر بار نری. که من گفتم باید تایید کنی بعد بفرستی مسوولیت ارسال به عهده طرفین ه . گم بشه خراب بشه و...

Last edited:

jikolo

Registered User
لایک‌ها
163
یکماه تاپیک که مشخصه اینم یکماه توی پخ.
آقازاده برای دو ساعت شاکی شده. انگار دوست دخترش جوابش نداده.

Screenshot_2022-05-20-02-41-29-054_com.android.chrome.jpg

pariseiran

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,860
بین دروغ هات چهارتا خرف راست بزن بنده نوشتم برو تاپیک شکایت بزن مدیر بگو تصمیم بگیره گفتی من با اقا وحید صحبت کردم شمارو ادد میکنم تا تصمیم بگیره که خبری نشد بعدشم زیرش نوشتی در پوش هم کنده شده در صورتی که در پوش رو باید قبل تست کردن دیده باشی اطلاع بدی اختلال شخصیتی هم خودتون دارین اگر نمیتونی در کمال ادب احترام حرفتو بزنس نزن

pariseiran

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,860
بعدشم هر کس به خودش اجازه میده دو ساعت الاف کنه بیشتر از این حرفا الافش میکنم شمارمو داشتی پشت فرم نبودی زنگ میزدی اقا فلان شد بر میگردونم کل حرفاتون بهونه تراشی هست و بس هاردی که سلامتش یک درصدم کم نشده و بنده نوشتم از روزی که تاپیک زدم کار کرده ولی باز شما بهونه میگیری مسخرس در کل

jikolo

Registered User
لایک‌ها
163
آقا وحید که اد شده همون موقع به خصوصی خودتو به اون راه نزن. همش فقط حرف الکی و پر کردن پست ه. اسکرین پخ رو گذاشتم. قبل تست چیه دقیقا؟ همون روز تست، قبل اتمام ۲۴ ساعت بعد تحویل پست، درپوشو بهت گفتم. قبل تست و بعد تست چیه جریانش چه زبونی صحبت میکنی؟

Last edited:

negrasombra

Registered User
لایک‌ها
2,164
فروشنده مهلت تست به خریدار داده بود دوستان؟
اگر داده بود اعتراضی که شده در طی این مهلت تست بوده یا بعد از اون؟
و اینکه اگر نتیجه تست هارد با عکسی که تو تاپیک فروش گذاشته شده در حد خیلی زیادی فرق میکرد باید به نظرم به اطلاع خریدار می رسید، قبل از ارسال یه عکسی چیزی بهش نشون داده میشد.

jikolo

Registered User
لایک‌ها
163
مهلت تست صحبتی نشده چقدر، فابریک ۲۴ ساعت یا حداکثر ۴۸ ساعت هست در فوروم ولی بیشترم خیلیا انجام دادن بدون گفتن.
اطلاع به ایشون قبل از ۲۴ ساعت بوده.

pariseiran

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,860
فابریک مسولیت ارسال با خریدار نیست؟ بیش از یک ماهه خریدین منتظر نظر مدیر بودم که نظرشو بگو همون چند روز دیگه بعد یکماه بنده پس نمیگیرم شما هم ناراحتی منفی بده منم منفیمو ثبت کنم براتون دیگه هم حرفی نیست

jikolo

Registered User
لایک‌ها
163
الان حس گانگستری و برنده شدن بهت دست داده؟
ثبت شد برات.

بالا