برگزیده های پرشین تولز

فيلم جديد مسعود ده نمكي با عنوان فقر و فحشا

eblis

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان عزيز
===================
http://www.cdsiran.com/faghar.htm

http://www.cdsiran.com/
======================

دوباره از اكران عمومي فيلم مسعود ده نمكي با عنوان (فقر و فحشا) جلوگيري شد
(اين فيلم را با فيلم سالهاي دور از خانه اوشين كه با نام اصلي سالهاي فقر و فحشا است اشتباه نكنيد)
وي اعلام كرد كه از او خواسته شده است كه از اكران اين فيلم جلوگيري كند و ان را سانسور كند
موضوع فيلم را چنين بيان ميكند:در اين فيلم با دوربين با زنان و دختراني كه به اين كار(خود فروشي) اشتغال دارند همراه شدم و حتي به عنوان يك همراه با برخي از كساني كه به عنوان ترويست سفر ميكنند به دبي رفتم.وي بحث قاچاق دختران را در اين فيلم تكذيب كرد
و گفت چنين چيزي در دبي وجود ندارد زيرا اين اشخاص با تحقيقاتي كه من كرده ام داوطلبانه به اين عمل روي مي اورند و به دبي ميروند
===========
موفق و پيروز باشيد
ابليس

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
اقا خیلی چرتو پرته! من سی دی شو دارم اولا مستنده دوما به نظر نمیاد خیلی مستند باشه!! یعنی اینکه ممکنه حرف تو دهن مردم گذاشته تا جلوی دوربین بگن!!!! سوم اینکه یه جا اهنگ علیرضا عصارو میذاره اونجایی که میخونه انان زهر هلاهل خوردن ***** رو نشون میده!!! چهارم اینکه یه جاش خیلی ستمه باید هم نذارن تا اکران بشه! یجا از لب ساحل تو دوبی فیلم گرفته البته شترنجی کرده اما باز خیلی تابلو اندام ها معلومه!!
در کل مزخرفه

Asef

Registered User
لایک‌ها
21
اگه ميخواين كلي حالتون گرفته بشه برين اين فيلمو ببينين. از اين مزخرف تر ديگه نميشه
همه جامعه رو سياه زشت وحشتناك بي هويت و... نشون ميده.
واقعا نميدونم تو ذهن اينا چي ميگذره؟!!

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
من هم فیلمو دیدم هم خود خرفتشو

کلا قابل توجه نیست. از چرت هم اونور تره. زیاد توجه نکنید :blink:
البته خنده دار هست به این لحاظ که چقدر یک آدم(که تازه آرزوی کارگردانی در سر داره) میتونه یک بعدی باشه. فقط چیزی که میخواد رو ایزوله کنه و بده دست بیننده که مثلا اون باور کنه. یه چی تو مایه تلویزیون مزخرف خودمون......

بالا