برگزیده های پرشین تولز

فروش فروش کیس های میان رده مناسب بازی بصورت تکی یا عمده (9 عدد)

Syllonius

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام

کیس ها حدود 1 سال و نیم هست بسته شدن و برای گیم نت ما اینارو بستیم که به دلیل موقعیت مکانی بد گیم نت و نداشتن مشتری مجبور به فروش اونها شدم..کیس ها بسیار کم کار کردن و کاملا سالم و سرحال هستن و اکثرا خاموش بودن به دلیل نبود مشتری و اگه حضوری کسی بخواد ببینه میتونه تشریف بیاره و مشاهده کنه وضعین سلامت و پرفورمنس پی سی هارو...عکس کامل هم از داخل و بیرون و ظاهر کیس ها و سایر لوازم میزارم که بتونین ببینین ...من لیست قطعات رو به صورت کامل میزارم تا دوستان مشخصات کامل رو ببینن...و اینم بگم که کیس و مانیتور و موس و کیبورد با هم بفروش میرسه و فروش قطعه یا کیس خالی نداریم .

تعداد 9 عدد موجود هست در حال حاضر و قیمت هم برای هر کامپیوتر شامل: کیس و مانیتور و موس و کیبورد و پد موس قیمت 2.500.000
در نظر گرفته شده . قیمت نوی این قطعات تا امروز که چک کردم بالای 4 میلیون و 200 هست که خودتونم میتونین تمام قطعات رو قیمتشو چک کنین

فروش بصورت تکی یا کلی هست و اگه خواستین حضوری هم تشریف بیارین در خدمت هستم و آدرس رو در پایین قرار میدم .

آدرس برای مراجعه حضوری: گیلان - رشت - استادسرا - کنار خانه میرزاکوچک - کوچه پاداش ستوده - کنار باشگاه فیگور - گیم نت الکترون

شماره تماس: 09030920330

مشخصات کامل دستگاه:

Cpu: Intel Pentium G3220 3,00GH

Mainboard: Asrock H81M-DGS 1150LGA

VGA: Gigabyte GV-N730GI 2GB DDR3

Ram: Kingston 4GB DDR3

Hard: Western Digital Green 500GB

Power: Green GP330A-SP 330Watt

Case Fan: Deep Cool

Monitor: LG LED 19M37A-B 19Inch

Mouse: A4tech Bloody A60

Keyboard: A4tech KB28-G