برگزیده های پرشین تولز

لطفا دوستانی که طراحی وب کار میکنن جواب بدن

ahmadhafezy

Registered User
لایک‌ها
54
سلام. من یه دامین و هاست دارم میخوام یه فروشگاه بزنم یه چیزایی یاد دارم اما مبتدی ام دیگه.یه سری قالب فروشگاه ساز گرفتم که یکیشون نوشته اسکریپ!!! این اسکریپه رو چطور باید نصب کنم. ممنون میشم دوستان کمک کنن و از علمشون به با هم بهره ای برسونن

mahya_KaraIT

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
فروشگاه سازی با این نام تا به حال به گوشم نخورده. گمون کنم اشتباه می کنید. به هر حال من فروشگاه ساز کامل و آسان اوپن کارت رو بهتون پیشنهاد میکنم. میتونید از www.opencart.ir به صورت فارسی شده دریافتش کنید. ماژول و قالب های فارسی زیادی هم این تدر این سایت وجود داره که میتونید دانلودشون کنید.
--------------------------------------------------------------
طراحی سایت حرفه ای توسط گروه فراکارانت، انجمن هاست و طراحی سایت ، فراکارانت، وبلاگ فراکارانت

ahmadhafezy

Registered User
لایک‌ها
54
فروشگاه سازی با این نام تا به حال به گوشم نخورده. گمون کنم اشتباه می کنید. به هر حال من فروشگاه ساز کامل و آسان اوپن کارت رو بهتون پیشنهاد میکنم. میتونید از www.opencart.ir به صورت فارسی شده دریافتش کنید. ماژول و قالب های فارسی زیادی هم این تدر این سایت وجود داره که میتونید دانلودشون کنید.
طراحی سایت حرفه ای توسط گروه فراکارانت، انجمن هاست و طراحی سایت ، فراکارانت، وبلاگ فراکارانت
سلام دوست عزیز ممنون از راهنمایی شما. من اون سایت رو راه اندازی کردم با همین اوپن کارت اما یه سوالی اینکه ایا راهی هست که فردی به عنوار کاربر یا غیر کاربر بتونه اجناس خودشو اونجا بزاره برای فروش ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

Sir Pendar

Registered User
لایک‌ها
2,560
عزیز جان اینستال cms نیازی به طراح وب نداره!
mysql بساز . بگرد دنبال فایل config یا install یا setup این دست . اطلاعات وارد کن تمام!
به قول وردپرس منتظر مراحل بیشتری بودید؟ببخشید که نامید شدید:)
مشکلی داشتی پی ام بده

ahmadhafezy

Registered User
لایک‌ها
54
عزیز جان اینستال cms نیازی به طراح وب نداره!
mysql بساز . بگرد دنبال فایل config یا install یا setup این دست . اطلاعات وارد کن تمام!
به قول وردپرس منتظر مراحل بیشتری بودید؟ببخشید که نامید شدید:)
مشکلی داشتی پی ام بده
سلام. بله این روش رو امتحان کردم جواب داد ممنون. الان از اوپن کارت استفاده میکنم و میخوام به حالتی باشه که شخص بتونه اونجا خودش جنس رو بزاره و مشخصات و قیمت هرچی گشتم چیزی پیدا نکردم. شما روشی چیزی میدونید ممنون میشم
www.buyvsell.ir

mahya_KaraIT

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
دوست عزیز Sir Pendar برای اینکه تبلیغشو بکنه جواب یه سوال دیگه و غیر مرتبط رو اینجا کپی کرد. نمیدونم چرا ازش تشکر کردید!!! من متوجه شدم منظور شما رو ولی اوپن کارت چنین امکانی نداره باید از برنامه نویسان بخواید به صورت پروژه چنین امکانی رو براتون اضافه کند. البته شاید فروشگاه ساز رایگان دیگه ای چنین امکانی داشته باشه که من نمیدونم. سوالات تخصصی خودتون رو راجع به اوپن کارت بهتره در انجمن تخصصی اوپن کارت فارسی مطرح کنید.

ahmadhafezy

Registered User
لایک‌ها
54
دوست عزیز Sir Pendar برای اینکه تبلیغشو بکنه جواب یه سوال دیگه و غیر مرتبط رو اینجا کپی کرد. نمیدونم چرا ازش تشکر کردید!!! من متوجه شدم منظور شما رو ولی اوپن کارت چنین امکانی نداره باید از برنامه نویسان بخواید به صورت پروژه چنین امکانی رو براتون اضافه کند. البته شاید فروشگاه ساز رایگان دیگه ای چنین امکانی داشته باشه که من نمیدونم. سوالات تخصصی خودتون رو راجع به اوپن کارت بهتره در انجمن تخصصی اوپن کارت فارسی مطرح کنید.

بسیار بسیار ممنونم از شما دوست عزیز بابت کمکهاتون

بالا