برگزیده های پرشین تولز

فقط شما میتونید کمکم کنید.

bfgf5600

Registered User
لایک‌ها
284
سلام به بچه های پی تی مخصوصا وبمسترهاش....
بنده با هزار تلاش و زحمت تونستم یه هاست و دامین بخرم. و وردپرس فارسی رو روش فعال کنم.
حالا میخوام توش مطلب بنویسم که نمیتونم یعنی مطلبو مینویسم و انتشار رو میزنم و اونم مینویسه با موفقیت ارسال شد ولی وقتی به دامین میرم با این نوشته مواجه میشم:
این صفحه به صورت پیشفرض بر روی اکانت شما قرار داده شده است، شما می توانید با قرار دادن صفحات وب طراحی شده خود با فایل index.html که در فولدر public_html واقع شده وب سایت خود را جایگزین این صفحه کنید.

تا قدری هم فهمیدم چی میگه و اون فایل index.hthl رو هم از توی مدیریت پوشه های هاستم گیر اوردم ولی نمیدونم چی رو جایگزینش کنم

Hasam

Registered User
لایک‌ها
159
index.html رو پاک کنید درست میشه.

وردپرس ار index.php استفاده میکنه.

bfgf5600

Registered User
لایک‌ها
284
اون کار رو هم کردم درست نشد

فکر کنم مشکل اینجاست که وقتی من میخوام فایل های پوشه wordpress رو توی public بذارم این ارور رو میده

Cannot move a directory (/wordpress/wp-admin) onto an existing file or directory (/domains/romanfa.ir/public_html/wp-admin)
Unable to rename /wordpress/wp-config.php to /domains/romanfa.ir/public_html/wp-config.php: Unable to move /wordpress/wp-config.php to /domains/romanfa.ir/public_html/wp-config.php:
A directory component in oldpath or newpath does not exist or is a dangling symbolic link.

Cannot move a directory (/wordpress/wp-content) onto an existing file or directory (/domains/romanfa.ir/public_html/wp-content)
Cannot move a directory (/wordpress/wp-includes) onto an existing file or directory (/domains/romanfa.ir/public_html/wp-includes
)

bfgf5600

Registered User
لایک‌ها
284
باشه امتحان میکنم خدا کنه درست بشه

bfgf5600

Registered User
لایک‌ها
284
منظور از مشخصات چیه?
یوزر و پسورد؟